Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állásinterjún 3 rossz/fejlesztendő tulajdonságra mit válaszolsz? fórum

Állásinterjún 3 rossz/fejlesztendő tulajdonságra mit válaszolsz? (tudásbázis kérdés)

21. Aville
2012. szept. 5. 19:28

Köszönöm a válaszokat. Tőlem 10-ből 8x kérdezik, és nem tudom, h miért.

Tesóm egyet mondott (ő azért ismer), h hajlamos vagyok elveszni a részletekben - mert ez akár pozitív is lehet. Az tetszett, aki azt írta, h stresszhelyzetben zavarba jövök :D

A barátnőm is azt mondta, h el szokta poénkodni ezt a kérdést. Viszont én nem vagyok egy humor herold. Jót tudok nevetni másokon, de magamtól csak nagy ritkán jön ki jó poén, pláne ilyen szitukban nem.

20. Cilumiluci (válaszként erre: 19. - Spatifillum)
2012. szept. 4. 15:05
Hát nekem is:)
19. spatifillum (válaszként erre: 13. - Cilumiluci)
2012. szept. 4. 15:03
Tapasztalat van részemről is éppen elég:)
18. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Aville)
2012. szept. 4. 14:45
Én voltam állásinterjún, de ilyet nem kérdeztek. Ez szerintem provokáció :(((
17. agis
2012. szept. 4. 14:03

Csak annak lehet segiteni, aki hagyja.


Reszemrol nincs tobb komment.

16. globus (válaszként erre: 11. - Spatifillum)
2012. szept. 4. 11:41

Íme :)

[link]

15. f36e266467 (válaszként erre: 14. - Beata21bea)
2012. szept. 4. 11:28
Hát azért voltak teljesen konstruktív tanácsok is.
2012. szept. 4. 11:22
szerintem ezek a válaszok nem sokat segítettek érdemben. Pl.: Vmi egyébként pozitív tulajdonságodat tüntetném fel. Magamra vonatkoztatva: "kényszeresen ügyelek az időpontokra, nehezen tolerálom, ha valami nem adott időpontban történik. Itt lehetnék kicsit rugalmasabb." Ilyesmire gondoltál?
13. Cilumiluci (válaszként erre: 11. - Spatifillum)
2012. szept. 4. 11:19
Tapasztalat!2x csináltam ilyesféle tesztet,és az egyiknék totál meggyőzödtem róla hogy az üzlet ahová dolgozót kerestek nem létezik és nem is fog,teljesen más volt a helyén.
12. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Aville)
2012. szept. 4. 11:19
lehet cselesen olyat mondani, ami igazából a cég számára pozitívum: pl. túl maximalista vagy :) persze csak akkor mondj ilyet, ha nem te vagy a lazaság mintaképe :D
11. spatifillum (válaszként erre: 5. - Cilumiluci)
2012. szept. 4. 11:17

Egyetértek veled!!! Sajnos, de így van.

Olyan, mint a nyuszikás viccben, mikor azért is megverik, ha van sapkája és akkor is ha nincs:(

10. Cilumiluci (válaszként erre: 9. - Kisj)
2012. szept. 4. 11:16
5 napos?Atyaég!
9. kisj
2012. szept. 4. 11:16

Végigcsináltam egyszer egy ilyen 5 naposat, mert tudtam, hogy ez az ára annak, hogy felvegyenek, de nagyon-nagyon vissza kellett fognom magam, hogy a sok gárgyult kérdésre ne szívem szerint válaszoljak.

Mákomra a cég 2 hónap múlva csődbe ment, ami azért volt klassz, mert így átkerültem egy szuper jó céghez. (persze már ez is múlt idő)

8. agis
2012. szept. 4. 11:15

En bevallom minden alkalomal, mi az a harom terulte amit mindenkeppen fejleszteni szeretnek (vagy akar mar fejlesztek is).

Eddig bevalt. Latjak, van onkritikad es tudod, mi a megoldas a problemak lekuzdesere. (proaktivitas)

7. Cilumiluci (válaszként erre: 6. - Kisj)
2012. szept. 4. 11:11
Na igen,ez a jó szó,agymosás!
6. kisj
2012. szept. 4. 11:10

Én semmit sem válaszolnék, legfeljebb poénkodnék egy sort.

Nem szeretem az agymosós helyeket.

2012. szept. 4. 11:08
Semmit,otthagyom az egészet,mert valószínű ez csak egy Hubbard teszt,én is csináltam ilyet,jól berángattak minket,utólag kiderült nem is létezik az állás.Persze nem biztos hogy a tiéd is ilyen.
2012. szept. 4. 11:03
Stersszes helyzetekben időnként zavarba jössz? Ezt amúgy is leveszik és legalább látják, hogy van önkritikád :)
3. f36e266467 (válaszként erre: 2. - Aville)
2012. szept. 4. 11:01

Túl szerény vagyok, túl pontos és túl kreatív :)))


Na jó, csak vicc volt :)


Komolyan:


Szerintem írd le ide, hogy te miket tartasz magadnál olyannak, amivel nem vagy elégedett és akkor könyebben lehet belőle olyan farigcsálni, ami nem negatívan jön le.

2012. szept. 4. 10:57
Kezdem azt érezni, h itt bukik el nálam minden. Egyszerűen erre a kérdésre nem tudok valaszolni. Leblokkolok, zavarba jövök, kész vagyok. Fogalmam sincs, h mit mondhatok el, es mit nem, és h nem azért utasítanak e el, amit elárultam magamról? A jó tulajdonságokkal nincs gondom. :) Segítsetek! Ti miket mondtok? Mit mondtatok egy sikeres interjúnál? Milyen típusú tulajdonságokat mondtok?
2012. szept. 4. 10:52
Állásinterjún 3 rossz/fejlesztendő tulajdonságra mit válaszolsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook