Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudtok jó megoldást arra hogy helyreálljon a libidó? fórum

Tudtok jó megoldást arra hogy helyreálljon a libidó? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. jan. 1. 17:44

Sziasztok! Sajnos bekövetkezett amitől féltem, olyan erős hasi görcseim voltak a menstruációm alatt a fog. gátló abbahagyása után, hogy majdnem a kórházban kötöttem ki.Volt már ilyen rosszullétem, az előző 3 rosszullét is akkor volt amikor még sosem szedtem a fog.gátlót.

Gondolkodás nélkül újra elkezdtem a megfelelő napon szedni, és soha többet nem állok le vele, mégha nem is jó a szex, ilyen fájdalmakat átélni nem vicc! Szóval nekem nem jött be hogy leállok a fog. gátlóval és jobb lesz a szex. valamivel jobb volt ebben a tablettamentes 2 hónapban de alapjában véve nem változtatott meg semmit, messze nem hozta a várt hatást, amiről sokan írtak.. és még ez az iszonyú rosszullét is... nagyon csalódott vagyok...

61. Szilva mag (válaszként erre: 60. - *adelinda*)
2012. nov. 9. 12:35

Szia,


Én is azt tapasztaltam, hogy a tabletta abbahagyása után 2-4 héttel érezhető a változás. Úgyhogy türelem!

2012. nov. 9. 08:59
Sziasztok, újra itt! Egy hete kellett volna elkezdenem a következő levéllel a fog.gátlóból, egy hete nem szedem. Még nem érzek semmit. A menzim "utózöngéi" (barna folyás) kicsit elhúzódtak, de ezen kívül mást még nem tapasztaltam. De türelmes leszek. az előző hsz-ekből olvastam, több hétnek kell eltelnie mire a libidóban érzek vmi változást.
2012. okt. 26. 16:48
Köszi a válaszokat. Ma veszem be az utolsót... félek picit... majd beszámolok :)
58. a4dd0637df (válaszként erre: 54. - *adelinda*)
2012. okt. 25. 08:37

Sokaknak a torna, a mozgás is nagyon sokat segít.

A nők döntő többsége maga is meglepődik hogy egy pár alkalom után gyakorlatilag mint akit kicseréltek..

Éjjel nappal szexelhetnéke van

57. 06718ca650 (válaszként erre: 54. - *adelinda*)
2012. okt. 24. 19:34
hónapok óta rettenetesen görcsölök, mióta abbahagytam a bogyót. de ez nem garancia arra hogy neked is fog.
2012. okt. 24. 18:50
hagyj ki pár hónapot...a fűnyíróra is begerjedsz, én már csak tudom.
2012. okt. 24. 18:49

Passz :S szerintem ez annyira egyéni,nem biztos,hogy visszatér az erős görcs,ezt majd meglátod másképpen nem tudod meg csak így ha kipróbálod,én még szedem a bogyót, így nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

Libidó pedig agyban dől el,esetleg újítsatok be,új helyszínek...valaha régen én is azt gondoltam,hogy a gyógyszer miatt nem kívánom,de nem így van.:)

2012. okt. 24. 18:07
Sziasztok! Kérlek segítsetek. Az lenne a kérdésem, hogy ha abbahagyom a fogamzásgátlót majdnem 4 év szedés után, és visszatérünk az óvszerre, akkor mennyiben befolyásolja majd a menstruációmat ez? Eddig tök jól beállt a gyógyszertől de muszáj abbahagynom mert a libidóm szó szerint egy nagy nulla és ez így nem mehet tovább. Szerettem viszont szedni a fogigátlót mert nem görcsöltem menstruáció alatt és nagyon jól beállt, mindig kiszámítható volt. Most ettől félek, mi lesz ha abbahagyom. Nagy dilemma volt emiatt a döntésem előtt, mert sok volt érv és sok az ellenérv. Az első hónap az tutira nagyon szar lesz, erre már fel vagyok készülve, de utána vajon mennyire borítja fel a menstruációmat? Görcsölni fogok újra? Rendszertelen lesz újra? Mit tudtok erről?
53. Cicu88
2012. szept. 12. 10:20
Voltam dokinál ,elmondtam a panaszomat azt mondta hogy ha csökken a libidó az bizony nem jó!!!Felírt egy másfajta bogyót!Azt mondta hogy ez jó lesz:)
2012. szept. 7. 23:27
A pharmatex,amit írtál,meg az ilyen típusú hülyeségeket ne használd,mert az mellett már nagyon sokan terhesek lettek.Akkor inkább hüvelygyűrű.
51. 06718ca650 (válaszként erre: 49. - Töprengő)
2012. szept. 7. 23:17
nem biztos, de sokan tapasztalják. mégiscsak hormon, nem természetes. nem beszélve az egyéb mellékhatásairól. de az sem jön elő mindenkinél.
2012. szept. 7. 20:06
20-as éveim elején hasonlóan jártam a triregollal, váltás cilestre és megoldotta. Az első háromfázisú volt, a másik egyféle. Több fogamzásgátlónak is mellékhatása hiába új generációs, meg kevés hormontartalmú.
2012. szept. 6. 14:01

Gondoljunk arra milyen finom, jóleső érzés az egész szeretkezés.

Vagy csak arra hogy jó megérinteni a másikat.

Bemenni a fürdőbe mikor zuhanyzik, megmosni a hátát, masszírozni is lehet.

Biztosan a bogyóktól csökken a libidónk?? Nem lehet hogy fárdtak vagyunk....

2012. szept. 4. 18:16
nekem meg visszerem lett, de nem tudom melyiktől.
47. 06718ca650 (válaszként erre: 45. - Spinneli)
2012. szept. 4. 18:15
na ez meg a másik jótékony mellékhatás...
46. 06718ca650 (válaszként erre: 8. - Cicu88)
2012. szept. 4. 18:15
kismillióan tapasztalták már a gyógyszer libidógyilkos hatását. sajnos van akinél a sok kísérletezgetés megoldás, de olvastam itt valahol, hogy jobb egy mélyreható vizsgálat a gyógyszer kiválasztásához. de hát ezt melyik orvos mennyiért csinálja, nem tudom. érdemes lenne kipróbálni abbahagyni a bogyót, persze a stresszmentes élet sem ártana, de ha a kettő összejön, akkor lehet baj. én szedtem már belarát, milligestet, használtam nuvaringet, de mióta lejöttem a szerről :), azóta jobban érzem magam. persze semmi nem pótolja azt a kényelmet és érzést amit a bogyó ad, de valamit valamiért.
45. spinneli (válaszként erre: 39. - Mothertiger)
2012. szept. 4. 18:13
Én is Yadine-t szedtem, én híztam is tőle.
44. Ginfizz (válaszként erre: 43. - >Indira<)
2012. szept. 4. 18:07

Igazad van, elhagyni a gyógyszert és óvszert használni a legcélratörőbb, de én is idéznék...


"A baj ott van h keveset sexelünk és nehezebb eljutni a "csúcsig"."


Ahhoz, hogy a pároddal intimebb helyzetbe kerülj, nem kell az egész életed átszervezni.

Annyi sok apróság van amivel felfokozhatod a nemi vágyat! Egy romantikus vacsora, egy sexi ruha, tejszínhab, vagy kirándulás és ugorj a bokorba, érintések, más pózok, játékok, sok fantázia, őszinteség, minden ami nem megszokott az életükbe.

Hagy ne kelljen részleteznem, kevés lenne 5 oldal erre! Szerintem meg van hozzá mindenki fantáziája ;)

Ha szeretik egymást, beszélnek róla, ha szeretik egymást, változtatnak ezen is!

43. >Indira< (válaszként erre: 41. - Ginfizz)
2012. szept. 4. 17:55
Az óvszer árába kerül kipróbálni, hogy a gyógyszer okozza-e vagy sem. Az egész életet átszervezni sokkal nehezebb.
42. >Indira< (válaszként erre: 40. - Ginfizz)
2012. szept. 4. 17:52
"Nem szedtem a gyógyszert mikor összejöttünk minden ment rendesen minden oké volt, elkezdtem szedni és érezhetően csökkent a vágy. . "
41. Ginfizz (válaszként erre: 39. - Mothertiger)
2012. szept. 4. 17:48

Elhiszem, eddig se cáfoltam, vagy utasítottam el! De azt senki nem nézi, hogy közben a lányzó meg éjjel dolgozik, hulla fáradt, stresszes élete van? Miközben meg van egy vőlegénye akivel imádják egymást?! Miért baj, ha kap olyan véleményt is, hogy próbáljanak másképp közeledni egymáshoz, és beszéljenek, ha már együtt élnek?

Egyszerűbb ezt is megpróbálni, mint vizsgálatokra menni, orvosra várni, másik gyógyszerrel kisérletezni! Persze, mint ahogy írtam, mind a két dolgot megteheti párhuzamosan is, nem zárja ki az egyik a másikat!

40. Ginfizz (válaszként erre: 37. - >Indira<)
2012. szept. 4. 17:43

A teljesség igénye nélkül (az általad beírt linkből):


Egyéb lehetséges mellékhatások:


- a nemi vágy erősségének változásai (változás nem egyenlő csökkenéssel! és, ha nővekszik?)


Bár a következőkben felsorolt mellékhatásokat fogamzásgátlókat szedő nőkön észlelték, azok jelentkezése NEM FELTÉTLENÜL ÁLL ÖSSZEFÜGGÉSBEN a tabletta alkalmazásával. Elsősorban A TABLETTA SZEDÉSÉNEK ELSŐ HÓNAPJAIBAN JELENTKEZHETNEK, EZT KÖVETŐEN RENDSZERINT RITKULNAK A MELLÉKHATÁSOK!


Még most is azt mondom, nem lehet csak a gyógyszerre fogni és elhanyagolni a stresszes, rendszertelen életét. Nem az első hónapja szedi a gyógyszert... De én ezen nem vitázok, hisz a kérdező már nem is kommentál!


Két dolgot tehet akár párhuzamosan is:

- elmegy nődokihoz és kikéri a véleményét, és/vagy új gyógyszert írat.

- próbál a mindennapjaiban is változtatni, új, izgalmasabb dolgokat belevinni és nem utolsó sorban a vőlegényével megosztani a problémáját, együtt oldják meg! Mert egy kapcsolat erről szól, a libidó meg a vágyról.

2012. szept. 4. 17:40

Szedtem a Mercilont, a Minuletet, a Yadine-t (ez volt a legeslegdurvább), most a Milligestet szedem.

Mindegyiktől iszonyat mértékben csökkent a libidóm, mint mondtam a Yadine volt a legrosszabb ebben a tekintetben. A doki rá is mutatott, hogy igen, erre a tablettára nagyon sokan panaszkodnak (én a petefészekciszták miatt kaptam), ezért kaptam Milligestet. Ettől némileg javult a helyzet, de nem olyan, mint régen.

Szóval nem a hasamra ütve írtam.

Nekem a saját dokim mondta, hogy ez ezzel jár.

Azelőtt én is nagy "rodeós" voltam. Hullafáradtan is egymásnak estünk a párommal.

Hidd el, nagyon sokat befolyásol ez a vacak...

38. spinneli (válaszként erre: 36. - Ginfizz)
2012. szept. 4. 17:31
A fogamzásgátló sok esetben csökkentheti a libidót, azért mert szerinted nem, ettől ez még tudományos tény, nem szubjektív meglátásokon alapszik,én ennyit akartam mondani.
37. >Indira< (válaszként erre: 36. - Ginfizz)
2012. szept. 4. 17:20

A teljesség igénye nélkül:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mindegyikben szerepel lehetséges mellékhatásként a libidó csökkenése. Mivel egybeesik a tabletta szedésének a kezdete és a vágy visszaesése, elég valószínű, hogy ez az oka.

36. Ginfizz (válaszként erre: 34. - Spinneli)
2012. szept. 4. 15:32

Itt a különbség... diagnosztizál? Mindjárt praxist is vezet!?

Még jó, hogy én csak a laikus véleményemet és gondolatomat osztottam meg, ami elfogadható volt a kérdezőnek!

Gondolod nekem nincs tapasztalatom, csak mert nem írtam le az életem történetét? Biztos véletlenül estek rá az ujjaim a klaviatúrára és született belőle az amit írok.

Ez egy fórum, könyörgöm! Vélemények cserélnek gazdát, érvek és ellenérvek, de nem vagyunk egyformák, sem a helyzetünk, életünk nincs két ugyanolyan.

Aki itt kérdést tesz fel, majd leszűri azt ami neki használható! Ha meg ennél komolyabb a gondja, biztos szakemberhez fog fordulni és nem egy fórum alapján fog dönteni!

Nem állítottam, hogy ne cserélje le a gyógyszerét, tegye azt, ha jónak látja és indokoltnak gondolja a Nőgyógyásza! De amiket leírt simán lehetnek a napi gondjaiból is adódóak, ahhoz meg nem kell se pénz, se vizsgálat, se időpontra várni, hogy tegyen egy pár próbát a párjával rendezni az életét. Apró dolgok változtatásával! Ha meg valakinek ez nem mond semmit, mert saját tapasztalata az, hogy csak egy gyógyszer hozhatja meg a libidóját és veheti el, azt meg sajnálni tudom!

35. mothertiger (válaszként erre: 34. - Spinneli)
2012. szept. 4. 15:17
Ennyi... :P
34. spinneli (válaszként erre: 33. - Ginfizz)
2012. szept. 4. 14:58
Olvass utána, van aki nem érzésekből diagnosztizál, hanem szakemberek véleményére és saját tapasztalatra alapoz.
33. Ginfizz (válaszként erre: 26. - Mothertiger)
2012. szept. 4. 14:05
Legalább annyi, mint orvos és gyógyszerész!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook