Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik bio arckrém a legjobb? fórum

Melyik bio arckrém a legjobb? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 3. 16:41
Mindenkinek más jön be...van egy oldal ami magyar, és le lehet írni a tesztelt kencéket, nem tudom kiírhatom e. Ha beírod a keresődbe hogy "krémmánia" megtalálod :)
2012. szept. 7. 10:47
Köszönöm szépen Szilvamama és michelle.r :)
5. Szilvamama (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2012. szept. 7. 10:33
Egyetértek az előttem szólóval. Ha nem akarsz sószappant, szinte bármelyik háziszappan megoldás lehet, természetes alapanyagok, tartósítószer és színezék nélkül.
4. michelle.r (válaszként erre: 1. - Trinity91)
2012. szept. 7. 09:43

Vegyél egy sószappant, nagyjából 1000 forintba kerül vagy olcsóbb. Használd pont úgy, ahogyan a szappant is használod. Ne töröld az arcodat, hagyd magától megszáradni. Amikor megszáradt, a só "kiül" rajta, na, azt töröld le. Aztán hagyd békén a bőrödet.

Pár hét és csodát fogsz látni, meglásd ;)


És persze meditálj is, az mindig jó :D

3. 26092879c1 (válaszként erre: 1. - Trinity91)
2012. szept. 6. 21:02
Mitől mesterséges vagy bio valami?
2. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Trinity91)
2012. szept. 6. 20:24

Akkor minek akarod kenegetni? Teljesen természetes az amit írsz. Inkább meditálj sokat, járj el futni, és olvass könyveket.

Ne guvadj a gép előtt, ne dohányozz, és ne egyél gyorséttermi kajákat mert könnyebben elkapod az AIDS-t!! :D

2012. szept. 6. 19:03
A bőröm nem bírja a mesterséges anyagokat, szeretnék venni bio arckrémet, miteszeres a bőröm, egyszer-kétszer van rajta pattanás, de az se óriási méretű. 20éves vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook