Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezt mégis mire véljem? fórum

Ezt mégis mire véljem? (beszélgetős fórum)


1 2
25. 22eca20e66 (válaszként erre: 17. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 08:47
Nem jól szereted.Ha úgy érzed,hogy senki nem törődik veled + nem ad erőt az,hogy te szeretheted őt,akkor ez nem az a barátság extrákkal,amire neked szükséged van.Tisztán látszik,hogy magadért öleled őt és nem őérte.Ez gáz,már bocs.Nekem is van valaki,akiért bármit megtennék,megszűnne minden hasfájásom,ha egy ilyen jellegű kapcsolatra végre igent mondana.Én például azért nem szeretnék élni,mert ezt nem tehetem meg,már mint hogy adjak neki sok jót(most baráti dolgokra gondolok).De amikor alkalmam nyílik erre nagy ritkán,az egész napomat feldobja egyetlen mosolya.Számomra tőle kapni az,hogy én adhatok neki.Már ha és amikor és mert ez egyre inkább nem lehetséges,én például kénytelen vagyok eloldalogni,de mindig mindenkiben őt keresem,nekem ő jön be és bárki,aki olyan,mint ő.Szóval csak azt akarom mondani,hogy vagy lépj ki,vagy magad helyett most már szerethetnéd őt is kicsit.
2012. szept. 9. 08:12
Szerintem is hiszti, mármint részedről. Ő meg valószínű nem akar veled párkapcsolatot. Szar ügy, de ha te szerelmes vagy,ő meg valami szànalom+ vonzódást érez, abból messze nem lesz boldogság. Tartsd magad tàvol tőle, magadtól várd a boldogságot, ne kívülről.
23. andi6020 (válaszként erre: 13. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 07:32
Ez csak hiszti. És szánalmas.
2012. szept. 9. 04:47
Furcsa egy nő vagy annyi szent! A problémák teszik erősebbé az embert. Fedezd fel az egyedüllét pozitívumait. Nem kell túllelkizni a dolgot. Gondolj arra, hogy sok ember a fenekét vagdosná a földhöz, ha a lenne egy kis ideje magára. A pasit kapd el egy kanyarra és tisztázd vele a dolgokat. Szerintem lenne mit! Anyukád messze lakik? Az egyik telefonszolgáltatónak van családi csomagja. Piti pénzért annyit beszélhetsz vele amennyit nem szégyenlsz. A barát-kérdés pedig relatív. Nagyon kevés igaz barátság létezik a földön. Ebbe pedig te sem, én sem és még nagyon sok ember nem tartozik bele. A magány és unalom ellen pedig egy kiskutyit ajánlanék. Fix, hogy utána meg sem fordulna a buksidba az öngyilkosság hülye gondolata. A boldogságot pedig ne kergesd. Felesleges. Hidd el minden megoldódik idővel. Szóval csak erősen előre és ne nézz vissza sosem, mert a múlton változtatni soha nem fogsz tudni.
21. 4244093cd0 (válaszként erre: 17. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 02:34

Azért mert rájöttél egy igen fontos dologra.

Segíts magadon....

20. -Gabi- (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 02:14
Összezavarodott és most nem tudja, hogy mit akar.
19. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 01:17
Ürített egyet...van ilyen.
18. 67ba0d2361 (válaszként erre: 17. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 01:00

Mert az önsajnálatba tényleg bele lehet dögleni... :/

De te tudod!

17. b4d40997c0 (válaszként erre: 16. - 9f86e86d50)
2012. szept. 9. 00:54
Felőlem menekülhetnek, meguntam az életvidám kislány szerepét, aki igyekszik pozitívan látni a sok pofon ellenére... És miért is ne sajnáljam magam? A legfőbb bizalmasom 4 éve halott, akit legjobban szeretek, attól most kaptam egy nagy pofont, anyum több száz kilométerre lakik, barátaim csak felületesek vannak, akiknek addig kellek, amíg segítek, de ha nekem kell segítség, senki nem ér rá... szóval miért is kellene boldognak lennem?
16. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 00:48

Miért nem tudod kinyitni a szád, és elmondani Neki, hogy miért öleljen meg? Idejössz panaszkodni, ahelyett, hogy egy ilyen apróságot megbeszélj Vele? Ha gondolod összedobunk Neked egy kötelet, mivel ha nem tudod Magadhoz kötni, már szomi és öngyi akarsz lenni...

Sima ügy az egész, megbeszéled Vele, hogy Neked tiszta ügy ha néha jól megrépáz, elég a barátsága.

Viszont amit művelsz, az egy hisztis barátnő viselkedéséhez hasonlít, abból ítélve amit leírsz. Ráadásul borzasztóan sajnálod Magad, ettől mindenki menekülni fog.

15. 67ba0d2361 (válaszként erre: 14. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 00:46
Jaj, hagyd már ezt, olyan mű...remélem nem fogjuk végigasszisztálni a továbbiakat...
2012. szept. 9. 00:37
Látjátok, még ismeretlenek se írnak nekem... mit várjak egy olyan embertől, akit a legjobb barátomnak hittem... úgy néz ki, tényleg nem számítok senkinek... :(
13. b4d40997c0 (válaszként erre: 11. - Szilvita)
2012. szept. 9. 00:24
És sajnos nem, az öngyilkosságot nem viccnek szántam...
12. b4d40997c0 (válaszként erre: 11. - Szilvita)
2012. szept. 9. 00:16

Máshogy? Mit értesz ez alatt?


Nem hiszem, hogy csak a szex miatt volt a tegnapi, nem egy szexorientált ember.

11. Szilvita (válaszként erre: 9. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 00:12

Nyilván így akarja jelezni, hogy részéről a dolgok máshogy csapódtak le, mint részedről...

Azért az öngyilkosságot ugye viccnek szántad????

Miért nem beszéled meg vele, hogy nem vársz semmit tőle, csak ami a szex előtt volt?

10. bnedora (válaszként erre: 9. - B4d40997c0)
2012. szept. 9. 00:11
Szerinted itt valaki meg fogja neked mondani, hogy a srác mire gondol veled kapcsolatban? Tőle kellene megkérdezni. Lehet, hogy hiányzott neki a szex, amit megkapott.
9. b4d40997c0 (válaszként erre: 8. - 67ba0d2361)
2012. szept. 9. 00:03
Én nem tudom mivel van tisztában, vagy mivel nincs... csak azt tudom, hogy ezt nem tudom mire vélni, úgy érzem most minden odaveszett... eddig reménykedtem, hogy alakul a kapcsolatunk, erre pálfordulatot vett az egész... én azt hittem legalább egy kicsit szeret... erre ma tök mereven elhúzódott, amikor meg akartam ölelni.
8. 67ba0d2361 (válaszként erre: 4. - B4d40997c0)
2012. szept. 8. 23:59
De az (már) nem baráti kapcsolat, ha néha szexeltek v nevezzük, ahogy szeretnéd... vagy ezzel nincs tisztában?
2012. szept. 8. 23:57
Miért kérsz véleményt,hogy ha senkiét nem fogadod el?
2012. szept. 8. 23:55
Öngyilkosság????hát ez elég kevés indok amit leírtál....ha emiatt így reagálsz hogy viseled a tényleg komoly helyzetetek?
5. b4d40997c0 (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2012. szept. 8. 23:54

Miből gondolod, hogy nem akar semmit? Ő szerette volna, hogy ideköltözzek, régebben nem akart barátság extrákkal dolgot, most meg ő kezdeményezett... sok mindent együtt csinálunk, de most valami nem oké...

Illetve tudja, hogyan állok a dolgokhoz... elmondtam már neki.

4. b4d40997c0 (válaszként erre: 2. - 67ba0d2361)
2012. szept. 8. 23:53
Nem használom ki, bármit megtennék, hogy a párja legyek, de jelenleg ő nem akar kapcsolatot... Így nekem elég, ha szoros baráti kapcsolatban maradunk.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. szept. 8. 23:50

Nézd....a srác nem akar semmit, csak egy rugalmasan értelmezett jóbaráti kapcsolatot, ahogyan Te is.

Ne sírj, inkább beszéljétek meg. Úgy látom, ugyanaz jó mindkettőtöknek, csak a srác megijedhetett, hogy te akarsz többet.

Egy-két mondat csak, hogy egy kis ölelést kértél volna, mert rossz volt a napod...Félreértés történt csak, kár emiatt kétségbeesni.

2. 67ba0d2361 (válaszként erre: 1. - B4d40997c0)
2012. szept. 8. 23:46

Kihasználod! Nem tűnik fel?

Leakasztod a fogasról, ha szükséged van rá, mint egy kabátot...

Lehet, megunta!

2012. szept. 8. 23:42

Van egy nagyon jó barátom, akivel jártunk, de szakított velem. Barátok maradtunk, a sors úgy hozta, hogy összeköltöztünk, ölelések, puszik részemről voltak, ő viszonozta mindig.


Tegnap este beszélgettünk, majd magához húzott, és szeretkeztünk. Tudja jól, hogy én nem utasítanám el, ha járni akarna, de nem ez a célom. Nekem jó a jelenlegi kapcsolatunk, a barátság extrákkal is belefér, a lényeg, hogy számíthassak rá, legyen kihez fordulnom bármikor, vagy megölelhessem.


Szóval tegnap lefeküdtünk, utána bezárkózott, másnap fura volt... vagyis ma... volt, amikor poénkodott, mint régen, de szűkszavú volt, és most lefekvés előtt meg szerettem volna ölelni, és elhúzódott. Mikor megkérdeztem, hogy már meg se ölelsz? Akkor azt mondta, hogy minek ölelgessen?


Annyira nagyon rosszul esett... nem azért akartam megölelni, mert kapcsolat, vagy tegnap szex... csak meg akartam ölelni, mert rossz napom volt, az egészet végigsírtam, amiről ő nem tud, és jól esett volna egy baráti ölelés...


Mégis mi ez? Megbánta amit tett, vagy megijedt, hogy felébredtek benne érzések, és inkább távolságot tart?


Én itt sírok, de annyira nagyon rossz... Most megint nagyon közel kerültem az öngyilkossághoz, mert eddig úgy éreztem rá számíthatok, itt van nekem, és eléggé racionális, tehát nem értem, ha akarta az együttlétet, és nincs vonzata, akkor miért ilyen? Nem vártam el tőle semmit, amit eddig ne tettem volna, és ő nem utasította el eddig, hanem visszaölelt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook