Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan léphetek fel a régi adatlapomra, ha véletlenül nyitottam egy újat, ugyanazon az e-mail címen? fórum

Hogyan léphetek fel a régi adatlapomra, ha véletlenül nyitottam egy újat, ugyanazon az e-mail címen? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 6. 22:33
sziasztok!Facebookról van szó,játékregisztráció helyett,1 új adatlapot nyitott meg.új jelszót kért ua. arra az e-mail címre és eddig próbáltam a fiókot felfüggeszteni,új jelszót kértem és az elméletileg felfüggesztett oldalra enged fel,ekkor is.De ha egy ismerősömnél nézem az adatlapom akkor még ott van,keresőbe írtam,akkor is csak az eredeti adatlapot adja ki az "újat"nem.nem szeretnék újat csinálni,fontos az eredeti adatlap.Kérlek,aki tudna valami újabb megoldást,annak nagyon örülnék és nagyon köszönöm,hogy írtatok az előző üzenetemre.Köszi! :)
4. Hoxa
2012. szept. 5. 12:42
A regisztrált mail címről küldj nekünk a problémáról levelet és megoldjuk. (hoxa kukac hoxa pont hu az email cím)
2012. szept. 5. 12:42
Akkor ez most melyik neved? Hiszen működik...
2012. szept. 5. 12:36
Belépéskor írd be a régi felhasználónevet és jelszót. Ennyi. :)
2012. szept. 5. 12:26
Hogyan léphetek fel a régi adatlapomra, ha véletlenül nyitottam egy újat, ugyanazon az e-mail címen?Felfüggesztettem az új adatlapot de nem jó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook