Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Péterfy Sándorban keresek jó szülész-nőgyógyászt, ajánlanátok? fórum

Péterfy Sándorban keresek jó szülész-nőgyógyászt, ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


1 2
36. bvikica (válaszként erre: 35. - Körtefánk)
2014. jan. 18. 02:07

Kedves Körtefánk,

Én hasonló helyzetben vagyok, s mivel a 7.kerbe költöztünk, a Péterfyben keresnék jó orvost. Te Anga doktor úrhoz magánrendelésre jártál vagy sztk-ban? Mennyire figyelt oda a terhesség alatt az igényeidre, a kérdéseidre mennyire volt hajlandó válaszolni? Előre is köszi a választ!

2013. nov. 12. 09:17

Sziasztok!

Bekukkantottam ide és,hátha segít a döntésben:)

Én Anga Doktorhoz jártam a kezdetektől.Első vizsgálatnál megkérdeztem,hogy szülhetnék -e nála?

És Ő aranyosan azt mondta igen.Azt is megkérdeztem,hogy hogyan gondolja az anyagiakat?És elhatárolódott Tőle,nagy nehezen annyit tudtam kicsikarni,hogy ha nagyon adni akarunk,akkor amit gondolunk:)Mindig,minden vizsgálatra hozzá jártam,ha szabin volt meg mondta kihez menjek helyette.A Szülésről annyit,hogy mielőtt megindították volna a szülésemet előző éjjel kislányunk elindult magától éjfél után bent voltunk a kórházban saját lábon,átsétálva:),felvették az adatokat,stb,vizsgálatok Angát felhívták telefonon és egy óra múlva bent volt ez éjjel egykor volt.Háromra Csenge baba megszületett kislámpa fényes félhomályban,cd lejátszóval,halk zenével,és masszázs olajjal kenegetett a szülésznő!Egy álom volt az egész!Nem volt választott szülésznőm az ügyeletesről beszélek.A Dokim és a szülésznő ketten voltak ott Csenge megszületésénél.hangsúlyozom nem volt "lepénzelve"semmi!Utána is tündériek voltak az osztályon is a nővérek is.Én csak pozitívat tudok mondani az egészről.

34. Ginfizz (válaszként erre: 33. - Gazania)
2012. okt. 30. 08:39
Köszönöm szépen, átolvasom! :)
33. Gazania (válaszként erre: 29. - Ginfizz)
2012. okt. 26. 19:03

Itt próbálj olvasgatni:

[link]

[link]

32. Gazania (válaszként erre: 29. - Ginfizz)
2012. okt. 26. 18:53

Tényleg jó fej, én az első terhességem alatt jártam hozzá az SZTK-ba vizsgálatokra, amit az Angának kellett volna csinálnia, és mindig mosolyogva vagy nevetve jöttem ki tőle, nagyon jó fejnek tartottam.


Két éve, amikor szültem a Péterfyben, akkor már nem dolgozott az SZTK-ban és nem láttam a nevét kiírva a kórházban sem.

2012. okt. 26. 15:53
Panyihoz ésm Orbánhoz sem mennék! Én alapból soha többet nem mennék a Péterfybe! 17 napot feküdtem bent a szülészeten, tudom miről beszélek! :)
30. Lujzika111 (válaszként erre: 24. - Gazania)
2012. okt. 26. 15:52

Én is osztom az előttem szóló véleményét! Én Angánál szültem évekkel ez előtt és rendesen hátrányos helyzetűnek éreztem magam, mert az Ő betege vagyok!

Amúgy kedves volt, de aztán...

29. Ginfizz (válaszként erre: 26. - Gazania)
2012. okt. 26. 15:41
dr. Csősz a Péterfyben van, mert nov. 4-re vár az ügyeleti idejében az első vizsgálatokra. Nem szeretnék túl nagy meglepetéseket.... Jófejnek tűnik, de szakmailag és a pénzt illetőleg semmi infóm róla, ezért is szeretnék tapasztalatokról olvasni. Köszi
28. Gazania (válaszként erre: 27. - Gazania)
2012. okt. 26. 11:54
Választott fizetett orvosom volt, nem SZTK alapon jártam hozzá!!!
27. Gazania (válaszként erre: 7. - Banya28)
2012. okt. 26. 11:53
Még valami, hogy elkér 6eFt-ot 1 rohadt +turkálásért" közben az összes vizsgálatot elvégezteti az SZTK orvossal. 2x szültem nála. :(
26. Gazania (válaszként erre: 23. - Ginfizz)
2012. okt. 26. 11:50

Csősz kicsit felületesnek túnik, de ha a jókedélyét nézzük, akkor tök jó fej.

Régen egy másik fórumon azt olvastam, hogy a császárai begyulladnak...


Csősz a Péterfyben van, mert 2 éve nem láttam kiírva a nevét....

25. Gazania (válaszként erre: 7. - Banya28)
2012. okt. 26. 11:49
Érdek jófej ember. :(
24. Gazania (válaszként erre: 7. - Banya28)
2012. okt. 26. 11:48
Én az Angát semmi képpen nem ajánlom, pénzéhes, ráadásul nem sok joga van a kórházi szülészeti osztályon mivel Ő "csak" a nőgyógyászati részlegen dolgozik!!!
2012. okt. 23. 23:45
Sziasztok! Dr. Csőszről van valakinek véleménye, tapasztalata? Bármi...
22. Banya28 (válaszként erre: 12. - Szepimola)
2012. szept. 6. 14:29
Dehogy! Először netem nézegettem utána a doktor úrnak! Majd felhívtam telefonon, és megkérdeztem a dolgokat! Aztán persze nézegettem még tovább, de ő volt a legszimpibb, és legolcsóbb, így kértem tőle időpontot!
2012. szept. 6. 11:26
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nagyon tudatlan vagyok ezen a téren. Azért az egy kicsit elszomorít, hogy a legtöbb hozzászólás alapján nem lehet megúszni a hálapénzt meg a magánrendelést.
20. homern (válaszként erre: 18. - Szepimola)
2012. szept. 6. 11:12
szerencsére nekem már nem az volt az illetékes amikor szültem,hú de nem szerettem azon a környéken lakni :D de a kórház az tényleg jó :)
19. homern
2012. szept. 6. 11:10

Én ott szültem 2 éve,az utoló hónapban már benn is feküdtem. Szerintem semmi gond a választásoddal,én nagyon jól elvoltam :) szinte az összes dokival találkoztam az egy hónap alatt,talán 3 van akihez nem mennék,a többi ok :) (nevet ne kérj hogy kit nem,mert csak arcról ismerem őket)

szülésznőt fogadj ha dokit nem is,úgyis csak ő lesz ott veled,a dokit alig fogod látni,és mivel elég jók szakmailag az ott dolgozók nem nagyon tudsz rosszat kifogni ha az ügyeletesnél szülsz.

18. szepimola (válaszként erre: 17. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 6. 11:09
Igen, én is így tudom. Nekem viszont a Péterfy a területileg illetékes! Aszem szerencsém van vele!
2012. szept. 6. 11:04
Amúgy, sztem, legalábbis én úgy tudom, ha valaki nem a területileg illetékes kórházban szül, azt csak úgy tudja megtenni, ha fogadott orvosa van, és ott szül, ahol az orvos praktizál.
2012. szept. 6. 11:01
Panyihoz NE menjél! Pénzéhes, rögtön elcsal a magánrendelőjébe a semmiért! Saját tapasztalat!
15. Júlia* (válaszként erre: 13. - Júlia*)
2012. szept. 6. 09:36
ülj le a padra, :-(( Na, megyek a konyhába. :-)
14. Júlia* (válaszként erre: 13. - Júlia*)
2012. szept. 6. 09:35

jav.

Menj be a kórházba,

13. Júlia* (válaszként erre: 12. - Szepimola)
2012. szept. 6. 09:34

Már jeleztem, hogy a szülőszobákon a szülésznő a fontos.

Az orvos csak gond esetére áll a háttérben.


Ment be a kórházba, ölj le a padra, és érdeklődj a kismamáktól.

De a Péterfy azt is megengedi, hogy döntés előtt megnézd a szülőszobákat, ott is át tudsz menni az osztályra, és beszélgess a kismamákkal, akik már megszültek.

12. szepimola (válaszként erre: 7. - Banya28)
2012. szept. 6. 09:12
Az tényleg nem sok! Az a baj, hogy fogalmam sincs hogy hogyan müködik ez a dolog. Bemész a szimpi dokihoz és megkérdezed mennyiért szülhetsz nála? Ez igy nagyon fura. És ha sokat mond? Mész a következöhöz?
11. Júlia* (válaszként erre: 10. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 6. 09:00

A legjobb. :-)

Ott éltem le az életemet.

10. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 9. - Júlia*)
2012. szept. 6. 08:58
Hát, lehet. nem tudom. Én mindenkivel maximálisan meg voltam elégedve. Azzal is, aki nem az én orvosom volt. Emberséges volt mindenki, ápolónők, orvosok. Szóval sztem tök jó hely :)
9. Júlia* (válaszként erre: 8. - 57aa4ea1e8)
2012. szept. 6. 08:54

Nem foghatott ki egyet sem, mert azokat az igazgatók fogják ki, akik nem a betegekért vannak.


Ha meg úgy közelített, mint a mi osztályunkon egy delikvens, hogy az orvos k.... anyjával és Mengelével indított, nos, neki több szempontból is rossz emlékeket idéz a Péterfy.

8. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Bcicus)
2012. szept. 6. 08:47
Hát, lehet, hogy te kifogtál egyet. Speciel én kórházzal így még soha nem voltam megelégedve, mint a péterfivel. Rendesen jól éreztem bent magam. Mindenki halál normális volt.
2012. szept. 6. 08:36

Dr. Anga-Kis Balázs!

Nagyon aranyos doki! Én hozzá járok! Novemberben ő csinálja a császáromat! Igaz, a havi vizsgálat 6000 ft, a szülésre meg nem mond árat! Annyit adsz, amennyit gondolsz! Igaz, ez nem ingyen van, de nem is mondható túl drágának!

A kórházban meg eddig mindenki nagyon aranyos , és kedves volt velem!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook