Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés után mitől lehet rendszertelen a menstruáció? fórum

Szülés után mitől lehet rendszertelen a menstruáció? (tudásbázis kérdés)


8. manita1111 (válaszként erre: 2. - Kacsa118)
2012. szept. 10. 11:42

Ha szoptatsz akkor lehet hogy azért nem rendszeres!!!DE azért megér egy terhességi tesztet vagy egy orvosi vizsgálatot szerintem!

Én tavaly nov.-ben szültem aztán a kilencedik héten megjött és 3 hónapig megint semmi.Aztán kimaradozott 1-1 hónap. Mostanság kezd beállni norm. ciklusra.Majdhogynem 28 naposra pedig még mindig szopizik a lányom 1X2 naponta.A szülés előtt sokat szenvedtem, 21 naposak voltak a ciklusaim és pecsételgettem előtte napokig ./Hátsó fali myomagöb (18 mm)miatt lehetett ami persze terhesség alatt 35X37 mm-re nőtt meg./Most nem tudom mekkora lehet .Ja és megszünt a menstruációs fájdalom.De érdemes utána járni biztos ami biztos.................!

7. rekuczy (válaszként erre: 6. - Kacsa118)
2012. szept. 3. 12:10
Az a csaj se erzet semmit allitasa szerint bar en is szkeptikus vagyok en se igazan hiszem de talan vannak meg csodak. Kivancsi vagyok mit mond az orvosod
6. kacsa118 (válaszként erre: 5. - Rekuczy)
2012. szept. 3. 09:46

Itt nem csak, h látszik vagy sem. Nem is érzem. A hasam puha, semmi jele a terhességnek. :)

De azért hívom a dokimat! :)

2012. szept. 3. 09:36
Azert en ismerek itt olyan csajt aki allitasa szerint nem vette eszre hogy terhes es csak 6 honaposan derult ki o szerinte nemlatszot lehet nalad is igy van :D
4. kacsa118 (válaszként erre: 3. - Kukacc)
2012. szept. 3. 09:24
Azért írtam, hogy ha terhes is vagyok, akkor ez a 23 hét a tuti. De igazából 99,99999%, hogy nem vagyok az! :)
2012. szept. 3. 09:23

Kacsa!

Tuti, nem lehet, hogy terhes vagy? Csak mondjuk nem 23 hetes?

De igen, egyébként, hívjad szépen a dokidat és irány hozzá :)

2012. szept. 3. 09:22

Tudom, és zúzzak el orvoshoz, de azért leírom!

Szóval februárban szültem, márciusban és áprilisban szépen megjött. Aztán semmi. Június legvégén kb 3 napig volt pecsételő vérzésem. Azóta megint semmi.

Most olvasgattam ilyet, leginkább a hormonok hülyéskedhetnek ilyenkor.

Terhesség több szempontból kizárva. Számoltam is, már 23 hetes lennék, na azt azért már külső szemmel is látni lehetne. :D

Ha, és amennyiben esetleg terhes is lennék, akkor ez a 23 hét lenne. . . Szóval arról azért már tudnék. Meg hát ugye volt az a köztes kis valami. . .

Régen sem volt teljesen normális a ciklusom. De ennyire hosszú sem volt. Ja, és folyamatosan azt érzem, meg fog jönni! :S Grrrr. . . Pedig az elején azt hittem, hogy húúú de jó, most majd pontos lesz. Jah.

Volt már hasonló másnál is?

2012. szept. 3. 09:21
Szülés utáni rendszertelen menstruáció?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook