Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Keresztszemes mintát keresek. Tudna valaki segíteni benne? fórum

Keresztszemes mintát keresek. Tudna valaki segíteni benne? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 8. 14:11

kapni egészen apró lukú anyagot is

ezen a nagyobb minta is kisebb(na most ezt jól meg mondam:)

próbálj(ahogy a képeiden is van)egy öszetettebb mintából kivenni egy virágot


én régebben sokat varrtam a gyűjthetős keresztszemes újság mintáit

gondolom könyvtárban fellelhető

2012. szept. 8. 14:00

karácsonyi mintára szintén szűkítheted...


csak azért írom ezt a formát, mert a minták java részt jogvédettek. megveszed, kivarrod... de közzé nem teheted.

2012. szept. 8. 13:58
x stitch patterns keyring
2012. szept. 8. 13:52

Köszi, valóban rengeteg mintát - és persze készre varrt képeket - dob ki a kereső, de a kulcstartóba egy meghatározott méret megfelelő, na ilyet az első néhány oldal végigböngészése után sem találtam.


Ha időmilliomos lennék, biztos ezt a megoldást választanám, de inkább azt választottam, hogy kérdezek, hátha valaki tud segíteni konkrét mintával. :-)

4. youlcsi (válaszként erre: 2. - Youlcsi)
2012. szept. 8. 13:49

"x-stitch patterns free"


pontosan erre van annyi találat

3. youlcsi (válaszként erre: 2. - Youlcsi)
2012. szept. 8. 13:48
"Nagyjából 23 600 000 találat"
2. youlcsi (válaszként erre: 1. - MáLnA30)
2012. szept. 8. 13:48
gugli képkeresés, "x-stitch pattern"
2012. szept. 8. 13:41

Sziasztok!


Aprócska, kulcstartóba való mintákat szeretnék, vagy lelőhelyet, ahol ilyenekből lehet válogatni.


az se baj, ha karácsonyi ;-)


Illetve keresem még az adatlapomon látható kép leszámolható mintáját, ha megvan valakinek (Otthon, édes otthon), nagyon hálás lennék érte! :-)


lehet ez akár mintacserélős topik is, bízom benne, hogy többen vagyunk itt, akiknek a keresztszemes hímzés a hobbijaik közé tartozik :-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook