Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vennék egy festékszórót de nem tudom melyiket vegyem meg TV Shop vagy TOP Shop? Vagy jó egy olcsóbb is szobafestéshez? fórum

Vennék egy festékszórót de nem tudom melyiket vegyem meg TV Shop vagy TOP Shop? Vagy jó egy olcsóbb is szobafestéshez? (tudásbázis kérdés)


11. Guruljka (válaszként erre: 9. - Kriszto)
2012. szept. 12. 23:28

Mert el akarják adni, azért.

A videókon sok mindent lehet másítani.

2012. szept. 12. 22:12
Szerintem sincs értelme,megvettük kipróbáltuk és eladtuk a Veterán. Nem minden festékhez jó,és csak a hígított festék megy át rajta,a mostani falfestékeket nem kell hígítani, akkor pedig eldugul a festékszóró:(
2012. szept. 12. 18:32
de akkor hogy lehet hogy a tv-ben mindig olyan egyszerünek tűnik....
8. 298b15dfdd (válaszként erre: 1. - Kriszto)
2012. szept. 12. 12:08
Na mi megvettük...,még a szűzmária is tele volt olyan porszerű festékkel,takarni egyáltalán nem takart,sűrűbbre nem lehetett keverni,mert akkor nem fújta ki,szóval a végén azzal a hengeressel festettünk ki,persze jól összevesztünk a kidobott húsz ezer Ft-on.Azt amit a Tv-ben látsz az nem igaz:(
7. kisj
2012. szept. 12. 11:15
Falra felesleges a festékszóró. Pl radiátoroknál szokták használni, ahová ecsettel, vagy festőhengerrel nem igazán férnek be.
2012. szept. 12. 11:13
ha szobát festesz komplett akkor pénzkidobás hidd el!!! olyanpici a tartálya és vacakolás az egész! állj neki és hagyományos módon fess:)
2012. szept. 12. 11:12

Egy jó festővel beszélnék inkább először...

Festeni lehet vele, de a fal előkészítése akkor sincs megoldva a festék alá...

2012. szept. 12. 11:12
A helyedben én festék szaküzletbe mennék, ahol tényleg értenek hozzá.
3. kisj
2012. szept. 12. 11:12
mit akarsz festeni?
2012. szept. 12. 11:11
Milyen festéket célszerű beletenni hogy ne duguljon el? ilyen előre bekevertet?
2012. szept. 12. 11:10
Vennék egy festékszórót de nem tudom melyiket vegyem meg TV Shop vagy TOP Shop? Vagy jó egy olcsobb is szobafestéshez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook