Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Súlyzós edzés fórum

Súlyzós edzés (beszélgetős fórum)


19. a34558eb0d (válaszként erre: 5. - F758a7200f)
2012. szept. 10. 19:43
Próbáltam, de életemben nem tudtam összehozni két normális fekvőtámaszt :) :)
18. a0c1361e44 (válaszként erre: 17. - A0c1361e44)
2012. szept. 8. 10:42
És igen, értem mire mondod:)
17. a0c1361e44 (válaszként erre: 16. - AlBundy)
2012. szept. 8. 07:26
Persze az étkezésemen nem változtattam és nem is eszek sokat egyébként sem.
16. AlBundy (válaszként erre: 14. - A0c1361e44)
2012. szept. 6. 15:34
Ezt úgy értettem, hogy ugye ami a fogyáshoz egyedül és elengedhetetlenül kell, hogy kevesebb kalóriát egyél mint felhasználsz. Mivel elkezdél edzeni, megnőtt a kalóriaigényed, de ha ugyanannyit eszel ez automatikusan előáll. A tudatt alatt helyett az akaratod ellenére a helytállóbb.
15. f758a7200f (válaszként erre: 11. - Cirmoscicajaj)
2012. szept. 6. 14:55

Eloszor probald meg falnal, allva, radolsz a kezedre es visszanyomod magad. Ha ez mar jol meg akkor csinald ugyanezt az asztalra dolve es kesobb megprobalhatod a noit majd a ferfifekvotamaszt. Gyogytornan igy tanitjak azoknak akik soha nem tudtak meg megcsinalni.


En mar gyerekkoromban is hulyeskedtem igy, szoval el nem tudom kepzelni milyen lehet ha nem tudod megcsinalni de biztos hogy nem vagy te sem remenytelen eset:)


Nehezitett valtozata a fekvotamaszoknak ha a labunk/labfejunk magasabban van mint a fejunk (pad segitsegevel), vagy ha egyik labadat kitartod a levegobe mikor mar jol megy a ferfifekvotamasz

14. a0c1361e44 (válaszként erre: 12. - AlBundy)
2012. szept. 6. 13:53

Tudat alatt diétázok?:)))

Ezt miből gondolod?

Vacsorára legtöbbszőr főtt ételt eszek vagy 2 normél szelet kenyeret valamivel. Pl. szalonnával.


Nekem ezt edző mondta, mármint, amit írtam és neki minden szavát elhiszem, hiszen látom, hogy néz ki. Keleti sportok+fitnes és a keleti sporthoz tartozó kúltura.

2012. szept. 6. 11:04
Saját tapasztalat :) 1 kg-os súlyzós edzések igenis jót tesznek, mellette persze, azért vissza kell venni a kalóriadús ételekből. Heti 2-3*-or csinálom én pl RR 2011 A változatát, egy hónap múlva már láttam, hogy szépen alakul a tricepsz, a bicepsz és a mellizmom (integedőizom). A fekvőtámasz is nagyon jó, bár az nekem sose ment :P Feszesebb már most a karom, nem olyan löttyedt :) Hajrá
12. AlBundy (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2012. szept. 6. 10:18

Vékony a diétától leszel, izmos meg a súlyzózástól. Az, hogy az izmaid mennyire hosszúak pedig a genetikádtól függ, hol tapad és hol ered az izom. A nyújtás azért kell, hogy ne legyél merev, elkerüld a sérüléseket és nyújtás nélkül az izmok is kevésbé tudnak növekedni.


Az, hogy 0,5 kg-os súlyzókat használtok egyáltalán nem baj, de ez nincs befolyással az izmaid formájára és a tested vastagságára.


Az, hogy Te vékonyabb lettél, az annak köszönhető, hogy tulajdonképpen tudat alatt diétázol és átformálod a tested. Kb ugyanazt eszed, de sokat edzel mellé.

2012. szept. 5. 21:58
én mindig olyan gyenge fizikukú voltam,h még életemben 1 fekvőtámaszt sem tudtam megcsinálni...
10. korteforma (válaszként erre: 1. - A34558eb0d)
2012. szept. 5. 21:39
Én a zsír eltűntetéséhez nagyobb súlyokat használok, hogy kiüsse a zsírt. Edzőt kéne megkérdezned erről, mert teljesen egyén függő.
2012. szept. 5. 16:26

Kicsi 0,5 kg-os súlyzókat kell használni, mert ettől lesz vékony és izmos. A súlyzózás után pedig nyújtani kell, hogy szép hosszú lányos izmaid legyenek.


Január óta járok kondicionáló tornára és súlyzózunk mi is, így a karom szép karcsú lett már és nagyon szép lett a hátam. Nem férfias, hanem nőies izmaim vannak.


És nem diétázok, mert szerintem a diéta tönkreteszi a testet, valamint ha a diéta után visszaállsz a normál evésre, akkor nem ért semmit az egész.


És nem csak súlyzózok, hanem mindenféle gyakorlatokat csinálunk. A derekamból január 9-e óta 12 cm-et, csípőből és mellből 5 cm ment le, a karomból kb. 3-4 cm.

2012. szept. 5. 15:43

Nekem egyenesen előre néz a kézfejem és kicsit lebutítva úgy néz ki, hogy minél szélesebb a támasz annál inkább a mellizmod dolgozik és ahogy szűkíted átveszi a szerepet egyre jobban a tricepsz.


De végülis a vállszéles az már tényleg inkább a kart dolgoztatja, csak ez a befelé néző kézfej volt kicsit fura nekem..:)

7. f758a7200f (válaszként erre: 6. - AlBundy)
2012. szept. 5. 15:36

Bocs, nem jól írtam, csak siettem, szóval az a fekvőtámasz, amikor vállszélességben vannak a karok. Egyenes tartás helyett inkább befelé néznek a kezfejek. Valamiért rossz ez a fajta fekvőtámasz?


A többi igaz, kis súllyal nem lehet szálkásítani csak diétával. De azért a fekvőtámasz kell... Legalábbis nekem szép karjaim vannak (az, hogy nincs rajtuk zsír, lehet, hogy nem is az én érdemem csak genetika) de nem pici súlyokkal kalimpálok

2012. szept. 5. 15:27

?????????


A karodról el akarod tüntetni a zsírpárnákat akkor diétázni kell és ha nem akarsz utána löttyedt csontokon függő bőrt akkor erősíts, de a zsírt a diéta tünteti el.


Ezt a kis súly szálkásítás, nagy súly tömegnövelés dolgot meg felejtsük el egy életre...


Ezt a szélesen befelé fordított kezekkel végzett fekvőtámaszt meg látnom kell...:D

5. f758a7200f (válaszként erre: 1. - A34558eb0d)
2012. szept. 5. 15:16

Fekvőtámasz:)


középen zárt kezekkel, szélesebben egyenesen, szélesen befelé fordítva.


Ehhez még súlyzó sem kell!

4. f6adc49b0f (válaszként erre: 3. - A6bc29c843)
2012. szept. 5. 15:00
..)))
3. a6bc29c843 (válaszként erre: 1. - A34558eb0d)
2012. szept. 5. 14:59
Gyere a M*llerbe dolgozni! :)
2012. szept. 5. 14:58

szia..


szálkásítani akarsz..pici súlyok sokszori ismétlésszámmal.szériázzál..1-2kilós súlyzókkal.

2012. szept. 5. 14:56

Sziasztok,


Tudnátok segíteni abban, hogy mekkora súlyú súlyzót kell használni, ha a karomról szeretném eltűntetni a zsírpárnákat?

Illetve mi a különbség a csuklóra rögzíthető súly között és aközött, amit kézben kell tartani?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook