Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemölcs a nyakamon fórum

Szemölcs a nyakamon (beszélgetős fórum)


16. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Cel)
2012. szept. 14. 17:16
Nekem van ilyen is, meg olyan is! Szóval ismerem a problémát! :(
15. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Cel)
2012. szept. 14. 17:16
A "nem kell hozzájuk nyúlni" típusú szemölcsök "csak" esztétikai problémát okoznak. De azért az is megviselhet valakit pszichésen. Nekem is van jó pár darab, és CSAK ronda! :D
14. cel (válaszként erre: 13. - Moonlight13)
2012. szept. 12. 21:30

Nagyon kedves vagy:) De nem gombostűfejnyi méretűek, jóval nagyobbak és mint írtam, látta bőrgyógyász és nem kell hozzájuk nyúlni. A kendőt, sálat pedig nem esztétikai szempontok miatt, hanem fényvédelem miatt viselem. Egyébként nem zavaróak.

Néhány hét múlva amúgy is esedékes a bőrgyógyászati ellenőrzés.

13. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Cel)
2012. szept. 12. 21:19
Ha csak ezek az apró, gombostű-szerű tünemények vannak Rajtad, azoktól pillanatok alatt megszabadít a bőrgyógyász, és nem is fáj! Amiatt ne hordj sálat! Most, hogy már kevésbé lesz napos idő, mehetsz is szépen bejelentkezni az sztk-ba!
12. cel (válaszként erre: 1. - Moncanagyi)
2012. szept. 12. 18:20
Nekem is sok szemölcs van a nyakamon (10-nél is több), meg úgy általában test szerte. Nem régiben néhány kellemetlenkedőt el is távolítottak sebészetileg, a többit megvizsgálta a bőrgyógyász és nem javasolt semmilyen kezelést, ártalmatlanok. Viszont nem használok nyakláncot, ne hogy irritálja. Amennyire lehet tartózkodom a napsütéstől, szükség esetén vékony sálat vagy kendőt kötök a nyakamra.
2012. szept. 12. 18:04

Sziasztok


Előbb-utóbb eljutok bőrgyógyászhoz, most azonban - megkaptam a felülvizsgálati papír eredményét, miszerint kiírtak dolgozni. Ezzel kell foglalkoznom, mert az nonszensz, hogy eddig 70%-os rokkant voltam indokoltan - vesetranszplantávió 2x, gerincsérv 2x köszvény csontritkulás egyéb más nyalánkságok és most hirtelen egészségessé nyilvánítottak, ami azzal jár, hogy a munkámat is elveszítem ami rokkantmunka. Menni is alig tudok, valamint a fájdalmam sem kicsi. Az a fontos, hogy a statisztika jó legyen. Értesítelek benneteket, ha sikerült valami, addig is üdv moncanagyi

10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Moncanagyi)
2012. szept. 11. 19:06

Az maró hatású szer, én nyakra nem próbálgatnám!

Menj a bőrgyógyászhoz, nem fog fájni!

2012. szept. 11. 16:27
Köszi a sok reagálást. Most értem haza a munkából. Igazatok van, a bőrgyógyász a legbiztosabb megoldás. Nekem egyébként olyan barnás és lógós van sok. Kettő amelyik lapos. egyébként azt figyeltem meg, hogy szinte szimmetrikusan nőnek. Egyik oldal-másik oldal. Lehet, hogy egyiket tényleg leragasztom. Van ez a Wartner nevű sz. irtó. Azt használta már valaki???
8. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Moncanagyi)
2012. szept. 10. 21:51
Kb. 5-10 perc alatt megcsinálja a bőrgyógyász szakszerű körülmények között! Én semmi ilyennel nem kísérleteznék házilag!
2012. szept. 10. 21:12
Nem hinném,hogy jó ötlet szemölcsöt házilag eltávolítani.Ebből nagyobb baj is lehet.A vérehulló fecskefű,a kézen levő kisseb kinövésekre jó.
2012. szept. 10. 20:22
Ragaszd le leukoplaszttal egy jo par napig, elöször kisebbek lesznek majd eltünnek. A lenyeg hogy keves levegö erje öket.
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Moncanagyi)
2012. szept. 10. 18:36
Elmész a bőrgyógyászhoz és vagy levágják és lefertőtlenítik v. lefagyasztják v. leégetik. Azokat nem darabra számolják, én SZTK-ban voltam ilyennel. Igen, egyébként idővel visszanő v. jön másik.
2012. szept. 10. 17:53

Milyen szemölcsök? A kis futószemölcsöket nagyanyám

idejében cérnával elkötötték ami pár nap alatt leszáradt,leesett.Azért én inkább orvost ajánlanék!

2012. szept. 10. 17:35
Köszi4 Mindössze azért szeretném mások vélemémyét is meghallgatni, mert olvasgatom, hogy visszanőhet. A 10db pedig árban sem kevés leszedetni.
2. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Moncanagyi)
2012. szept. 10. 17:29

Vérehullató fecskefű... nem 1000 %.

És nem árt vigyázni ezekkel a házipraktikákkal.

Inkább egy bőrgyógyász, nehogy többet árts, mint használj.

2012. szept. 10. 17:27
Sziasztok. Van valakinek szemölcs a nyakán mondjuk 10 db?? Hát nekem igen. Állítólag házilag le lehet szárítani. Próbálta már valaki??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook