Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megkaptátok már a diákigazolványt? Aki 2012. szeptemberében kezd suliban! fórum

Megkaptátok már a diákigazolványt? Aki 2012. szeptemberében kezd suliban! (tudásbázis kérdés)

2012. okt. 17. 09:40
nem :(
23. babszibobó (válaszként erre: 22. - Gabima)
2012. okt. 17. 08:58
22. gabima
2012. okt. 17. 08:28
Ha még most sem érkezett meg a diákigazolvány, akkor holl kell érdeklődni?
21. babszibobó (válaszként erre: 20. - Babszibobó)
2012. szept. 6. 21:44
De ahhoz nem hiszem, hogy sok ész kell, hogyha a levélen nincs emelt/ajtó, akkor a postaládán, amin ez rajta van, megnézi és felhozza (ráadásul régóta ismer minket,névről is a postás...tehát...brrr)
20. babszibobó (válaszként erre: 19. - Búgócsiga*)
2012. szept. 6. 21:42
Igen, fel kellett volna, igaz esetünkben csak az elsőre, merthogy ajánlottként küldik, hisz hivatalos okirat...:-/
19. Búgócsiga* (válaszként erre: 16. - Babszibobó)
2012. szept. 6. 19:14
emelet/ajtó... mert a postás majd külön felgyalogol vele a nyolcadikra pl ugye?:))))))))))
18. babszibobó (válaszként erre: 17. - Pávakisasszony)
2012. szept. 6. 19:09

Azzal semmi bajom, hogy Okmányirodába kellett fotozkodni...de azt nem értem, miért nem a suliba küldik egy kupacba...


Ami még zavart, hogy nem lettünk felvilágosítva a suli által, hogy ennyire új rendszere van a diákigazolvány készítésének/kézbesítésének (mint kiderült Ők sem tudták, hogy nem ők kapják meg, de ha nem vagyok tájékozott, akkor mondja azt Anyuka, ha van módja nézzen utána neten)... így Én és rajtam kívül jó sokan, azt vártuk, hogy szeptemberben osztjáák, eszemben sem volt korábban keresni

17. Pávakisasszony (válaszként erre: 16. - Babszibobó)
2012. szept. 5. 08:06
Ez valami borzalmas, amit művelnek. Persze, nem mindig emberek okolhatóak ezért, talán a rendszer, de azért mégis. El se merem képzelni, mi lesz, ha nekem is lesz iskolás gyerekem.
16. babszibobó (válaszként erre: 7. - Búgócsiga*)
2012. szept. 4. 19:35

Hátha olvasod...a mi sulinkba ma derült ki, hogy néhány gyerek be sem került az Educatio rendszreb (ott készítik a diákot), mert bizonyos papírok május óta nem érkeztek be, vagyis az iskola által kitöltött űrlap és az amit az okmányirodában rögzítettek rendszerbe "nem ért össze" (Ők fogalmaztak így)...nekik csak majd most kezdik el készíteni.


Ja, és a kisfiam diákja elkészült még júniusban, ki is postázták, de azzal ment vissza, hogy a címzett nem található!ÍGy ma kértem, hogy legyenek kedvesek újra postázni (az illetékes elmondta, röhej, de azért nem lett kézbesítve a posta által, mert hiányzott az emelet/ajtó...no comment)

2012. szept. 3. 19:58

Most értem haza a szülőiről a 32 főből már 26-an JÚNIUS_JÚLIUS-ban megkapták postán...a maradék (pl: mint a Fiam) még azóta sem...


Véletlenül nem tudnátok megmondani, hogy most ki állítja ki (ki gyártja le) a diákot pl: Education?

2012. szept. 3. 17:22
köszönöm mindenkinek, hogy megosztottátok a tapasztalataitokat. Örömmel látom, hogy van pozitív példa is, akinek mér elküldték idejében. Nekem is csak pár nap megy el, egész jeggyel, ami így 745 ft csak oda. Ezért várom a diákot. Megoldható ezzel az igazolással, de ez is napokba telik. Sajnos a bürokrácia már megint közbeszól.
2012. szept. 3. 16:56
Nekünk 2.-ot kezdte most a lány. Tavaly úgy volt, hogy azt hittük, majd a sulikezdéskor adják, de nem - várni kell. Akinek a leadott papíron látszott ugye, hogy bejárós lesz, annak hamarabb igyekezdték kiadni, de még így is bőven szeptember vége - október eleje lett. Mi helyiek vagyunk, nekünk majdcsak november lett a vége, mire kézbekaptuk, és még utánunk is voltak....
12. cmajom
2012. szept. 3. 16:39
Ket hete elkuldtek mar postan.
11. Pávakisasszony (válaszként erre: 9. - Fdd7be0684)
2012. szept. 3. 16:27
mezei iskolalátogatásival elküldenek oda. valami A4-es igazolás kell, állítólag az iskolák ezt már tudják. hülyeség, amit már megint kavarnak vele.
2012. szept. 3. 16:26
hú, nagyon vegyesek a tapasztalatok. felsőoktatásról van szó, elvileg postázzák. addig van igazoló lap bérletigényléshez. állítólag 64 ezret már postáztak.
9. fdd7be0684 (válaszként erre: 4. - Babszibobó)
2012. szept. 3. 16:26

Bérlethez kérj a suliban iskolalátogatásit!

Arra már tudsz diákbérletet venni!

2012. szept. 3. 16:16
mi se kaptuk még meg juniusba adtuk le
7. Búgócsiga* (válaszként erre: 6. - Búgócsiga*)
2012. szept. 3. 16:05
első osztályosokról van szó, május-júniusban igényeltük. mégis van, aki 3 héttel korábban igényelte és neki még nem érkezett meg, nekünk viszont múlt héten...
2012. szept. 3. 16:03
mi megkaptuk. oszt társak nem.
2012. szept. 3. 15:56
Ha a kérdés pl: Főiskkolára vonatkozik, akkor pl: 2 éve már az aki februárban felvételizett és akkor igénylet az első héten átvehette az illetékes helyen (nálunk pl: hallgató Centrumban), aki, mint pl Én csak augusztusban adta le a kérvényt diákra, az csak novemberben, ha nem később (Én csak februárban kaptam meg, bár már decemberben kész volt, de a suli elkavarták, addig ideiglenesem volt és mivel nem én hibáztam nem is kellett fizetnem érte)
4. babszibobó (válaszként erre: 1. - Pávakisasszony)
2012. szept. 3. 15:52

Szia! A angyobbik fiam ma kezdte az Általánost, csak 5-től van szülői, remélem megmondják mikorra várható, mert bérlethez nagyon kéne, buszon közlekedünk folyton (nyűron már az Ellenőr kérdezte is, hogy van e, de mondtam, hogy csak szeptemberben kezd, nem feszegette)

(Beiratkozáskor kellett leadnunk az Okmányirodás igazalót, nekünk oda kellett menni fényképezkedni, remélem a hónapban meg lesz)

2012. szept. 3. 15:42
Nem.Aki a héten igényli az kb okótber vége,novemberben kapja meg,ma ezt mondták nekünk:S
2012. szept. 3. 15:35
Október végéig szoktak megérkezni az igazolványok általában. illetve ha tanköteles korú,akinek az igazolvány kell,akkor lényegében csak dísz. hiszen a kora által igazolva van.
2012. szept. 3. 15:33
Megkaptátok már a diákigazolványt? Aki 2012. szeptemberében kezd suliban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook