Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Nootropil tapasztalatok

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. yaskane2017-11-15 07:56
a NOOTROPIL hatásosságáról: [link]

9. Hmkati2013-01-30 10:25
Jó Pár éve írták fel, mikor a járásom bizonytalanná vált. Totál kiütött. Gyomorégés, hányinger, agresszivásig fokozódó viselkedés. Álmatlanság. Bizonytalan mozgás, egyensúlyzavar. Ezek csak a mellékhatások voltak. Igaz már gyógyszert is szedtem mellette. 3 nap után kidobtam. Ugyanis a járásom is romlott tovább, annyira remegett tőle a kezem, hogy a kaját bele lapátoltam az ölembe.
Egy ismerősöm parkinsonra szedi neki bevált.

8. Zsóka542012-09-05 17:49
Rosszat nem mondhatok rá.
Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam.
(válasz Fruktfest 1. hozzászólására)

7. Kati-Kata2012-09-05 14:04
Csatlakoznék az előttem szólóhoz.
Egy kis memóriajavításra ez azért erős lenne.
Szerintem ezt orvossal kéne megbeszélned, úgy emlékszem receptre adják.
Nekem egyensúlyozóideg gyulladásom/sérülésem volt,szédültem egyfolytában(több hónapig), erre kaptam.Más gyógyszerekkel (értágítók, vitaminok)együtt, nem tudom melyik, hogy hatott külön.
Nem vettem észre memória javulást.

6. Wildy892012-09-05 14:01
Szedtem memóriajavításra az államvizsgámkor, hánytam, szédültem, rosszul voltam tőle. Ez az én tapasztalatom, édesanyám is szedte fülzúgásra, neki nem volt baja tőle.

5. Ildi19702012-09-05 13:51
Szia!
Én nyaki érszűkületre szedtem(emiatt az agyamba se igazán jutott kellő vér).Tablettában nem igazán vált be,évente kétszer 8-10 alkalmas infúzió kúraként hatásos

4. rózi702012-09-05 13:50
Ez nem pszicho gyógyszer.....

Én nemrég kezdtem szedni a memorilt (ugyan az, csak más a neve), szintén tanulás miatt,sok tapasztalatom még nincs, csak 1 hete szedem. :)
(válasz mkriszti81 2. hozzászólására)

3. mkriszti812012-09-05 13:42
inkább természetes memóriajavítót próbálj, pl. ginkgo biloba

2. mkriszti812012-09-05 13:41
nekem az Altzheimer-es nagypapám szedte, tudtommal erős pszicho-gyógyszer :(

biztos szükséged van ilyesmire?

1. Fruktfest2012-09-05 13:39
A Nootropil az agy egyes funkcióinak javítására (tanulás, memória, figyelem stb.) szolgáló gyógyszer, de leginkább fülzúgásra, szédülésre adják.
Aki szedte, mit tapasztalt? Tanulás, memóriajavítás terén tényleg hatásos?
Köszi.