Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hinnéd e? fórum

Hinnéd e? (beszélgetős fórum)


30. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 5. 20:06
És legalább fizettél ezeknek a sarlatánoknak?
29. Castellina (válaszként erre: 26. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 5. 14:35

Ha így gondolod, akkor keresd meg te. Nem veszítesz vele semmit.

Ha nem jön össze mégsem, akkor legalább megnyugszol. Ha nem teszed meg, akkor mindig benned lesz a mi lett volna ha érzés..

28. zsanci79 (válaszként erre: 26. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 5. 13:16

Bakker.....akkor egy próbát nem érne meg??? Mit vesztesz vele? Semmit!

Max. azt mondja, majd egy fél év múlva jelentkezek.... :)))))))))))

27. eab6abb0fa (válaszként erre: 25. - Júliusi)
2012. szept. 5. 12:59

igen:)

nekem az a furcsa, hogy 3 ember ugyan azt mondta míg a körülöttem lévőket nem bíztatták

26. eab6abb0fa (válaszként erre: 22. - Zsanci79)
2012. szept. 5. 12:57
Csúszott mászott egy ideig, persze nem várom el már. Csak nagyon hiányzik és megbántam, de nem keresem élje csak az életét. Nem akarok már beleszólni, de üres nélküle minden. Elhamarkodott, rossz döntésem volt.
25. júliusi (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 5. 12:45

Én gondolok egy oldalra,ahol ilyen szakértőktől lehet kérdezni...:)

Én is sokat fordultam már hozzájuk...

Drukkolok, hogy bejöjjön neked,amit szeretnél!

2012. szept. 5. 11:09
Én voltam jósnőnél, amit a kezemből mondott az minden úgy volt régen, és lett is mostanában. De amit a kártyából terített ki, az nem következett be, pedig azt mondta fél éven belül megtörténik majd. Megjósolt 2 műtétet 40 éves koromig, az egyik meg is történt most tavasszal, a másik meg épp folyamatban van. Akkor csak lát valamit a kezünkből, vagy nem ???? :)
23. virus2008 (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 5. 11:01

Jól van hidd csak el, csak éppen azt mondták amit hallani akarsz, és ami látszik rajtad.


Amúgy anyósom hisz ilyenekben, és ugyanezt jósolták neki szakítás után furcsamód :) és nem jött be!!!

Ő sem tv shopos volt....


Én nem hiszek ebben, és nem is csodálkozom, hogy a pasik menekülnek az ilyen nőktől akik ilyen dolgokhoz folyamodnak ahelyett, hogy maguk oldjanak meg dolgokat...na mindegy.


De mindenesetre te tudod.

22. zsanci79 (válaszként erre: 20. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 5. 10:53

Ha Te küldted el, te hibáztál, akkor miért tőle várod a lépést???? Tán még ő kérjen bocsánatot? Vagy az a baj, hogy nem csúszott-mászott utánad, miután kidobtad?

Gondolj bele, ha téged elküldenek, te újra felveszed vele a kapcsolatot, hogy folytassátok, mikor már egyszer elutasított? Na ugye, hogy nem.

21. eab6abb0fa (válaszként erre: 16. - Inta)
2012. szept. 5. 10:31
Másba sajnos nem tudok reménykedni.
20. eab6abb0fa (válaszként erre: 19. - Zsanci79)
2012. szept. 5. 10:31

Igen kapaszkodok a szalmaszálba, ól látod, mert szeretem.

Oka volt neki, hogy elmenjen hiszen én magam küldtem el, én voltam az ok.

Az is igaz, hogy a tettek mezejére kéne lépnem, de nem akarom őt bolygatni úgy vagyok vele, hogy kivárom amíg jön, ha jön egyáltalán. :/

19. zsanci79 (válaszként erre: 15. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 5. 09:22

A kérédsed, hinnéd-e??? Itt a válaszolók válazsa nem. Itt is csak megerősítést vártál, hogy igen, ez biza így lesz. Hihetetlenül kapaszkodsz minden egyes szalmaszálba.....ha mennie kellett, oka volt! Ha ennyire oda vagy, inkább lépj a tettek mezejére, ne a csodára várj! Legalább megbizonyosodhatsz, hogy újra lehet e kezdeni, vagy ez már tényleg veszett fejsze nyele. Tudom, möndani marha könnyű, de egy rózsaszín ködben élő embernek ezt nem ilyen egyszerű megtenni.

Te csak ülsz, és várod a sültgalambot, de tenni nem teszel érte, majd tesz a másik, mert megmondták a csillagok állása.....ahha, tuti. A legkényelmesebb helyzet, már akinek....

2012. szept. 4. 22:40
Majd jon Zolcsika es megmondja neked a tutit:)Csak ugy inditsd a forumot hogy faj a friend,hinned e?Egyebkent nem hiszem hogy nem fizettel,bocsi.A 2 szep szemedert nem fognak neked a jovobe lesegetni.A jovobelatoknak is elniuk kell valamibol
2012. szept. 4. 20:37
Én nem hinném, elmennék egy sámánhoz is, úgy lenne a tuti.
16. inta (válaszként erre: 15. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 4. 18:34

Ez jó hír, hogy nem fizettél. Ettől eltekintve a hsz-om összes többi része áll.

De ha te vigaszt lelsz ebben, vagy úgy érzed segít, hát lelked rajta.

15. eab6abb0fa (válaszként erre: 14. - Inta)
2012. szept. 4. 17:30

Nem fizettem egyiknek sem ezért és említettem egy ismerősömnek illetve több embernek is azt jósolták, hogy zárja le a kapcsolatát, mert nem látnak jövőt.

Az egyik nő még a tv ben is volt az asztrológusok közül. Évekig tanulták ezt.

A lényeg egyiknek sem fizettem!

Egyébként biztos vannak ilyen kuruzslók is pénzért. Én mindháromtól azt kértem, hogy ha úgy érzik, látják, hogy nem lesz semmi mondják el, de egyik sem mondta.

14. inta
2012. szept. 4. 14:41
Az ilyen emberek, mint a lent említett 'jósok' vagy 'léleklátók' vagy hívhatod bárhogy őket, egy dolgot többnyire jól csinálnak: jól tudják, mit akarsz hallani és ezt a tudást fel is használják. Azt is tudják, melyik ember hiszékenyebb - vagy legyen: fogékonyabb - erre, és ennek megfelelően beszélnek. Vicces lenne, ha visszamennél, és lennél elég jó színész egy másfajta viselkedéshez, még ha a sztorid ugyanaz maradna is, a 'jóslat' rögtön másképp festene. Persze, az is pénzbe kerülne, és azzal is csak az ő pénztárcájukat tömnéd, ami pedig az egyik legrosszabb hely, ahova pénz kerülhet.
13. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 4. 14:10

Aiky egyszerű hétköznapi lány volt. Többnyire otthon ült és kedvenc mangáit nézegette, néha becsúszott egy-egy hetnai is nehezebb napokra, nade kinek nem, :) Aztán egyszer csak lett egy barátja, az ismerkedésük körülményeit nem kell ismerni, sem azt hogy milyen volt a kapcsolatuk. A történet nem ezzel kezdődik, mindez lényegtelen.

Vége lett...


Aiky otthon ült elveszett magányában, majd fogta magát és nem a hűtőt nyitotta ki hanem az ajtót, így felkerekedett. egyből két csillagász-természetgyógyász bácsit, akik biztató jeleket olvastak ki Aiky gyöngyöző tekintetéből.. De Aikynek ez nem volt elég, el kellett mennie még egy lélekpásztázóhoz is, akinek a 10-ből kilences aránya biztató tendenciaként voltak megoldások a nyugodt álmokra.


Aiky-t jövőre megkeresi a férfi akivel szakított... Vajon milyen szándékkal? Ugye nem a kést fogja megforgatni és elásni Aiky darabjait az erdőben? Szerintem ennél romantikusabb lesz a vizontlátás. Hinnéd-e? :D

12. >Indira< (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 4. 13:17

Hiszem, ha látom.

Ennél több tényezős események is bejönnek a véletlen műveként.

11. 81012deb94 (válaszként erre: 10. - 81012deb94)
2012. szept. 4. 12:39
...két szék...
2012. szept. 4. 12:38
Tipikus kétszék közé eset...
9. eab6abb0fa (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2012. szept. 4. 12:27
Már elment :(
8. Pen80 (válaszként erre: 5. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 4. 12:09

A kérdéseddel megadtad nekik a választ.

Én nem hiszek ebben. Abban igen, hogy amit mondanak, ahhoz alakítod tudat alatt az életed, ha hiszel nekik. Így pedig nagyobb valószínűséggel lesz végül mégis igazuk. :)

Éld az életed, aztán vagy bejön, vagy nem. :)

2012. szept. 4. 11:50
Csak nehogy addig elmenjen melletted más.....
6. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 4. 11:50
Akkor várj türelmesen!!! :)
5. eab6abb0fa (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2012. szept. 4. 11:40

Hát én azt kérdeztem mit lát mit érez lesz e folytatás és mind a hárman azt mondták, hogy igen.

Ebbe hogy tudnám én a valótlant belemagyarázni?


Van olyan ismerősöm aki szintén ezért megkereste és neki egyértelműen azt mondták, hogy vége és nem lesz semmi.

4. eab6abb0fa (válaszként erre: 2. - Pocahontas_31)
2012. szept. 4. 11:36
Konkrétan még azt is mondta a léleklátó, hogy ő lesz az aki felkeres. Ilyen szinten látta állítólag.
3. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Eab6abb0fa)
2012. szept. 4. 11:24

Én hajlamos vagyok ilyenekben hinni, de a tapasztalat nem ezt mutatja.

ha valaminek vége kellett legyen, annak megvolt az oka! Ha dolgotok lesz még egymással az életben, úgyis fogtok találkozni újra, és ez nem asztrológuson múlik!


Abban hiszek, hogy az ember tulajdonságait, stb meg tudják mondani, de jövőbe nem látnak, hogy mi lesz egy párkapcsolattal, az biztos. Ez azért attól sokkal összetetteb dolog, mint a csillagok állása, dátumok, stb...

Különben lehet hogy annyira nem is konkrétan ezt mondták neked, csak te látod bele ezeket, mert ezt akarod hallani, látni. Gondolom ezt azért ők is tudják, nem véletlen mondták, amit....

2012. szept. 4. 11:24
Szia! Én hiszek az ilyen dolgokban. Ha még van lerendezteln dolgotok úgy is találkoztok! Lehet véletlen folyamán,lehet direkt,de tuti!
2012. szept. 4. 11:20

Volt egy szakításom ami már több, mint fél éve. Nem igazán tudtam az illetőt elfelejteni, elengedni. Folyton azt érzem, hogy ez itt nem lehetett a vég.


Lehet valaki butának néz emiatt, de megkerestem két asztrológus- természetgyógyászt (nem kártyából, hanem pontos dátumok alapján)megnéztek minket persze nem összebeszélve és mindkettő azt mondta jövő év elején- közepén újra egymásra találunk.

És egy léleklátót is megkerestem akit nagyon ajánlottak és 10 ből 9x bejött amit másoknak mondott. Ő is azt érzi, látja, hogy meg fog keresni ez a férfi engem jövő évben.

Másnak ilyesfajta jóslat bevált e? Illetve hinnéd e, ha 3 egymástól különböző ember ugyan azt az időpontot mondaná?


nem tv shopos jósokról van szó.

Köszönöm! ♥


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook