Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első babaúszás fórum

Első babaúszás (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 8. 13:39
sziasztok! Mi Dunavarsányba járunk babausziba. Nagyon szuper,maximális program,és tőkéletes oktatásban részesülünk.Ez nem közuszoda! Egy családias környezetben lévő magánuszoda,Clór? nukú! csak oxigénes fertötlenítés ami igen ritka.Gyönyörű környezet,a parkolásért sem kell fizetni.Az oktató vérprofi!Ezért pestről inkább kijárok ide.15-20 perc.Nekem nagyon bejön.
2012. szept. 10. 06:54

Szia! nekünk is sírt első alkalommal, aztán a következő alkalommal kicsit jobban... utána már amikor bementünk az usziba akkor kezdte. Az ötödik alkalom után mondtam, hogy majd megtanul úszni, ha ovis lesz, de ne szadizzuk minden szombaton.


Nővérem oktató, ő sokszor pont az ellenkezőjét látja, de ő is mondta, hogy nálunk ne erőltessük.

Remélem nektek megszereti, mert szerintem is nagyon jó dolog!

7. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Nalexa8811)
2012. szept. 9. 22:54
Nálunk az első semmi másról nem szólt, minthogy libegtettük a gyereket jobbra-balra a vízben 20 percig. Amikor láttuk, hogy már unja, befejeztük. A következő alkalommal kicsit hosszabb ideig bent voltunk. Merülésre csak talán 4. vagy 5. alkalommal került sor, de addigra megszokta a vizet.
2012. szept. 9. 13:46

Nem lesz gond. Ahova mi járon ott van egy kisfiú és 3 hónapig minden merülés után visított és mostmár csak nevet amikor felbukkan a víz alól.

Nem szabad erőltetni de szerintem ne add fel. Ti is legyetek nyugodtak mert ha féltek akkor megérzi és Ő is feszült lesz.

2012. szept. 9. 10:51
Az oktató nagyon aranyos volt, próbálta játékokkal elterelni a figyelmét, de hiába. én is félre vonultam vele, de eszében sem volt pancsizni, csak visított. remélem megszereti.
2012. szept. 9. 09:35
Nekünk az első alkalom sírásba fulladt,következő pár alkalomnál csak kevés sírás volt.Mára már imádja az uszit.Nekünk az oktató mondta nem szabad feladni.Attól is függ hová jártok.Mi olyan helyre,ahol nem erőltetnek semmit,mindig a gyerekhez mérten történik minden.
3. malkata (válaszként erre: 1. - Nalexa8811)
2012. szept. 9. 09:27
Ne erőltesd, csak pancsizz vele. Nálunk se ment az eleje zökkenőmentesen, de apa félre húzódott vele és csak élvezték a dolgot.
2012. szept. 9. 08:51
Vagy igen, vagy nem.
2012. szept. 9. 08:48
Tegnap voltunk először babaúszáson. Hatalmas sírásba fulladt az egész. Szerintetek a következő alkalom jobban fog sikerülni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook