Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tudsz aki fuvezik, hogyan viselkedik othon? Meg zavarja e a viselkedeset az embernek? fórum

Mit tudsz aki fuvezik, hogyan viselkedik othon? Meg zavarja e a viselkedeset az embernek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. okt. 28. 21:08
Szerintem igen is okozhat zavart a viselkedésben ,én ezt tapasztaltam a társamnál,hogy évek óta használja, utána lehangoltabb lett és agresszívabb is. valószínű azért is használja, mert menekül és igy akarja feldobni magát. De persze ez nem igazi megoldás és 35 után pedig már elgondolkoztató ha nem növi ki az ember.Sajnos nem tudok neki segíteni és már bele is fáradtam.
34. 5464505f6a (válaszként erre: 30. - Suzylee)
2008. okt. 18. 12:45

hm,most olvastam vissza..melyik volt a lenéző?

Csak leirtam,h mi a butaság,hogy ha más elolvassa,nehogy azt higgye,h tényleg úgy van.Ez nem okoskodás...:s

33. 5464505f6a (válaszként erre: 30. - Suzylee)
2008. okt. 18. 12:14

"Te is füves lehetsz különben nem igy regálnál"


:)))

32. spinneli (válaszként erre: 30. - Suzylee)
2008. okt. 18. 00:58

A dühkitörések nem a fűtől vannak/voltak.

illetve mint írtam nem generáló, hanem kiváltó lehet.

31. suzylee (válaszként erre: 23. - 5464505f6a)
2008. okt. 18. 00:48
Bocs, ez a válaszom volt Malefico-nak
2008. okt. 18. 00:46
Igen , nem a huszadik embertől hallottam a fiam füves. Igen is agessziv és kiszámithatatlan volt még együtt éltünk. Igaz az idő és a különélés sokat segített, rengeteget változott pozitiv irányba!Egyébként nem kell ilyen lenézően és okoskodóan válaszolni minden hozzászólásra! Én a füvesket nem itélem el! Te is füves lehetsz különben nem igy reagálnál.
29. lufi
2008. okt. 13. 10:16
Én mindig elaludtam tőle.
28. 5464505f6a (válaszként erre: 26. - Vorozhev)
2008. okt. 13. 10:06
fű és a rekedtség között nincs kimutatva,h lenne összefüggés,tudomásom szerint
27. 53e9630651 (válaszként erre: 6. - 8c314032df)
2008. okt. 12. 21:24
azt nem a fűtől csinálja, hanem szintetikustól.
2008. okt. 12. 21:11
Kepzeljetek most ismet ugy 3-honapja elkezdet ujbol fuvezni.Es a multnap meglatogatot es reket lett a hangja,tegnap talalkoztam vele es ismet reket volt a hangja.Na ez mi biztos,hogy nincs megfazva?Arthat a hangszalanak vagy sokat dohanyzik egy biztos zulik rendesen!!!
25. Cuczy (válaszként erre: 23. - 5464505f6a)
2008. okt. 12. 00:10

Ja! Egyetértek.

Sztem csak a füvet vállalja fel, amit meg mellé bekapkod/szív, arról mélyen hallgat...

Nekem egy munkatársam volt komoly: az éveken át egyiket a másik után nyomta. A szobájában néha vágni lehetett a füstöt. Mármint a lakásában! :)

Mi meg nem győztük fújkorászni az illatosítókat, és gyújtani az illatosgyertyákat, hogy ne bűzölögjünk mi is, ha épp vendégségbe voltunk nála.

A melóhelyen el voltak tőle ájulva, hogy milyen szorgalmas, milyen sokáig túlórázik..., szegény soha nem tudja kialudni magát... (ja! Persze, a szeme vörös volt állandóan, mint a bagzó nyúlnak :)

De nemrégen hallottam felőle egy közös ismerőstől, aki mondta, hogy teljesen leálltak, szép lassan "kinőtték". (40-esek, úgyhogy ideje volt felnőniük :)

Jobb későn, mint soha...

2008. okt. 11. 23:50

Szóval válasz Vorovheznek: ha füvezett is, mellette vagy volt más, vagy alapból ilyen az ürge, csak eddig nem vetted észre.

A viselkedést természetesen megzavarja-ideiglenesen-mivel tudatmódositó.

23. 5464505f6a (válaszként erre: 20. - Suzylee)
2008. okt. 11. 23:34

Ez túlzás...a cipős hülyeség, meg a nem szabad együtt élni vele is...

És nem lesz agresszv az ember tőle, még ha hiányzik neki,akkor sem, ez nem nikotin vagy ragasztó...

22. 5464505f6a (válaszként erre: 12. - Esztella100)
2008. okt. 11. 23:31
ha nem éltél,ismersz ilyet, csak a huszadik emberen keresztül hallottad, akkor az biztos úgy is van!
21. 5464505f6a (válaszként erre: 6. - 8c314032df)
2008. okt. 11. 23:29

Hmmm... mennyi fincsiség, szedjük sorba:

Amiről te beszélsz, az nem fű.

2008. okt. 11. 23:07

Igen aki minden nap rendszeresen füvezik lehet agressziv ,másnap vagy amikor elkezd hiányozni neki a fü. A fü elszivása után olyan mintha részeg lenne , de ért minden és lehet vele normálisan kommmunikálni, viszont igazából semmi sem érdekli. pl ha télen átázott a cipöje és tiszta víz a zoknija ,jéghideg a lába. Ruhástól lefekszik.stb. A fü a drogok közül a leggyengébb, de általában

nem szoktak itt megállni az emberek.Lelehet szokni róla , de csak aki akar az fog. Nem tudsz tenni ellene. Ilyen emberrel NEM szabad tovább együtt élni, saját életedet tönkre tenni!!!!

19. vorozhev (válaszként erre: 17. - 11a91585fe)
2008. máj. 24. 18:16
Nem akkarlak megbantani,de tenyleg amit szabina irt minden ugy van.Mindent ugy tett.Sot tervei is voltak,hogy telepuljek at magyarba es en fogom hordani at az anyagot a hataron.Miovel minden vamos ismer nemfognak rajonni.Abeszerzes az o dolga.Na ilyenek.Ma mar nem emlekszik ra,de olyan epeszunek nezet ki mint te vagy en.Es megsem volt az.sOKAT TETT ROSSZAT.Hogy ilyen a termeszete es jo szinesz volt 2 evig LEHET.
2008. máj. 24. 08:49
Erről nincsenek tapasztalataim hála a magasságosnak!!
17. 11a91585fe (válaszként erre: 3. - 4912cc9864)
2008. máj. 24. 08:12
Nagyon profi vagy...pffffffffff...(honnan szedted ezt a sok zagyvaságot????????)
2008. máj. 23. 15:46

Szerintem sokan nincsenek tisztába azzal,hogy mi micsoda és mire képes! Mégis kőkemény véleményt alkotnak róla. A fűtől nem lesz senkinek semmi baja,ha előtte sem volt és drogfüggő sem feltétlenül válik belőle!! Ezek mind jellemtől függ.

Én személy szerint nem ítélem el a marihuánát,én is fogyasztottam nem egyszer,de nem vagyok függője és nem lett semmi mellékhatása sem,azonkívül,hogy az adott érzelmem felerősítette vagy nagyon jó volt a kedvem vagy tök álmos és fáradt lettem,na meg persze éhes,mint állat:) Gyógyító hatása is van,orvosok is ajánlják olyan betegeknek,akiknek állandó fájdalmaik vannak. Én is használtam amikor nagyon görcsölt a hasam és azonnal elmúlt és ezt lehet homeós gyógyszernek is hívni:):)

15. fe6fe7671f (válaszként erre: 14. - Vorozhev)
2008. máj. 23. 15:19

Én egy alkoholistával éltem együtt, de hasonlóan nagyon nagy dilemma elé kerültem. Nálam a szerelem győzött (meg a tudom is én, hogy mi? talán az, hogy meg fogom tudni változtatni?).


Nem lehet megváltoztatni. Tudatosan teszi magával, senki nem kényszeríti - az igaz, hogy valami kiváltja nála, de mivel erről úgy tűnik,hogy nem is lehet vele beszélni - én az eddigi tapasztalatom alapján - hagynám, hogy éljen úgy, ahogy ő akar!


A gyereknek sem tesz jót, ha látja, hogy az apja mindig kábult, bódult, beszámíthatatlan, kiszámíthatatlan...


Ha már gyereked van, akkor Te ANYA vagy elsősorban! Gondolj erre!

2008. máj. 23. 13:44
Nem ismertem ilyennek es senki mas sem, o maga ma mar mondja,hogz fuvezet,de valamit kellet szednie melle mert iszonyu dili volt uton utfelen fektete a noket le.es engem megtagadot meg a lanyomat is mondvan neki csalad nem kell elni akar.sokk volt!!!!10 nap ballat egy buszt herdalt el es penzt meg o sem latott belole nemhogy mi.Ruhai nincsenek meg.Na hova lehet ezt tenni?Laknatok vele tovabb??
2008. máj. 15. 08:02

A fűtöl senki nem lesz durva vagy szemét, ha alapjában véve nem az.

Teljesen más hatása van, ez nem egy kemény drog.

Olyan mint az alkohol, felerősíti és kihozza meglévő tulajdonságokat.

ha nem füvezne akkor is így viselkedne.

Általában aki drogozik,ide tartozik az alkohol is,menekül a problémák elől.

Szerintem mindig azt kell tisztázni h miért, csinálja ezt?Mi volt a kiinduló ok?

Fiatalon előfordult h körbeadogattuk a füves cigit ha szar napunk volt, mégsem lett egyikünk sem függő vagy deviáns.

Ugynakkor ismerek olyat aki nem állt meg a fúnél...Szerintem ez megint csak azt bizonyítja h minden jellemfüggő.

2008. máj. 15. 07:09
Én még nem éltem drogos közvetlen környezetében,de a harmadik szomszédtól tudom,hogy vannak dühkitörések,sajnos!!!
11. spinneli (válaszként erre: 9. - Vorozhev)
2008. máj. 14. 23:15

nem hiszem, hogy a fű tette ilyenné, maximum jobban kihozzta belőle.

A drog önmagában semmit nem generál, hanem elő/kihoz dolgokat, többek közt ezért is él sok alkotó művész vele.

2008. máj. 13. 12:27

Az, hogy durva és szemét, még nem jelenti azt, hogy drogos.

Nem írsz konkrétumot, de már azt is tudod pontosan, hogy füvezik, de nem tudod hogy néz ki egy füves.

Adj támpontokat azoknak, akik megpróbálnak segíteni.

Hogy könnyű e abbahagyni?

Ha szeretne akkor ha nehéz, akkor is kibírja, de ha nem, akkor ha könnyű se fog leszokni - nem számít, hogy nehéz e vagy könnyű.

2008. máj. 13. 10:59
Koszi nektek a hozzaszolast. mi ido kozben elvaltunk en nem birtam a disznosagait 2 evet eltunk egyut.En ugy veszem eszre,hogy most is neha tul durva es szemet ugy hiszem vissza eset.Vagy ez nem olyan nehez .Konyu abba hagyni? Most talalkoztam az eletben eloszor drogossal.Iszonyatosan hatott ra nem tudom elfelejteni,beledilizek,hogy tudta ezt csinalni.!!!!
2008. máj. 12. 17:50

szélsőséges estben okozhat skizofréniát.

de ehhez eleve egy hajlam kell.

7. e475b894d7 (válaszként erre: 5. - Vorozhev)
2008. máj. 12. 17:47

Nem hiszem, sőt ha ráijesztesz a mikulással, akinek agyara van, és a háta mögött áll, akkor majd' betojik :-D


Tudom hogy nem szép, de imádom így ijesztgetni a füveseket.


Itt van egy csomó felvilágosító füzet (a Tiéd jobb felül az első): [link]

2008. máj. 12. 15:40
Nekem az osztálytársam drogozik..Keveset alszik,mert nem tud.Túlpörög..tág pupillák,akadozó beszéd..nem pörög a nyelve.Sokat eszik,iszik,mégsem hízik.Röviden ennyi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook