Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milligest fogamzásgátló abbahagyása után mit tapasztaltatok? fórum

Milligest fogamzásgátló abbahagyása után mit tapasztaltatok? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 10. 15:38

Nekem minden rendben igaz nem szedtem kb fél évig...

Havi szaályos 26 napos fejfájás van...de mindig is volt.

2012. szept. 10. 07:03
Amikor abbahagytam nem jött meg csak gyógyszerrel,és mivel babát szerettünk volna vegigjartunk mindent.15 hónap múlva sikerült a baba,de az is gyógyszeres segítséggel.szülés után nem is kértem ugyan ezt a gyógyszert.
2012. szept. 9. 22:29

nekem abszolút semmi tünetem nem volt,csak "szimplán" nem jött meg.

Mivel mi babát szerettünk volna,így mentem dokihoz.

Jó pár dokinál megfordultam,mire kiderült mi a baj (túl magas prolaktin szint),arra kaptam gyógyszert,és a gyógyszer hatására jött meg kb 10-11 hónapra. :(

2012. szept. 9. 20:13

Nagyon bíztató. :S

Milyen gyógyszert adnak ilyenkor? Mindenképp menni kell pár hónap kimaradás után dokihoz, vagy az sem baj, ha kivárom, míg magától megjön?


A kimaradás mivel jár egyébként? A menstruáció előtti tünetek megvannak, csak vér nincs? Vagy hogyan lehet elképzelni?

2012. szept. 9. 19:51
Az szép menet volt neked is.akkor nagyon be voltam tojva :(
2012. szept. 9. 19:43
nekem majd' 1 évig nem jött meg,jártam is miatta dokihoz. :(
2012. szept. 9. 19:17
De durva,nektek is volt mensikimaradásotok?nekem 6 hónap :(
2012. szept. 9. 19:12

Nekem inkább tőle van fejfájásom...

Én fogyást hallottam, de meglátjuk, jó lenne ha semmit nem változtatna a súlyomon. Gondolom a mellem le fog menni, mert mikor elkezdtem szedni, szépen feljött.


Te meddig szedted? Én öt évig.

Meddig tartott, mire rendesen beállt a mensid?

2012. szept. 9. 19:06

Sokan mondják hogy, rendszertelen menszesz,fej fájás,hízás!!!

Nekem csak a rendszertelen menszesz ,volt olyan hogy 3 hónapig meg sem jött úgy kellet meg hozni gyógyszerrel!!

2012. szept. 9. 18:58
Milligest fogamzásgátló abbahagyása után mit tapasztaltatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook