Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szetetnék segítséget, ötleteket kérni! fórum

Szetetnék segítséget, ötleteket kérni! (beszélgetős fórum)


2012. szept. 13. 12:22
ha nem tudsz hasznosan hozzaazolni akkor lecci inkabb semmit....
12. acuko (válaszként erre: 10. - Mancica)
2012. szept. 11. 07:24

Hoppá! Kibújt a szög a zsákból! Nincs barátnő! A kérdést feltevőről van szó! De mi az, hogy kellene valami estére?? 3 pici gyerek mellett?? Hát, nem tudom... nekem egy pici gyerek mellett sem jutott eszembe, hogy kellene valami estére.. nem hogy 3 pici gyerek mellett.. na de ezt nem értem.. Egyedül van, 3 kisgyerekkel, unatkozik, és kellene valami estére.. Ez több mint gyanús..

Tényleg mindenkit hülyének lehet nézni??

2012. szept. 11. 07:18
Nézzétek,vagy nézze meg az Alul semmi c.filmet! az vicces,és elgondolkodtató egyszerre,érdekes témákat feszeget,de közben nem lehet bírni nevetés nélkül.
2012. szept. 10. 12:51
ezt mind megteszem de kene valami estére! :(
2012. szept. 10. 11:13
Csak legyél mellette
8. Pan Dóra (válaszként erre: 5. - Mancica)
2012. szept. 10. 11:09
Azt írtad, hogy a számodra legfontosabb ember van válságban. Vállald át tőle időnként a gyerekeket 1-1 délutánra!
2012. szept. 10. 09:57
ugy is mondhatjuk :(
2012. szept. 10. 09:44

3 pici gyerek, szerelmi bánat...

Ezt, hogy lehet összehozni?

Most lépet le a férje?

2012. szept. 10. 09:38

nem nagyon tudja a piciket egyedül hagyni.

a szerelmi bánat meg... hát az a lényeg hogy 1 hónap gondolkodási időt adtak egymásnak. :( nagyon ki van borulva. nagyon aggódom érte!

2012. szept. 10. 09:35

Szerelmi bánatra az idő, és egy új szerelem a megoldás. :)

Néha meg kellene szervezni neki, hogy elmehessen szórakozni a barátaival, és közben ne kelljen aggódnia a gyerkőcökért mert tudja, jó helyen vannak.

Testmozgást ajánlanék. Valamiféle aerobikot. Levezeti a fölös energiákat, boldogság hormont termel, a jó zene bánatot űz, ezenkívül formába hoz, ami növeli az önbizalmat. A legjobb az lenne, ha nem egyedül kellene csinálnia. Semmi begubózós, egyedül művelős elfoglaltságot nem ajánlok.

2012. szept. 10. 09:34
Mint írod, 3 pici gyermeke van. Próbáljon minél több időt velük tölteni, játsszon velük, olvasson meséket nekik.
2012. szept. 10. 09:30
Nem ismerjük, így nem tudjuk mit szeret. Én a zenébe merülök, nekem az minden nyavalyámra jó. :)
2012. szept. 10. 09:28

A számomra legfontosabb ember most nagyon mélyen van. Szerelmi bánatban van. Nem tud mit csinálni, de közben nem hagyhatja el magát mert van 3 pici gyereke! Abban szeretnék segítséget kérni, hogy hatudtok mondjatok olyan témákat, elfoglaltságokat, ötleteket amivel délután és esténként mikor egyedül van el tudja foglalni magát! Bármilyen kisebb téma is érdekel! Nagyon sokat jelentene. Előre is köszönőm!

Andi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook