Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem szeret fórum

Szeret vagy nem szeret (beszélgetős fórum)


18. csillakatalin (válaszként erre: 14. - Acuko)
2012. szept. 10. 23:38
Hat ez egy jo kerdes.....
2012. szept. 10. 23:36
Nos igen. En kb 3 honapja ismerem es majdnem ket honapja elunk egyutt. Es az egessz veszekedes csak a foberloi miatt indult ,mert mindenert a paromnak szolt es nem nekem. higeniamanias de egyszer nem latni hogy csinalna valamit ,de mast folyamatosan szolongat hogy ez igy meg ugy az ugy meg igy .... Egy hetvegen mikor nem voltam a varosban ujra vitatkozos kedveben volt a foberlo es akkor a parom nagyon kiakadt .,hogy mar megint neki szolnak miattam amiert nem is voltam hibas. Ezen a napon dontott ugy a parom ,hogy nem szeretne velem elni es oszetort bennem minden . Azon a hetvegen neki kelett volna vasarnap ertem jonie es hazavinni de hogy ne viselkedjen parasz ember mondjara ertem jott. En utanna probalkoztam megmenteni ezt a kapcsolatatot mebeszelni a dolgot de egyertemu valaszt sohasem kaptam a kerdesre ,mert hol jo hogy egyutt vagyunk es hol jo hogy toretnnek dolgok,jo ha egyutt kajalunk fozunk stb stb de masik oldalt meg mast erzem . Pontosan a foberlo otlete, bo 1 hete hogy koltoznunk kell. ket hetunk van meg.Azt mondta meg akkor mikor oszevesztuk,hogy egy honapom van hogy elkoltozzek . Most meg azt ereztem mi kulon keressunk lakast. Ezalatt az egy het alatt hol azt tapasztalom ,hogy koltozhetnenk kozosen is ,de hol azt tapasztalom ,hogy koltozzunk kulon. tapasztaltam titokban aszt ,hogy tobbesszamban is keresett szobat. Amikor en altalan beutemezett lakasnezesi idopontokra mentunk el nem volt hatarozott egyertelmu kerdes paroknak elerheto-e a lehetoseg. A vegen kulonos mododon tette fel a kerdest. Lehet neked van igazad es csak ineteleigens modon akar elvalni tolem de akkor ha mar nem akar engem taszitson es ne arra keljen ebrednem az ejszaka kellos kozeben ,hogy anyira szoritnak ,hogy nem kapok levegot. Ez mindennel jobban faj. Legy vidam msosolyogj melette, mikor tudod nemsoka kulon kell koltoznod a szerelmedtol.......
16. 342402de6d (válaszként erre: 13. - Csillakatalin)
2012. szept. 9. 21:43

"Se veled, se nélküled"....


"Szeretlek is meg nem is".....

2012. szept. 9. 21:43
Hát igen. Ok-okozat. Mondjuk nem ártana több háttérinformáció a kapcsolatotokról, mert így mindenki csak találgatni fog és ettől te sem leszel okosabb. Mondjuk akkor is külön akar költözni. Ez vagy beugratás és direkt szenvedtett téged a veszekedés végett vagy a lelépés első lépcsőfoka. A kedvességet pedig lehet, hogy te reagálod túl és nem látod a változásokat rajta a szerelemtől. A másik lehetőség, hogy inteligens a párod és nem paraszt módon akar elvállni tőled.
14. acuko (válaszként erre: 13. - Csillakatalin)
2012. szept. 9. 21:30
Mert nemt ud dönteni. Még.
13. csillakatalin (válaszként erre: 9. - Szexuálpszichológus)
2012. szept. 9. 21:25
Na igen egyertelmu egy bizonyos dologrol szolo veszekedes miatt nem akarja de akkor miert enyire kedves hozzam ???
12. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Csillakatalin)
2012. szept. 9. 21:23
Nem, de olyat már láttam hogy valaki nem volt hajlandó tudomásul venni hogy nem.
11. fbf357da85 (válaszként erre: 5. - Csillakatalin)
2012. szept. 9. 21:20
a külön akar költözni, az miért nem egyértelmű számodra?
10. csillakatalin (válaszként erre: 6. - Acuko)
2012. szept. 9. 21:19
Nagyon sajnalom a torteneted.
2012. szept. 9. 21:17
A kép tiszta: szabadulni akar tőled, de még nem tud elhagyni vagy csak még nem akar. Most őszintén és logikusan. Miért költözne külön egy pasi a párjától????
8. csillakatalin (válaszként erre: 7. - 342402de6d)
2012. szept. 9. 21:14
A noi megerzeseim azt sugaljak,nem akar velem elni es engem elviselni de a masik reszem teljesen az elenkezojet sugalja. Miert viselkedne igy velem ha nem akar engem? Attol felek hogy csak a helyzetet hasznalja ki.
7. 342402de6d (válaszként erre: 5. - Csillakatalin)
2012. szept. 9. 21:10
Hallgass a női megérzésedre!
2012. szept. 9. 21:09
Igen. Sajnos. Nem is oylan rég. Azt hittem kapcsolatban vagyok, de kiderült, csak én gondoltam így. sajnos átvert.. Nehezen tettem magam túl rajta
5. csillakatalin (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. szept. 9. 21:08
Hat en most eppen nem erzem ,mert koltozni kell a mostani alberletbol, es kulon akar koltozni de a viselkedese megis sokszor mast sugaroz. vagy talan en ertem felre az egeszet?
2012. szept. 9. 21:08
Nem.
2012. szept. 9. 21:04
nem
2012. szept. 9. 20:57
azt MINDIG lehet érezni
2012. szept. 9. 20:57
Ti mar tapasztaltatok olyant hopgy nem tudtatatok eldoteni szeretneke vagy sem???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook