Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update ételek kcal tartalma fórum

Update ételek kcal tartalma (beszélgetős fórum)


9. d757d164e6 (válaszként erre: 8. - Moshi)
2012. okt. 3. 13:58

Én is update rakott karfiolt ettem :D megköszönöm ha átküldöd nekem a levelet :)én még a körtéset nem kóstoltam csak a szilvásat, de azthiszem azt csak a boltjukban lehet kapni.

Köszi a segítséget :)

8. Moshi (válaszként erre: 7. - D757d164e6)
2012. okt. 3. 12:56

Szia!


Most kaptam egy jó hosszú levelet tőlük. A rövidet Klima Anita írta, a hosszút Bedő Erika. Azt hittem leráznak ennyivel :D

Nos a hosszabb levelet, ha gondolod átküldöm neked is, de a cukorról még azt írta Erika, hogy: "A Z1-Z9 menü sorban található ételeink mindegyike beilleszthető egy fogyókúrázó étrendjébe, ezek az ételek „Szukralóz” édesítőszerrel készülnek."


Egyébként ma pl. én is update-et rendeltem (rakott karfiol, isteni finom volt) :D Ha valamelyik nap egyik kaja sem szimpi a "Z-ből", akkor átnézek az update menükre :) Jövő héten megkóstolom az új italukat is (0,8 literes), izgatja a fantáziám az a körtés :D


És szívesen, remélem, hogy találsz majd hasznos dolgot is és ha kérdésed van, tanács kellene v inkább adnál, akkor nyugodtan írj :)

7. d757d164e6 (válaszként erre: 6. - Moshi)
2012. okt. 3. 11:09

Szia!

Köszi hogy megkérdezted és megírtad :)

A héten már én is ezeket rendelem :) (van pár nap mikor update-et,van egy-két kedvencem azokból, de úgy láttam neked is :D )és köszi h olvashatom a naplód :)

2012. okt. 3. 08:54

Szia!


Ezt válaszolták a salátás kérdésre: Igen, a z2-s saláták tartalmazhatnak valamennyi cukrot.


Nem túl bő válasz, de legalább ennyit tudunk :D

2012. okt. 1. 00:46

Szia!


Ez jó kérdés, írok is nekik :D Szerencsére szívesen válaszoltak eddig még minden kis hülye kérdésemre :D

4. d757d164e6 (válaszként erre: 3. - Moshi)
2012. szept. 25. 08:14
Szia! Köszi a választ, kedvet kaptam hogy kipróbáljam! Csak annyit szeretnék kérdezni még, hogy szerinted a salátáknál az öntetek cukrosak?
2012. szept. 19. 13:01

Szia!


Én Teletáltól rendelek, de nem Update-et, hanem a Z kategóriájú ételekből (étlapon legalul a zöld hátteres). Ezeket dietetikus állítja össze, ill van amit Czanik Balázzsal közösen.

Eddig 5 kg ment le (3-4 hét alatt, most hirtelen nem is tudom mikor kezdtem :D ), mozgás is volt mellé. Naplómban részletesebben írtam, ill képek is vannak a kajákról, ha érdekel a mennyiség. A legtöbbnél írja részletesen, hogy miből mennyi van benne. Ha van kérdésed szívesen válaszolok :)

2012. szept. 11. 13:08
Egy időben onnan rendeltem, update-t nem, de teletálnál van fitnesz szekció ahol kiírják, van ahol részletesen (fehérje, ch, zsír) is, rendelj abból..:)
2012. szept. 11. 12:59
Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy a teletáltól rendelt update ételeknek mennyi lehet kb. a kcal tartalma? Sehol sincs feltüntetve, az update dietetikus sem adott egyértelmű választ... Jó lenne tudni hogy mégis mennyit tartalmaznak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook