Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan válasszam ki a hozzám illő parfümöt? fórum

Hogyan válasszam ki a hozzám illő parfümöt? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 10. 14:51

Nehéz parfümöt venni - legalábbis nekem. Amire ráfáztam: kifújás után szagolgatás, aztán már meg is vettem, mivel tetszett. Ez nem jó, mert kell egy kis idő (legalább fél óra), amíg az igazi illat előjön. Másik: valakin megéreztem, nagyon megtetszett, meg is vettem. Hát rajtam egyáltalán nem olyan...

Nekem elég sok féle van, de mindegyik virágos jellegű, ezeket szeretem. Engem nem nagyon érdekel, mit írnak arról, hogy állítólag mi illik hozzám, ami megtetszik, az jöhet. :)

2012. okt. 1. 10:01
Szerintem nem kell nagyon belemenni az összetevőkbe stb. Találd meg egy drogériában vagy bárhol azt az illatot, amire azt mondod, hogy ez isteni, ez kell neked. Én egyedül azt tartom, hogy egyszerre csak egyetlen parfümöt használok és sosem váltogatom. Imádom, ha már megismernek az illatomról és megszokják "kié" az a parfüm.:)
2012. szept. 5. 16:42

Én amúgy az elméleti sík helyett elég gyakorlatias vagyok, ha az utamba esik egy parfümös bolt, akkor meg szoktam szaglászni az új illatokat.

Először papírcsíkra, azt később is előveszem és megszagolom. Ha úgy is okés, akkor mikor legközelebb arra járok, fújok a csuklómra és megnézem milyen lesz 1-2 óra múlva. Ez eddig nekem bevált. Ez mondjuk elég hosszadalmas válogatást eredményez, de amit megveszek, azzal ritkán ér meglepetés.

2012. szept. 5. 16:03
Olvass utána, hogy az egyes alapillatok mit jelképeznek.
2012. szept. 5. 13:41
szaglással
2012. szept. 5. 10:42

Olvastam, hogy nem mindegy milyen parfümöt használunk, mert mindenkihez más illik, és ha összhangban van a parfüm és az ember, akkor sokkal kívánatosabb a pasik számára.


Honnan lehet tudni, hogy a megfelelő hatást érem el a parfümmel, és tényleg az az illat illik hozzám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook