Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan írjam meg az önéletrajzom mellé a kisérőlevelem-motivációs levelem? fórum

Hogyan írjam meg az önéletrajzom mellé a kisérőlevelem-motivációs levelem? (tudásbázis kérdés)

27. Babeck (válaszként erre: 25. - Syria)
2012. szept. 19. 23:37

:D

Akkor még elmegyek egy pofabőrvastagító-kezelésre, és indulok a következő választáson :D

Ja, még előtte lopatok egy diplomát. Hogy hiteles legyek ;)

26. 447396604e (válaszként erre: 25. - Syria)
2012. szept. 18. 18:15
a mi Vityánk is abból él. nulla tudással pofázik:)
25. syria (válaszként erre: 24. - Babeck)
2012. szept. 18. 18:12
Tudod hányan élnek belőle nulla tudással? :)
24. Babeck (válaszként erre: 23. - Syria)
2012. szept. 17. 23:42

:))

A pofázás az megy. Legalább az. :))

23. syria (válaszként erre: 22. - Babeck)
2012. szept. 17. 16:27
Nagyon ügyesen kivágtad magad. :D
22. Babeck (válaszként erre: 21. - Syria)
2012. szept. 16. 19:57

Én is remélem :)

Kicsit benéztem kinek is válaszolok, ne hari :)

21. syria (válaszként erre: 20. - Babeck)
2012. szept. 16. 12:38

Már azt hittem, a motivációs levelekhez. :)

Azokra szerencsére nincsen szükségem. (Remélem, nem is lesz!)

20. Babeck (válaszként erre: 19. - Syria)
2012. szept. 15. 12:38
Ööö a további Hoxás pályafutásodhoz :D
19. syria (válaszként erre: 18. - Babeck)
2012. szept. 15. 11:19
Mihez is?
18. Babeck (válaszként erre: 12. - Syria)
2012. szept. 15. 09:59

Rutinos :)


Sok sikert!

2012. szept. 15. 09:40
ügyesen
16. 447396604e (válaszként erre: 15. - Syria)
2012. szept. 14. 20:14
akkor nem csak én látom így.köszönöm
15. syria (válaszként erre: 13. - 447396604e)
2012. szept. 14. 15:57

Nagyon nagy igazságokat fogalmaztál meg. Ez a nagy büdös harci helyzet.

Azok a "divatos" motivációs levelek pedig azért kellenek, hogy a HR-es macáknak legyen mit fénymásolni, scannelni; magyarul legyen munkájuk. :(


FIzESs-éknél nem a hozzáértés számít, hanem az, hogy ki kinek a kicsodája, s hogyan tud a munkaadó minél olcsóbb munkaerőhöz jutni.

2012. szept. 13. 15:21
munkaadó. bocs
2012. szept. 13. 15:20

most nem akarok senkit elkeseríteni, de szerintem nem sokat nyom a latba a motivációs levél.mint ahogy semmi. ha kisvárosban, vidéken laksz akkor max az számít, hány ismerősöd van, aki beajánl helyekre. de szerintem pesten sincs ez másképp, csak ott többen vannak.

motiválhatod te magad ahogy akarod, ha a munkkadó felvesz inkább egy pályakezdőt, akinek még start kártyája is van, mert kap rá kedvezményt.sokszor pont nem a gyakorlat számít, a motiváltság, sokkal inkább az hogy mennyit ér a munkaerő, ésmilyen kedvezményeket lehet utána felvenni

12. syria (válaszként erre: 11. - Babeck)
2012. szept. 13. 15:02

Szuper jó tanács ez is.


HR-es vagy, csak egyszerűen okos? :)

11. Babeck (válaszként erre: 10. - 02de97fdd6)
2012. szept. 12. 18:55

Ahogy írtam, írtuk :) Dicsérd a céget, hogy milyen nagy népszerűségnek örvend, és hogy mennyire szeretnél velük dolgozni. És kérd, hogy ha lesz a képességeidnek, képzettségednek megfelelő munkakör, szíveskedjenek értesíteni, hogy egy személyes interjú során is számot adhass róla, hogy te vagy a legmegfelelőbb személy a pozícióra :)


Ne felejtsd el megköszönni megtisztelő figyelmüket.


Sok sikert :)

2012. szept. 12. 18:00

Köszönöm a válaszokat !


Nincs hirdetve állás egyáltalán, több helyre szeretném elküldeni, ill. mindenhova hátha alapon.


Ezért nem tudom, hogyan kezdjem az egészet, mert nem pályázatra jelentkezem.

9. 02de97fdd6 (válaszként erre: 8. - 447396604e)
2012. szept. 12. 17:58
:DDD
2012. szept. 12. 17:44
imádok dolgozni, meddő vagyok, sosem lesz gyerekem, és megélek egy marék rizsen, sőt még a bejárást is szívből kifizetem:DDD
2012. szept. 12. 16:11

XY munkakör betöltésére pályázom, amelyről a itt-ott értesültem. Elkötelezett vagyok a kereskedelem mellett, széles körű szakmai tapasztalattal rendelkezem a kis- és nagykereskedelem területén. Mellékelten küldöm önéletrajzomat.

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezem, a Word, Excel, Internet, Outlook irodai programokat napi rendszerességgel használtam.

Megemlítem még további képességeimet, amelyek hasznosak lehetnek leendő munkáltatom szempontjából: kollégáim kommunikatív, felelősségteljes, pozitív hozzáállású csapatjátékosként ismernek. Úgy vélem, jó problémamegoldó képességeim is alkalmassá tesznek ennek a munkakörnek a betöltésére, s ezt jól tudnám kamatoztatni az Önök cégénél.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, szívesen kiegészíteném további információkkal is egy személyes találkozó keretében.

2012. szept. 12. 15:26
Csak egy példa... :)
2012. szept. 12. 15:26

Tisztelt Hölgyem/Uram!


Ezúton szeretném az interneten ( [link] meghirdetett

irodai asszisztens pozíciójukat megpályázni.


Mint ahogyan önéletrajzomból is kitűnik, kommunikációs és helyzetmegoldó készségemre

több munkahely révén tettem szert. Megtanultam a különböző embertípusokkal való

kommunikációt, bánást és egy problémás helyzet megoldása sem jelent gondot. Szeretek

emberek közt lenni és foglalkozni velük.


Számomra nem gond 10-20 fős csoport irányítása, és összefogása, az esetleges munkatársi

konfliktusok kezelése, szem előtt tartva a minőségi ügyfélkapcsolatot.


Tanulmányaim során átfogó ismereteket szereztem számítógép használat, számítástechnika

terén. Főiskolán többféle kommunikációval kapcsolatos előadást hallgattam.


Államilag elismert német alapfokú szóbeli nyelvvizsgával rendelkezem. Ha német nyelvet

ismerő, beszélő vendégekkel, ügyfelekkel találkoznék, akkor magabiztosan tudnék velük

kommunikálni, el tudnám őket igazítani az alap dolgokban. Folyamatosan tanulom a

nyelvet, ősszel szeretnék középfokú vizsgát tenni. Azonban legtöbben angolul beszélnek, így

hosszútávú terveim közt szerepel, hogy angolul is megtanuljak alap szinten.


Munkatársaim kitartó, lelkiismeretes, segítőkész embernek ismertek meg .


Célom egy olyan stabil munkahelyen, hosszútávon, fiatalos környezetben dolgozni, ahol

munkámmal hozzájárulhatok a cég sikereihez.


Bízom abban, hogy önéletrajzom elnyerte tetszésüket és egy személyes találkozó keretében

bizonyíthatom rátermettségem.


Üdvözlettel:

4. syria (válaszként erre: 3. - Babeck)
2012. szept. 12. 15:16

Így, így, pont így.

És természetesen azt se hagyd ki, hogy mennyire szereted az elesett embereket ápolni, támogatni. Ebben látod életed értelmét.

2012. szept. 12. 14:48
Nyálazz egy kicsit az intézménynek, hogy milyen jó hírű, mennyire szeretnél egy ilyen fantasztikus csapathoz tartozni, hiszen Te is egy elképesztő kvalitású ápoló vagy, aki tökéletesen illene a környezetbe :)
2012. szept. 12. 14:41

Sziasztok !


Igazából nem olyan munkát keresek amihez szükség volna a frappáns megfogalmazásokhoz, vagy ahhoz, hogy mennyire tudom eladni magam, de már mindenki ezt keresi, ha pék akarsz lenni ha fordrász, valami nagyon frappáns kisérőlevelet várnak el.

Ápolónak szeretnék jelentkezni, úgy, hogy állás nincs meghirdetve, szóval ehhez szeretnék valamilyen motivációs levelet írni, csak nem tudom mi volna a jó. Segítene valaki?:)

2012. szept. 12. 14:39
Hogyan írjam meg az önéletrajzom mellé a kisérőlevelem-motivációs levelem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook