Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tennétek a dobozba? fórum

Mit tennétek a dobozba? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 11. 18:41
Köszönöm az újabb ötleteket!
24. luc22 (válaszként erre: 21. - Sylvia81)
2012. szept. 11. 15:24
Ez írtó szuper! :)
2012. szept. 11. 10:14
kis csomag kis meretü zsirkreta, vagy szines ceruza egy kis feher jegyzet füzettel is beletehetö (szerintem)
2012. szept. 8. 22:51
Valamilyen gyerekkártya esetleg?
21. Sylvia81 (válaszként erre: 20. - Szoszilvi81)
2012. szept. 7. 10:02

Fogsz egy naaagy dobozt, pl. egy tévéset, vagy akkorát, amit költözéshez használnak. (A Ba_max-ban pl. biztosan lehet venni.) Persze a mérete függhet attól is, hány gyerekesre tervezed a bulit. Az oldalára kell vágni pár lyukat, kb. 15 cm átmérőset, olyan magasságba, hogy a gyerekek beleérjenek az aljáig. Az nem baj, ha az egész karjukat be kell hozzá dugni. Ha nem túl magas (mondjuk kb. térdig ér) a doboz, mehet a lyuk a tetejéhez közel is. Én a lyukakat úgy tervezem, hogy minden oldalra fog menni 1-1, így összesen 4 gyerek tud belenyúlkálni egyszerre. Aztán majd meglátom. :)

A belsejébe meg iratmegsemmisítővel csíkozott papír megy. Ez lehet akármilyen újság, de azért ne legyen nagyon merev, nehogy felsértse a kezüket.

Ebbe a papírágyba kell elrejtegetni az ajándékokat, lehetőleg össze-vissza.


A gyerekeknek "vakon" kell kitapogatniuk, hogy mi a papír és mi a meglepetés. :)


Ha elkészül a doboz, fogok csinálni róla fotót, akkor talán egyértelműbb lesz. :)

2012. szept. 7. 06:28
Ez remek ötlet, az én kérdésem az lenne, hogyan néz ki doboz, és hogyan lehet ilyet csinálni?
19. Sylvia81 (válaszként erre: 18. - Titánia83)
2012. szept. 6. 22:37

Köszi!


Igazából egy körös lerohanást terveztem. :)


Azokra a kislabdákra meg haragszom, mert közel sem üvegbarátok... Nekünk sincs, nem véletlenül. És - a fene az elveimbe :DDD - olyat nem veszek meg, amit a saját gyerekemnek nem vennék, mert ellenzem. (Az már csak hab a tortán - hogy stílusos legyek :D - , hogy ugye Kiara is fog tapizni, így kb. elkerülhetetlen lenne, hogy ő is találjon egyet.)

2012. szept. 6. 21:35

Nekem azok a mini színes labdácskák jutottak eszembe, amik itt Magyarországon olyan rágógumi automatákhoz hasonló kütyükben vannak. Van, amelyik csillogós, meg színes, és marha jól pattan. :D Imádtam gyerekként. Vagy vannak tollak, amiknek a tetején disneyfigurák vannak. Esetleg noteszeket, amik ilyen picik, tenyérnyi méretűek, és az elején pl. állatkák vannak.


Ha van energiád, lehetne több körös:

1. körben pl. kislabdákat kellene kihalászni.

2. körben mini állatfigurákat. (Itthon csomagban lehet kapni.)

3. körben íróeszközöket

4. körben meg édességet


Vagyis ezt lehetne úgy, hogy érkezéskor, torta előtt, torta után, és távozás előtt.


Csak egy tipp! :)

17. szila5
2012. szept. 6. 16:11
Figurás gyerektusfürdők, mini szappan, mini fogkrém, fogkefe, cuki mintás zokni, plusz pici figurák a játékboltból, esetleg papírboltból, jojó, kicsi búgócsiga, klassz cipőfűző. Búvárszemüveg, úszósapi...
2012. szept. 6. 15:44

Várom a további ötleteket!!! :)

De most mennem kell, este jövök.

2012. szept. 6. 15:44

Nagyon köszönöm az ötleteket!!!

Persze szétnézek még én is, hogy mit találhatok a kütyüsboltokban.

Végülis még van 1 hónapom (+1 nap), csak nem akarom, hogy az utolsó pillanatban kelljen rágnom a kefét, hogy nincs elég mütyüsz, és kelljen vennem egy raklap édességet. :)

(Persze az édesség nem fog kimaradni belőle, de azért minimalizálni szeretném, kiindulva a saját gyerekemből, aki nem sok édességfélét eszik meg, és abból is csak a minőséget.)

14. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - 342bae44d8)
2012. szept. 6. 15:40
Ezek amúgy jó ötletek. :)
13. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - Malkata)
2012. szept. 6. 15:39
Ausztiában élünk, itt 1-2 eurós van, és sajna itt is olyan gagyi, hogy akkor inkább fűzök 5tel több karkötőt...
12. Sylvia81 (válaszként erre: 4. - 342bae44d8)
2012. szept. 6. 15:37

Válaszoltam. :)


A lego-emberke necces...

Azért lesz ilyen vegyes korú a csapat, mert a nagyok a nagyobbikom barátai, a kicsik úgy jönnek, hogy meg majd' mindegyiknek van kistestvére. Az egyetlen fiú egy 1,5 éves PASI lesz. :)

Szóval a kicsik miatt eléggé a határon van a lego, legalábbis a picike, amiből van csomagocskában olcsón. A kicsi készletek már drágák ahhoz, hogy vegyek belőle többet.

2012. szept. 6. 15:34
színváltós ceruza
2012. szept. 6. 15:34
Karkötéket és nyakláncokat mi tervezünk fűzni, én fogom gyöngyökkel díszíteni a hajgumikat.
9. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - 342bae44d8)
2012. szept. 6. 15:33

:D Nem akartam db-ra mérni őket... :D


A pontos létszám még nincs meg, 5-7 DB :D 4-5 éves gyerkőc lesz. És eddig úgy tűnik, mind lány. :)

2012. szept. 6. 15:33
kulcstartó, pattogós kis gumilabda, radír, miniatűr noteszke, matrica, kis puzzle
7. 342bae44d8 (válaszként erre: 6. - 342bae44d8)
2012. szept. 6. 15:30
ha igen, akkor iskolás cuccok is lehetnek, szagos radír, forma faragó stb
6. 342bae44d8 (válaszként erre: 3. - Sylvia81)
2012. szept. 6. 15:28

mármint 5db 7 éves

4 db 5 éves?

5. malkata (válaszként erre: 2. - Sylvia81)
2012. szept. 6. 15:28
Lehet venni kis apróságokat a nagyobb boltoknál tekerős autómatából 50-200 Ft között vannak. Gumilabda, kis figurák, ékszer, kacatok.
2012. szept. 6. 15:27

szia

írtam privit még a szoptatási sztrájkról, bocs hogy csak most!

boldog szülinapot!!!!!!!!!!!

esetleg legó emberke?

2012. szept. 6. 15:26

Van 20 db kinder-műanyagom, abba is tudok valami mütyűrt tenni, ha eszetekbe jut valami... :)


Jah, azt nem írtam, de kb. 5-7 4-5 év körüli kislány lesz a születésnapon, meg kb. 5 1-2 év közötti.

2012. szept. 6. 15:24

Sziasztok!


5éves lesz a nagyobbikom, a szülinapi zsúrjára keresünk játékokat.

Egy ismerős születésnapján volt egy doboz, az odalán pár lyuk, amin a gyerekek be tudtak nyúlni, a belsejében pedig papírcsíkok közé elrejtve apró meglepik.

A játék az, hogy a gyerekek odakucorodnak, és a dobozban tapogatva kihalásszák az ajándékocskákat, amiket aztán haza is vihentek.


Az ötlet nagyon jó, csak a kivitelezésben akadtam el kicsit... Ugyanis nem akarnék beletenni sok édességet!!!

Tehát olyan bizgentyűket ajánljatok, ami pici, olcsó, nem balesetveszélyes 5éves gyerekeknek. :)

Vettem már pár darab hűtőmágnest, hajcsatot, (hajgumik is lesznek), és formára préselt törülközőt. De mit tehetnék még bele?


Köszönöm az ötleteket!!!

2012. szept. 6. 15:19
Mit tennétek a dobozba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook