Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol lehet halasztást kérni, hogy még ne menjem kislányom iskolába? fórum

Hol lehet halasztást kérni, hogy még ne menjem kislányom iskolába? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. Mariann63 (válaszként erre: 1. - Linus79)
2012. szept. 7. 12:39
Próbálj beutalót kérni a Dohány utcai Képességvizsgáló és stb nagyon hosszú nevű intézménybe, ott felmérik az állapotát.Vagy magánóvoda a megoldás.
4. 96586135b9 (válaszként erre: 1. - Linus79)
2012. szept. 7. 12:39
Addig még van egy év. Nem gondolod, hogy esetleg megérik rá? Ha meg nem azt szerintem az óvónők is látni fogják. Ezen ne izgulj! Én úgy tudom, hogy van iskolaérettségi vizsgálat és ott is megnézik, hogy mehet-e iskolába a gyerek. Lehet ezen is változtattak nem tudom....
2012. szept. 7. 12:37
szerintem meg fogják vizsgálni iskolaérett-e már és ha nem akkor nem kell mennie.
2. linus79 (válaszként erre: 1. - Linus79)
2012. szept. 7. 12:37
jaj azt nem irtam ...ö most 5 éves
2012. szept. 7. 12:36
2 évet volt kiscsoportba, most hirtelen átteték,a nagycsoportba,mivel változott a törvény,hogy augusztus 31-ig betöltött 6 -év ,iskolaköteles,még nem tartom elég éretnek,ahoz,hogy igy hirtelen jövöre iskolába menjen,hisz igy is sok nyomás éri azzal,hogy hirtelen átkerült a nagyokhoz,hol lehetne ennek utána járni hogy még 1 évig ovodába lehessen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook