Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek miért nem jelentkeznek az általam nyitott klubba? fórum

Szerintetek miért nem jelentkeznek az általam nyitott klubba? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 4. 20:50
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. szept. 4. 15:38
Kinek van havi 14.300 Ft + Áfa összege arra, hogy a hobbijait hirdesse, szerinted? Ha lenne már nem itt lennék, hanem valahol Tahitin lóbálnám a lábam. Egy hónapra azért az 5X10 cm-ért sok píz az, meg ez az én oldalam nem is a kereskedelemből él, balga lennék még fizetni is érte. :D
2012. szept. 4. 15:06
Nem biztos, hogy túl sokan szeretik amit/akit favorizálsz!
2012. szept. 4. 14:53
Sajna én azt sem tudom, hol keressem a klubokat.
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 4. - A97b9a4e4e)
2012. szept. 4. 14:46
A reklámozási lehetőségeket megtalálhatod az oldal alját található médiaajánlat címszó alatt.
2012. szept. 4. 14:31
Én se nézem soha milyen klubok vannak, és igaza van azoknak akik azt mondták fórum témát nyiss, és ha kellő érdeklődő van mehet a klub.
2012. szept. 4. 14:29
én sosem nézem a klubokat,eszembe sem jut,hogy megnézzam azt a fület,nyílt-e új,ami érdekelhet...ha bal oldalon azok is megjelennének bitos lenne olyan amihez csatlakoznék.
2012. szept. 4. 14:10

Szia! Megmondom én neked, én is pont ebben a cipőben járok, csak a tartalom más, és nem is itten leledzik az oldalam. Az a legnagyobb probléma, hogy dömping van. Tele van a net ezzel foglakozó oldalakkal, és és azokat már bejáratta vki, téged meg nem ismernek, és mivel szinte már sehol se reklámozhatod magad, mert az azonnali kizárással jár, esélyed sincs, hogy majd te is feltörj(..jaj, majdnem mondtam egy hasonlatot.) Szóval ez a lényeg, de azért én kívánok neked sok sikert! ;)

Üdv; Csenge

2012. szept. 4. 13:53
de látom, már volt egy jelentkeződ, akit nem vettél észre 28-a óta... :)
2012. szept. 4. 13:52

mert az új klubokról nem jelenik meg bal oldalt felül egy felugró ablak :) (csak az új cikkekről, fórumokról és tudásbázis kérdésekről)


most hogy felhívtad rá a figyelmet, rámentem a nevedre, ott az interaktivitásra és úgy látom, hogy milyen klubot nyitottál...


először fórumot érdemes nyitni, s ha van elég érdeklődő, akkor érdemes egy klubot nyitni, és a fórumozók átmennek oda

2012. szept. 4. 13:50
Szerintetek miért nem jelentkeznek az általam nyitott klubba? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook