Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kiderült az igazság, nektek is köszönhetően! Jól cselekedtem? fórum

Kiderült az igazság, nektek is köszönhetően! Jól cselekedtem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. szept. 3. 17:19
Javítok: mivel régen volt az ügy, remélem, a karma már megdobott egy új pasival (jobbal);)
73. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Julka183)
2014. szept. 3. 17:10

Úristen, hát komolyan, gratulálok, jól tetted, hogy a jó életbe ne! :D Örökre megjegyzi ezt a leckét, micsoda genya egy alak!


Neked meg remélem, hogy a kurázsiért, a lélekjelenlétedért cserébe a karma dob egy pasit, aki kárpótol, de szívből kívánom!!! Az előzményeket nem ismerem, de a fórumcím felkeltette a figyelmemet. Faca csaj vagy!:)

2014. szept. 3. 17:03
Lájkolnám a viselkedésed, ha lenne itt ilyen gomb :)
2014. szept. 3. 17:00
Jól
70. syria (válaszként erre: 68. - Julka183)
2012. szept. 9. 11:31

A helyedben azt a 2 évet sajnálnám a legjobban, amit erre a féregre pazaroltál. Ez végig csalt téged!

Örülj neki, hogy olyan elegánsan lebuktattad.

Azt értékeit nem dobnám ki, hanem az arcába vágnám (de csak ha jelentkezik!) néhány megalázó szó kíséretében.

69. szexuálpszichológus (válaszként erre: 49. - Michelle.r)
2012. szept. 9. 05:12
Hát nem a lélek a specialitásom ;)! Szerencsére! Különben a pasas egy hatalmas agyagedény volt és még neki állt feljebb! Ennek ellenére szerencséje volt a leányzóval. Én tuti, hogy megfirkantottam volna!!!!
68. Julka183 (válaszként erre: 67. - Locsi)
2012. szept. 7. 19:51
Higgadni:)...érdekes.
67. locsi
2012. szept. 7. 19:21
Idegen számról hívott,Lehet a nőnek a telefonjáról.Most,hagy téged higgadni,azután szerelmet vall,hátha minden a régi lesz,reménykedik.
2012. szept. 7. 16:30
:)
2012. szept. 5. 20:19
Ő akarta tudatni na :)
2012. szept. 5. 20:18

Hívott a kicsike, idegen számról.

Kérdezte, hogy ha ő nem hív én nem hívtam volna fel soha többé? Meg tudatni akartam hogy ő azért szeret engem. Mondtam neki, hogy inkább nem válaszolok semmit, vette a lapot mert elköszönt és letette. :)

63. Julka183 (válaszként erre: 55. - Locsi)
2012. szept. 5. 18:23

Hoxa segített és a családom, rájöttem merő manipuláció amit csinál.

Főleg azért (is) esett ez rosszul, mert ha féreg vagyok akkor nem kezdek el még én támadni, hogy "szerinted ez nekem jó, hogy ennyit dolgozom, szívesebben lennék veled". Befogom a pofám és jóccakát.


Még nem érzek düht vagy ilyesmit. Örülök, hogy nekem lett igazam, mégha nem is olyan nagy "nyereség"


Még egyszer köszönöm.

62. Noarashi (válaszként erre: 61. - Macililiom)
2012. szept. 5. 17:53
Értékes ajándékot vissza nem adunk! Vígaszdíj!!!
61. macililiom (válaszként erre: 60. - Noarashi)
2012. szept. 5. 17:11
nem, visszakapta... nem volt annyira értékes benne semmi...
60. Noarashi (válaszként erre: 58. - Macililiom)
2012. szept. 5. 15:57
Ugye azért az értékes holmikat nem dobtad ki?
59. Noarashi (válaszként erre: 38. - Julka183)
2012. szept. 5. 15:49
Húzd le a wc-n!
58. macililiom (válaszként erre: 38. - Julka183)
2012. szept. 5. 15:45
Érdekes, éppen én is tegnap dobtam ki mindent, amit a pasimtól kaptam, sőt kapott egy listát is, hogy miket dobtam ki még. Figyi, jól tetted, jól tetted, jól tetted, kétséged se legyen!!! Most szar, meg üres minden, hiába vannak programok ez-az, mégiscsak vannak olyan időszakok, amikor egyedül vagy a gondolataiddal. Én pontosan ezt élem most meg, össze vagyok keveredve, de azt is tudom, hogy az idő nekem dolgozik, és én hagyok időt a feldolgozásra, ő nem (társfüggőség)... Arról nem is beszélve, hogy én fel voltam készülve erre, ugyanis nálunk ez a 2. etap volt.
2012. szept. 5. 15:34

Így szokott ez lenni.

Harmadik utas: a szerető.

56. 537e413e9f (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. szept. 5. 15:27

Én oda se mentem volna!:-))) Megvártam volna magyarázatot, hogy mit hablatyol össze és csak utána küldtem volna el mosolyogva!:-))


Lehet, hogy feltettem volna még egy-két izzasztó kérdést is had küzdjön magával...így most ez túl egyszerű volt, de jól tetted, hogy kidobtad!:-)))

55. locsi
2012. szept. 5. 15:14
De rohadék.Most őszintén.Ha te nem nyitol fórumot dühödbe/szomb.vasár?/,tehát akkor is kibukott volna ez a dolog?Vagy a hozzászólások hatására kezdtél el gondolkodni?Örülj,hogy megszabadultál tőle.
54. michelle.r (válaszként erre: 53. - Julka183)
2012. szept. 5. 14:53

Julka, ne haragudj, de ha ez az a pasi, akiről a többi fórumod szól, semmi meglepő nincs abban, ahogy most viselkedik.


Erről beszéltem, akkor jött a sokk, most már rosszul esik, hamarosan jön a zokogás éjszakánként. De ez egy természetesen folyamat.

2012. szept. 5. 13:52
A másik pedig, megcsalt és még csak szóra sem méltat.Ez is kiábrándító,hogy őt ennyire nem érdekli az egész és nem mer elém állni, hogy ne haragudj, inkább jön a "minek jöttél utánam nyomozni".
52. Julka183 (válaszként erre: 51. - Locsi)
2012. szept. 5. 13:46

Igen, de biztos vagyok benne, hogy hetek vagy akár hónapok óta meg van neki.

A megcsalás is egy féreg dolog, de az hogy eljön előadja magát a családomnak aztán nekem, és aztán haza megy dugni a nőt...NA EZ NÁLAM A MEGBOCSÁJTHATATLAN!!!

51. locsi
2012. szept. 5. 13:20
Tehát,végül is megvolt az a bizonyos ismerkedési ebéd a nővéreddel,és ez a nő ügy utánna,8 után történt?
50. b1e131b6d7 (válaszként erre: 46. - Michelle.r)
2012. szept. 5. 11:42

Ez a süllyedjünk szépen a szinjére, ez egy jó kis közhely, el lehet sütögetni bárhol, bármikor, de azért megnéznélek, amikor a te komoly párodat látod henteregni az ágyban mással, közben neked meg a közös életetekről, meg a kölcsönös bizalomról papol.


Nekem fájna, és a fájdalomra a természetes - és nem mellékesen hasznos - reakció a bosszú. Nincs ebben semmi rossz, muszály hogy így legyen, akiben nincs ilyen érzés, az a többiek céltáblájává válik elég hamar és nemigen lesz esélye a fennmaradásra. Szóval nem kell ezt szégyellni, ez egy hasznos ösztön.


A fenti helyzetre általában az a reakció, hogy szakítasz vele, a szemétségére bosszúból teljesen megvonod tőle magadat, nem beszélsz vele telefonon, nem válaszolsz az sms-re stb... Már ez önmagában a bosszú egy formája, szóval nem kell moralizálni, igyekszünk bosszút állni valamilyen formában.


A poszoltó által felvázolt helyzet (100% bizonyosság, lebukás nélkül), viszont lehetővé tesz egy másfajta - jóval elegánsabb és kielégítőbb - reakciót is. Egy kis ártatlan játszadozásba senki nem fog belehalni, én bevallom eléggé élvezném a dolgot, már pusztán a játék öröméért, de az sem elhanyagolható tény, hogy a saját terepén tudnám megszorongatni a tökeit kicsit. Jólesne, na.


Ez egy sokkal élvezetesebb módja ugyanannak a kirúgásnak, kis fűszer a szürke hétköznapokra, ráadásul az önbizalomnak is jót tesz, a tékozló fiúnak meg kicsit a körmére koppint.

49. michelle.r (válaszként erre: 48. - Szexuálpszichológus)
2012. szept. 5. 10:21
Kérlek, nyugtass meg, hogy nem vagy pszichológus ;)
2012. szept. 5. 07:48
Büszke lehetsz magadra, hogy így tudtad kezelni a helyzetet. Nálam már egy oktávval magasabban beszélne a pasi! És ezek után még neki áll feljebb, hogy te nyomozgatsz utána stb. A kulcsot és egyéb dolgait szerintem dobd ki a kukába. Ezzel is jól jár...ugyanis, ha én lennék a helyedben, egy szép éjszaka az autó zárjába bedugva hagynám neki ott a kulcsot és a jó szerencsére bíznám, hogy ki találja meg először!!!
47. michelle.r (válaszként erre: 38. - Julka183)
2012. szept. 4. 20:25
Francokat, tartsd meg! A kocsival együtt,természetesen :D
46. michelle.r (válaszként erre: 40. - B1e131b6d7)
2012. szept. 4. 20:25

Ó, és attól lesz nekünk szép napunk, ugye, hogy egy életre megalázunk valakit? Süllyedjünk szépen a szintjére?


Borzasztó, hogy 31 éves pasi létedre így gondolkodsz.


Egyébként meg teljesen mindegy, hogy mit mesél a haverjainak, Julka nem vesztette el a tartását és ebben a sztoriban csak ez fontos.

45. spinneli (válaszként erre: 40. - B1e131b6d7)
2012. szept. 4. 19:37
Áh, hagyjuk.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook