Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frontérzékeny vagy? fórum

Frontérzékeny vagy? (beszélgetős fórum)


1 2
33. n.diamond (válaszként erre: 30. - 2032b1c441)
2012. szept. 21. 09:24
Igazán hatásos nincs, ha csak a fejem, izületeim fának, akkor fájdalomcsillapítót veszek be és bebeszélem magamnak, hogy használ. Ha totális levertség, rossz hangulat, nyomorult közérzet, akkor ha tudok, aludni próbálok, de illyenkor persze az sem sikerül. Csak bízom benne, hogy majd elmúlik.
32. szöszi71 (válaszként erre: 31. - N.diamond)
2012. szept. 18. 08:21

Szia!


Végülis akkor valamilyen szinten csak jó ez a fodrász. :D

31. n.diamond (válaszként erre: 29. - Szöszi71)
2012. szept. 18. 08:18

Szia !

Egy sarokra van a fodrász, ez nagyon fontos, hazáig kibírom, akkor rögtön átalakítom kicsit. Csak festetni és vágatni járok, azt jól csinálja, és most nyárra egy nagyon jó , kiméletes dauert csinált. Nagyon jó volt , reggel csak bevizeztem egy kis göndörítő habot tettem rá és kész. Jó húsz évvel ezelett volt rövid dauerolt göndör hajam, de sose tudták olyan lazára csinálni, ahogy szerettem volna.Ez most jó volt.

Szóval nem hagyom el.

2012. szept. 18. 08:11

Sziasztok! A kérdés ugyan mindössze annyi, hogy "frontérzékeny vagy?", de ha a válasz igen, akkor talán feltehetjük a kérdést, hogy "a titeket megviselő front esetén mit tesztek, hogy ne legyetek nagyon ramatyul"?

Én frontérzékeny vagyok, talán leginkább a légnyomás változását érzem meg, ilyenkor fáj a fejem, a bal oldalon a fogaim, a nyakam elmerevedik és összességében nagyon bágyadt, nyűgös vagyok. A "legjobb", hogy inni kéne sok vizet, de ilyenkor nagyon nem kívánok inni!

Van valakinek valami bevált praktikája a fekvés-alvás ill. fájdalomcsillapító helyett-mellett?

29. szöszi71 (válaszként erre: 28. - N.diamond)
2012. szept. 18. 07:42

Szia!


Én tizenévig jártam egy fodrászhoz. Sokáig erős göndör daueros hajam volt, persze jól tönkre is ment. Egy idő után a fodrászom amit csinált nem tetszett és ráadásul nagyon drága is lett. Jóba voltunk, de mégis átpártoltam máshoz és azóta ma hajam is rendbejött, megvagyok elégedve a mostani fodrászom munkájával. Csak akkor megyek fodrászhoz, ha 3-4 havonta melíroztatni kell, vagy ha valami alkalom van, ami nagyon ritka. Nő vagyok, de nem szeretek fodrászhoz járni, ha nem muszály. Szerintem válts Te is, hogy ha már fizetsz érte akkor legalább jó és szép legyen a hajad.


Hát...nem vagyok odáig a házimunkáért, de muszály megcsinálni, más nem fogja helyettem. A sötét bútornak ez az átka amit írsz, ha letörlöd gyorsan visszaszáll rá a por és egybőllátszik. Szerencsére nekem világos, így nem látszik annyira rajta.


Szép napot!

28. n.diamond (válaszként erre: 27. - Szöszi71)
2012. szept. 17. 17:23

Én szombaton éreztem nagyon sz..l magam.

De fronttól függetlenül is tudok ramatyul lenni.

Most például bosszant, hogy a fodrászom, akihez harminc éve járok, szokásához híven nem úgy szárítja be a hajam, ahogy kérem. Amikor megérkezem, megjegyzi, de jó a frizud, na mondom ilyet kérek, csak fesd be. Ti nem úgy vagytok hogy fodrász után azonnal összeborzoljátok és átalakítjátok a hajatokat ? Én mndig, úgy látom másnak milyen jót csinál:)

Ja és dühös vagyok, hogy pénteken takarítottam és a sötét bútorom olyan, mintha sosem törölték volna le. Ti szeretitek a házimunkát ? Én ismerek olyan csajt aki imád csiszitolni, ha kell, ha nem.


Most ennyi téma jutott eszembe, van még a tarsolyomban. AKARTOK BESZÉLGETNI, vagy befejeztük a frontérzékenységgel.

Mindenkinek jó estét, éjszakát !

2012. szept. 17. 07:48

Sajnso legtöbb fúrum tényleng beindul, majd szépen leapad.

Igazad van, a fortontérzékenyek is beszélgethetnek. :D Egyetértek Veled!

2012. szept. 14. 18:55

Nem értem minden fórum bedöglik, ahova belépek, talán azért, mert nem a szex és a baba-mama témákat keresem.

A frontérzékenyek is beszélgethetnek , nem ?

25. szöszi71 (válaszként erre: 24. - N.diamond)
2012. szept. 14. 08:31

Jó reggelt Neked is!


Nálatok is az esős idő dominált?

Itt nálunk (Debrecen) tegnap 27 fok volt és fülledt meleg. Én a fülledt melegtől voltam nyomott és tompán fájt a fejem egész nap. Mára már hült a levegő. Hideg van, fúj a szé, de most is süt a nap. Jó lenne már itt is egy kis eső, mert nagyon érződik a por. Már én is szuszka vagyok, pedig nincs allergiám.


Igen, csak mi beszélgetünk ezena fórumon.:D

Énis benne vagyok, hogy beszélgessünk másról is, de azt már jobb lenne priviben.

Benne vagy?


Legyen szép és frontmentes napod!

24. n.diamond (válaszként erre: 23. - Szöszi71)
2012. szept. 14. 08:27

Jó regelt!

Most kikaptuk frontosok. Érdekes módon én tegnap, tegnapelőtt éreztem fizikalilag, Most viszont totál rossz a hangulatom.

Jó, hogy mejegyezted "ez egy jó fórum, normális emberekkel lehet beszélgetni", ehhez képest csak mi beszélgetünk.:),:(

Ha a front-témán túlvagyunk (egybe?), másról is dumcsizhatunk. Én benne vagyok !

2012. szept. 13. 08:00

Szia!

Neked is jó reggelt!


Itt nálunk (Debrecen) még süt a nap és semmi érzete a frontnak. Bár, a fejem kezd fájni, nem tudm, hogy ezért-e.

Hogy ébredtél ma?


Én most úgy érzem magam, mint akin átment az úthenger. Éjszaka ismét felébredtem 3x és a WC-t is meglátogattam. Azt vettem észre, hogy mindig ugyanabban az időpontban ébredek. Nem értem az egészet, na de ez van.


Ez a fórum jó választás, én is nagyon szeretem. Jó, hogy itt normális emberekkel lehet beszélgetni.


Legyen szép napod!

2012. szept. 13. 07:52

Jó reggelt mindenkinek !

Ma nem kell izzadnunk, a fronthatás serintem tegnap volt az igazi. Ma már csak szomorúak leszünk ettől a borongós időtől :(


Végre egy fórum, ahol még követhetőek a tagok, beszélgethetünk másról is ?!

21. szöszi71 (válaszként erre: 20. - N.diamond)
2012. szept. 12. 09:04

Szia!


Nagyon rossz, hogy minden nap agyilag zokni vagy mikor felébredsz! Vajon mitől vagy így minden nap?


Szerintem nálam ez már egy pszichés beidegződés. Orvoshoz fölösleges ezzel mennem, hisz ők se értenek hozzá. Nagyon rossz, hogy ki kell másszak az ágyból. Szerencsére utánna hamar visszatudok aludni. Megpróbálok nem agyalni és akkor minden rendben.

20. n.diamond (válaszként erre: 19. - Szöszi71)
2012. szept. 12. 07:41

Szia!

Én minden reggel rozoga és agyilag zokni vagyok legalább egy-két órát. Viszont többnyire délután is tudok aludni, ami után ugyanolyan nyavalyás vagyok, mint a regeli ébredéskor.

Nem tudom, fronthatás-e, de nagyon nyűgös, feszült vagyok, a fejem viszont nem fáj.

Az nem normális, hogy éjszakánként ennyiszer fel kell kellned, nem voltál orvosnál ? Önmagában a gyakori felébredés is szörnyű, de hogy ki is kell mászni az ágyból :(:(.

19. szöszi71 (válaszként erre: 17. - N.diamond)
2012. szept. 12. 07:25

Jó reggelt!


Nagyon sajnálom, hogy délután nem sikerült aludnod egy nagyot, viszont az jó, hogy éjszaka tudtál. Most érzed a frontot?


Sajnos én függetlenül a frontoktól nem tudok éjszaka soha normálisan aludni, mindig felébredek legalább 33, hogy ki kell mennem a WC-be. Reggel meg olyan vagyok mint egy zambi.

2012. szept. 12. 06:35

Jó reggelt mindenkinek !

Vaczila üdv.neked is,ma te is szenvedsz egy kicsit, igaz ? :(

17. n.diamond (válaszként erre: 15. - Szöszi71)
2012. szept. 12. 06:33
Nem sikerült délután, éjszaka viszont igen. Csak háát mindig pocsékul ébredek, be kell járódnom, mint egy öreg, rozsdás masinának.
2012. szept. 12. 04:57
Sajnos igen.
2012. szept. 11. 13:56

Jó pihenést kívánok!

Hátha sikerül egy nagyot aludnod.

2012. szept. 11. 13:26
Most már tuti ,hogy jön a front (a meteorológia is jelzi a hőmérésklet csökkenést),a fejem már nem fáj, de szétrobbanok az idegességtől. Szerencsére párom ebéd után elmegy,kinézek valami hülyeséget a tv-ben ledőlök, és remélem elalszom. Részvétem a "frontosokkal"
2012. szept. 11. 09:12

Ha meleg front jön akkor a szívem,

Ha hideg front jön akkor az ízületeimre vagyok érzékeny.

12. n.diamond (válaszként erre: 7. - Frezia1)
2012. szept. 11. 09:09
Fájt is a fejem, amikor felébredtem, és persze minden porcikám, de ez a rossz ágyam, és rossz gerincem miatt van. Majd bejáródik (vagy nem)
2012. szept. 11. 08:58
Mostanában én is észrevettem, hogy ha jelentősebb front jön akkor fáj a fejem. Eddig nem volt ilyen. Úgy tűnik ahogy öregszünk jönnek a kínok. :(
2012. szept. 11. 08:56

Nem foglalkozom vele. És nem is érdekel.

Időjárásnak megfelelően öltözöm, sapka, sál, kesztyű, esernyő, sok gyümölcs, méz, ginseng, stb.

Még az időjárásjelentést sem hallgatom meg, hogy ilyen- meg olyan front... Szóval magasról teszek rá... Amikor nem tudtuk, hogy van front, nem voltak rá érzékenyek az emberek... meg nem is értek rá.

Amiről nem tudok, az nem érint.

9. mafalda (válaszként erre: 7. - Frezia1)
2012. szept. 11. 08:50
Jaj!!!
2012. szept. 11. 08:50
Engem is megvisel,főleg a hidegfront.Egyszerűen elgyengülök,mint akiből kiszállt az élet.Sajnos bizonyos izületeim is fájnak,hol ez,hol az.
2012. szept. 11. 08:47
ma pl nincs front, de holnap és holnapután hidegfront lesz
2012. szept. 11. 08:46
de sajnos gyakran van front, átlag kétnaponta, az időjárásjelentő oldalakon van orvosmeteorológia, én a házipatikásat oldalt használom, és sajna tényleg elég rossz dolog ez,
2012. szept. 11. 08:35
Nagyon sokszor érzem az átlagnál rosszabbul magam,és azt mondom , jön a front(hideg-meleg, mindegy).A párom szerint, nincs annyi front, ahányszor nyavalgok.Nem tudom, de valami összefüggést azért tapasztaltam az időváltozás és a fejfájásaim,izületi fájások és a rossz közérzetem között. DE lehet, hogy csak simán megöregedtem.
4. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Szöszi71)
2012. szept. 11. 08:33
Nekem fejfájás jelzi, ha valamilyen változás lesz az időjárásban. Gondolom a légnyomásváltozás okozza!:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook