Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor és hogyan csap le egy nő életében az érzés?!Anya akarok lenni!! fórum

Mikor és hogyan csap le egy nő életében az érzés?!Anya akarok lenni!! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 3. 03:35
Nálam ez még várat magára.
48. babyyy
2012. szept. 11. 16:30
De legalább lecsapott :)
2012. szept. 11. 08:52
Úgy a terhesség 4. hónapjában csapott le az érzés! :-)
46. M0ncsa (válaszként erre: 15. - C3f39fd03b)
2012. szept. 9. 10:45

Le kell oket tojni.

Nekem iden volt a 20 eves altalanos iskolas talalkozom (szamolj csak utana :)), es meg most is voltak joparan (ferfiak/nok vegyesen), akik nem hazassagban elnek, es persze gyerek sincs. Egyikunk sem erezte cikinek, sot.

45. spinneli (válaszként erre: 15. - C3f39fd03b)
2012. szept. 9. 09:26

Szerintem nem vagy lekésve semmiről, egyébként is ma már nem az az általános, hogy a húszas éveik elején házasodnak/szülnek gyereket a nők.

A tapintatlan emberekkel meg ne foglalkozz.

44. M0ncsa (válaszként erre: 43. - Pirosbegre)
2012. szept. 9. 08:57

:)))

Akkor nem is olyan ritka, mint gondoltam ;)

43. pirosbegre (válaszként erre: 41. - M0ncsa)
2012. szept. 8. 13:39
Pont így vagyok:D
42. c3f39fd03b (válaszként erre: 25. - Globus)
2012. szept. 8. 11:33
Tévedsz :-).Nem vagyok tutujgatós,de barátnőm kisfiát simán babusgatom,beszélek,gügyögök hozzá,stb.Na jó,olyankor tényleg nem ismerek magamra :-D,de van ilyen.
41. M0ncsa (válaszként erre: 5. - E2a54831a9)
2012. szept. 8. 11:32

Ezt (es meg nehany rakovetkezendo hasonlot) cafolnek, nem mindenkire igaz.


Ram akkor jott a gyerekezhetnek (kb. 28-29 evesen), amikor

1) nemreg kulfoldre koltoztem, ugyhogy nemhogy parkapcsolat, de meg baratsagok sem nagyon voltak a lathataron;

2) ultrafos munkahelyem volt, amit gyuloltem, es rosszul is fizetett.


Persze gyozott a jozan esz, semmibe nem szulunk, ugyebar. Idokozben (3-4 ev alatt) ez a fenenagy vagy lassan lecsengett, lett kozben jo munkahelyem, elfoglaltam magam tanulassal, megismerkedtem a jovendobelimmel, ferjhezmentem blabla.


Aztan jott a ferjem a gyerektemaval. Engem meg kitort a frasz a gondolatara is :D Pont most vegyek egy ekkora gondot a nyakamba, amikor felhotlenul boldog vagyok ugy, ahogy vagyok?


Hat ilyen ez ;) Kiszamithatatlan.

40. c3f39fd03b (válaszként erre: 18. - Pirosbegre)
2012. szept. 8. 11:29
Félreérted,nem görcsölök rajta.Abszolút nem vagyok az a típus,akinek minden babakocsi láttán könnybe lábad a szeme,meg minden kisgyereket kézbe akar kapni...Egyszerűen csak befurakodott az életlembe a gondolat,hogy lassan ideje lenne,jó lenne. :-)
39. M0ncsa (válaszként erre: 35. - Timycat)
2012. szept. 8. 11:27
Ez jo :))) Tetszik a hsz-ed :p
2012. szept. 8. 11:07

Szerintem minden kisbaba csúnya volt. Kirázott a hideg, hogy egy kis békám legyen nekem is. Aztán megláttam a bátyám fiát és azt mondtam, hogy nekem is kell egy ilyen. Persze pasi a láthatáron sem volt, hiszen 20 éves voltam. Pasit sem ismertem olyat, akivel akár 1-2 hétnél tovább együtt legyek, mert mindig találtam valamit bennük, ami nem tetszett, így eldöntöttem, hogy gyerekem lesz, de férj nem kell.

20 és fél éves voltam, amikor találkoztam a gyerekem apjával, ahogy megláttam, tudtam, hogy nem sokára nekem is lesz gyerekem, persze férjem is lett:)

Azóta annyit változott a helyzet, hogy már nem látok minden kisbabát csúnyának

37. a0c1361e44 (válaszként erre: 25. - Globus)
2012. szept. 8. 11:02

Szerintem sem:)

Én sem tutujgattam a sajátomat sem, nem is gügyögtem és egy csomó mindent nem csináltam, amit mások igen.:)

2012. szept. 8. 09:27

Nekem ez az érzés már egész kis koromtól meg volt. 7 éves voltam mikor megszületett az öcsém. Én őt úgy rendeztem mintha a sajátom lenne, csak épp megszoptatni nem tudtam, mert nem volt miből. Én azóta arra készülök, hogy anya legyek. 5 éve megtaláltam a férjem, már akkor nem bántam volna ha jön, igaz még iskolába jártam. Intenzíven két éve vagyok rápörögve a témára, de sajnos valamiért a sors nem akarja, hogy édesanya legyek.

Tudom, hogy lesz valamikor, azt érzem, de nekem most kell. Kb: holnap szülnék ha lehetne!

35. timycat (válaszként erre: 20. - Ayna)
2012. szept. 7. 22:10

"majd akkor lesz babád, ha megvan a kertes ház meg az Audi és három diploma. "


:DDD nálunk ez pont meglett, ill a 3. diploma még folyamatban volt, a 4 kerekűek meg más márkák voltak


Egyébként nem jött a vágy, lett gyerekem, de nem vágytam, elfogadtam hogy jön azt jónapot. Sosem szerettem a gyerekeket, most sem szeretem, kivéve az enyémet, bár vele kapcsolatban is rémisztően tárgyilagos tudok lenni, pl tudom, hogy nem ő a legszebb az ovis csoportjában, sőt nem is a legokosabb... ami a tutujgatást illeti, attól rosszul vagyok, másnak se engedtem ezt a nyali-falit és ahogy öntudatra ébredt a gyerekem ő is határozottan elzárkózik tőle :D


És pont az utóbbi pár hétben zártam rövidre minden találgatást -pedig anyu, nagyim, emberem nagyon rápörgött a témára- nem lesz több gyerek! Egy elég, igyekszem kihozni magamból anyaság terén a legtöbbet, már amennyi egy "car"anyától kitelik


(a vége nem neked ment, össz-hsz volt)

34. Anika70 (válaszként erre: 31. - Babyyy)
2012. szept. 7. 22:10
Ez így igaz......belevágni és a természet elrendezi a dolgokat:-
33. Anika70 (válaszként erre: 32. - Globus)
2012. szept. 7. 22:09
Másoké engem sem annyira, de attól még tutujgatós vagyok...a sajátommal:-))))
32. globus (válaszként erre: 26. - Anika70)
2012. szept. 7. 22:00
Nem'tom... az enyém felnőtt úgy, hogy sem akkor, sem azóta mások gyerekei nem igazán érdekelnek :)
31. babyyy (válaszként erre: 30. - Anika70)
2012. szept. 7. 21:59
Lehet nekem se kéne ennyit filózni rajta, csak belevágni...izgalmas lenne.
30. Anika70 (válaszként erre: 28. - Pirosbegre)
2012. szept. 7. 21:57

Én sem amiatt szültem:-)

Egyszerűen jött, amikor már nem számítottunk rá...3 év után....

Vágyat soha nem éreztem, mégis amikor megtudtam...:-)))))))

29. babyyy
2012. szept. 7. 21:54
Nekem nem jön a vágy, pedig már direkt nézegettem is oldalakat, hogy hátha meghozza...De semmi. Párom meg csak mondogatja, mondogatja...de hát nem neki kell kihordani, megszülni stb. Talán sose jön el, pedig jó volna vágyni rá és az életem is könnyebb lenne. De nekem nem kell...hiába :((( 27 leszek amúgy.
28. pirosbegre (válaszként erre: 27. - Anika70)
2012. szept. 7. 21:51
Köszi. Még adtam magamnak egy kis időt, ha addig se jön a vágy akkor nem lesz. Társadalmi elvárás miatt nem fogok szülni.
27. Anika70 (válaszként erre: 18. - Pirosbegre)
2012. szept. 7. 21:50
A 19. hozzászólásomat neked szántam, csak mellé ment :-(
26. Anika70 (válaszként erre: 25. - Globus)
2012. szept. 7. 21:45
Dehogynem:-))))
25. globus (válaszként erre: 23. - Tilbog)
2012. szept. 7. 21:30
Aki nem tutujgatós típus, véleményem szerint akkor sem válik olyanná, amikor saját poronttyal rendelkezik :)
24. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Cicu88)
2012. szept. 7. 21:21
A vér szava. Meg aztán az összes barátnő szült már, meg a rokonok is kérdezgetik...
23. tilbog
2012. szept. 7. 21:19
Nekem 25 éves korom körül jött a vágy, úgy éreztem, elpusztulok egy gyerek után. A sajátom után. Sosem bírtam más gyerekét tutujgatni. A vágy olyan erős volt, hogy majdnem elsírtam magam egy babáját toló anyuka láttán, vagy igen, bevallom, később már elfogott a düh a láttukon, hogy nekem miért nincs? Pár évig nagyon volt az ösztön, magam is ledöbbentem magamtól, aztán elmúlt. Végül 32 évesen lett, így alakult.
2012. szept. 7. 21:09
Szerintem ennek a Hoxa oldalnak is van egy érdekes hatása...Normális esetben nem szoktam terhességről,gyerekekről olvasni a neten,de ha itt vagyok,szinte csak ezzel kapcsolatos dolgok vannak,így elolvasom a szüléstörténeteket is,stb.És attól függetlenül hogy nem akarok gyereket,ezáltal vannak pillanataim mikor ebbe belegondolok :)Nálam ez már nagy szó,lehet eltelik még 10év,és teljesen másképp látok majd mindent,de egyenlőre még a félelem sokkal erősebb bennem.
2012. szept. 7. 21:05
kábé úgy a 6.-7. hónap körül... :)))
20. Ayna
2012. szept. 7. 20:57

Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, akkor csak annyi, hogy soha a büdös életben nem fogod úgy érezni, hogy igen, én most állok készen. Vagy ha mégis, akkor két perc vagy 2 nap múlva úgyis elmúlik. A gyerekvállaláshoz egyetlen dolog kell. Egy megbízható társ, aki ha törik ha szakad melletted áll. Segítőkész. És szeret. De mérhetetlenül. Ha ez megvan, és úgy érzed most jött el az ideje, akkor vágjatok bele. Mert sem anyagilag, sem sehogy nem lesz soha semmi pont olyan tökéletes, ahogy te azt kislány korodban eltervezted, hogy majd akkor lesz babád, ha megvan a kertes ház meg az Audi és három diploma.

Én is azt hittem, hogy készen állok. Ám amikor kiderült, hogy terhes vagyok, hidegzuhany. De tudod mit. Egyszer egyetlen pillanatra sem bántam meg soha, hogy anyuka lettem. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook