Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Székesfehérváron női edzőtermet tudtok ajánlani? fórum

Székesfehérváron női edzőtermet tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 11. 11:01
ÉN pl csak a bregyóból indultam ki , hogy az is elvileg sportpálya ugye, de aztán ha esik akkor..... tudod te is gondolom. Tudom, hogy nem úgy fejleszt :) A vidi pályára csak úgy be lehet sétálni? Vagy az hogyan működik? Köszi
2012. szept. 11. 06:42

Nem válik minden terep dagonyává. Én is futok és megtalálom a normálisat. Fehérvár belvárosában élek. A Haleszban futok, sosem dagonya, de most ki fogok nézni a Vidi pályára, mert ott ráadásul rekortán pálya van. Ha akarom, akkor megtalálom...

Nem jó futni a futópad, mert egyáltalán nem úgy fejleszt, mint a természetes futás. De te tudod...

2012. szept. 6. 10:59
Köszi :)
2. Drop
2012. szept. 6. 10:53

Szia!

Amazont tudom mondani a Széchenyi utcában. 7.560 ft a bérlet.

2012. szept. 6. 09:16
Sziasztok! Itt van már lassan az esős időszak, és én földi úton futok, de az ilyenkor dagonyává válik :( Sajnos... edzőterembe kell vonulnom, futópadon kell folytatnom. Milyen edzőtermeket ismertek, ahol jó edzeni, és az áraik is elfogadhatóak (Nem 10.000)? Kösziii

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook