Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pattanás 8 éves kislányon fórum

Pattanás 8 éves kislányon (beszélgetős fórum)


18. gven
2009. aug. 2. 17:40

Sziasztok!


Nekünk is ez a problémánk az én kislányom is most 9 éves de neki is kb. 1,5 éve kezdődtek és mi sem tudjuk, hogy mi lenne a jó. Mi is az avon krémeket használjuk, de van aki azt mondja, hogy nekik még nem kell semmi az arcukra.

17. Gummy
2009. márc. 4. 11:57

Már eltelt egy év is, hogy valaki kérdezte, de hátha érdekel még valakit.


Clean & Clear arctörlőt használunk. (Rózsaszíne, lilás zacskóban van) Eléggé pattis volt a lányom (10 éves), amikor suli után hazajön délután, ezzel letörlöm neki, esti fürdésnél pedig lemossa, mert nem szeretném ha túl sokáig lenne ilyen "krém" az arcán.


Három nap után már teljesen letisztul az arca, és néhány hétig nem kell használnia. Amikor újra pattis lesz, újra használjuk.

16. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Denique)
2008. dec. 4. 14:20

Igaz, hogy kicsit keson, de valaszolok.

Konnyen lehet, hogy nem pattanasok jonnek ki az arcan. En pl. megfigyeltem, hogy tojasos etelek utan leszek pottyes, ha magas koncentracioban eszem (tehat nem galuskaban vagy masban, hanem fozve, sutve stb). Lehet, hogy neki is valamilyen etel okozza.

2008. ápr. 9. 12:49
Én még arról hallottam, hogy az állati eredetü ételek felhagyásával is nagyon jó eredményeket lehet elérni. De nem vagyok orvos, csak jó tapasztalatokat olvastam.
2008. ápr. 9. 12:38
Az én lányomnak már ötévesen kiszedték az összes manduláját,most 11,5 éves,a pattanásai kb 8-9 éves kora óta vannak.Már ezt is fogjuk a tinikorra?Igaz,hogy a mai kislányok sokkal korábban érnek....
2008. ápr. 9. 11:49
Nekem 6 éves koromtól volt(elsősorban a homlokom)pattanásos. Minden hülyeséget kipróbáltak rajtam. Később ráfogták a tini korra. 14 évesen egy bőrgyógyász azt mondta vetessem ki a mandulám. Ahogy kivették Kb:1 hónap mulva mind eltünt,és azóta sincs
2008. ápr. 2. 18:48
Mi jött be?
2008. márc. 16. 19:03

Köszi a tippeket4

Próbálkozom.

2008. márc. 16. 17:37
nekem egy kis fogkrém jött be éjszakára.
9. 996d3b2ccc (válaszként erre: 8. - Denique)
2008. febr. 23. 08:35

A szellőzés fontos.

A bioptron lámopa jó rá, azt azért jólenne tudni, hogy van e valami jelenlévő dolog ami kiváltja-fenttartja pl. valamilyen anyag, pollen, szappan, párnahuzat...

De emellett a lámpának akkor is jónak kell lennie!

2008. febr. 23. 07:46

Kipróbáltuk a zselét, de semmi. Én is inkább úgy döntöttem, hogy nem nyúlok hozzájuk, had tűnjön el magától. A szerencse az, hogy nem gennyesedik be, tehát nem csúnya. Úgy látom, hogy inkább a szaladgálás miatti izzadása okozza, mert a halántékán és a sapka alatti részen jönnek ki. Le is cseréltem már a melegebb sapkát jobban szellőzőre, a vastag kabátot és cipőt vékonyabbra.

A ruhacserén kívül sok vizet itatok vele.

2008. febr. 23. 07:29
Korábban érnek a gyerekek..)))
6. LoLiNa (válaszként erre: 5. - Bb52f751dd)
2008. febr. 23. 07:01
persze , hogy tudok! ne nyúljatok hozzá! ha nyomkodjátok csak rosszabb lesz. kenegetni meg ráér, ha ő maga abba a korba lép, hogy kenegethetnékje lesz. én legalábbis nem nyúlnék hozzá! Ha nagyon idegesít, mutatsd meg börgyogyónak.. de szerintem ő se fog vele semmit se csinálni, fiatal még:)
5. bb52f751dd (válaszként erre: 4. - LoLiNa)
2008. febr. 22. 17:23
Már elég régóta ilyen,azóta is hol több,hol kevesebb.Nekem nem volt ilyen gondom sose,te tudsz valami jót konkrétan rá?
4. LoLiNa (válaszként erre: 2. - Bb52f751dd)
2008. febr. 22. 15:20
11 évesen már lehet a serdülő kor miatt. hamar érnek a mai gyerekek. igaz, én is 12 voltam.. :)
3. LoLiNa (válaszként erre: 1. - Denique)
2008. febr. 22. 15:18
pár nap alatt eltűnik.. semmit ne kenjetek szerintem rá.. elég lesz, ha majd ő kenegeti magát, addig meg hadd lélegezzen a bőre!
2008. febr. 22. 13:06

Szia!

Az én kislányom 11,de már neki is jó ideje,legfőképp a homlokán tele van apró pici pattanásokkal,és már kezdi őt is zavarni.A lemosó tonikot használja néha,de én se igazán tudom,mi lenne jó az ő kis finom bőrükre.Nektek ez az éjszakai zselé leszárítja a pöttyöket?

2008. jan. 28. 12:44

Sziasztok!

Van tapasztalatotok 8 éves kislányon megjelenő pattanásokkal? Talán nem is igazán a klasszikus értelemben vett pattanás, nem gyulladt, fehér, hanem kis piros pöttyök jelennek meg néha az arcán, amik 3-4 nap múlva elmúlnak.

Érdemes már az ő arcára lemosókat, krémeket használni? Egyébként nagyon szép, tiszta bőre van.

Az Avon termékeit használom, ott van olyan pattanáskezelő éjszakai zselé, amit nem az egész arcra, csak magára a pattanásra kell kenni.

Mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook