Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A súlytartást is akarni kell! fórum

A súlytartást is akarni kell! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A súlytartást is akarni kell!

1 2
2017. jún. 2. 19:39
Van két tippem ha esetleg valaki megkedvelné. Most pont eper szezon van én nagyon sokat eszem ilyenkor úgysem sokáig lehet pár hét az egész és észrevettem, hogy az eper fogyaszt. Azt nem tudom hogy hogyan és miért (viszont emellett rengeteg vitamint tartalmaz) de ilyenkor (főleg sokszor vacsira is csak ezt eszem) elindulnak lefelé a kilók. A másik tippem az ananász ugyanilyen. Sokan nem hiszik el mert ugye túl édes de ha rágoogliztuk több helyen le van írva. De persze nem a becukrozott konzervananász hanem maga a gyümölcs. Szerintem mindkettőt érdemes kipróbálni
2017. jún. 1. 10:45

Köszönöm Hoxa!

Ezt is bejelölöm magamnak, olvasni. Bízom benne, hogy valóban olvasok is, nem úgy mint tegnap, amit valamelyik nap bejelöltem magamnak.

Az igazság az, hogy azt sem én találtam, Te voltál olyan kedves, Hoxa, hogy az orrom alá toltad!

Köszönöm! Ezekkel egy db-ig jól el leszek!

Legyen szép napod neked is! :))

2013. febr. 25. 22:30
Nagyon jól esik amiket írtok!:) De ha tudnátok,hogy még rajtam kívül még mennyi mindenki fogyott nem kevés kilót és szépen is tartja......van egy csoportom facebookon ugyan ezen a néven és ott nagyon sok lány nem kevés kilótól szabadult meg!!! ÉS totál büszke vagyok rájuk :) ÉS ahogy olvastam itt is vagytok akik nem keveset fogytatok :) szóval Gratulálok én is Nektek:)
50. Zilon
2013. jan. 24. 09:12

Nagyon ügyes vagy ,figyelemre méltó a kitartásod.Megerősitettél,hogy jó úton haladok,a kilók lefaragásában.

További sikereket!

2013. jan. 12. 11:30

Gratulalok en is! Az akaraterod dicseretre melto!!!


Teljesen egyetertek azzal, hogy : "Reggelizz, mint egy kiraly. Ebedelj, mint egy nagyur. Vacsorazz, mint egy koldus."

En is ezt kovetem es hatsos! Annyi egyeb dolgot iktatok be dieta alatt, hogy szenhidratot csak es kizarolag reggel fogyasztok.


Sok sikert mindenkinek!

2012. nov. 16. 21:24

nagyon ügyes vagy!segítenél?

hogyan kell ide sikersztorit feltölteni?

2012. okt. 26. 12:14
Gratulálok így tovább! Én is testúlyt tartok ahogy csak bírok :)
46. Akinom-rock (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2012. szept. 21. 10:41

Eszméletlen jó vagy és borzalmasan hasonlítasz rám a kaja témában. :D

Nekem eddig 20 a rekordom, még faragnom kell magam tovább, és faragom is, gyökeresen megváltoztattam az eddig táplálkozásom, és beiktattam a rendszeres testmozgást. :)

Heti 2 kiló mínusz garantált! :)

Én is titokban tartom, mert sajnos elég sok lehúzó ember van körülöttem, kedves édesapám imád zrikálni mindennel, elég durván...

Remélem így is maradsz, és mindeninek ilyen jól fog menni!

Köszi, hogy leírtad a történeted, sok erő van benne! :)

2012. szept. 16. 21:35
csúcs vagy
2012. szept. 13. 19:32
Teljesen jogos.Ez egy tök jó cikk volt...nem értettem a vitát...gondolom nem ide akart írni...
43. Hoxa
2012. szept. 12. 14:45

...........

A fórumot végigmoderáltuk. Ha ezt a vitát a portál bármely részét folytatjátok, a tagságotok megszüntetésre kerül.

42. Merin
2012. szept. 8. 16:34

Nagyon szép eredményt ért el cukornádkisasszony, és ezért mindenképpen elismerés illeti meg. Ha még nem is edz rendszeresen, ő már azzal is sokat tett magáért, hogy életmódot váltott és lefogyott!

A mozgást pedig bármikor el lehet kezdeni. A Rubint Réka-féle izomleányok meg már nem olyan szép nőiesek amúgy sem.


Nagyon jó lett a cikk amúgy :)

2012. szept. 7. 13:07

Egyszerűen fantasztikus amit véghez vittél!Le a kalappal!Gratulálok!

Gyönyörű a kislányod!

40. 1975V
2012. szept. 6. 20:49
Nagyon jó cikk, Gratulálok s várom a következőt...
39. Maryja
2012. szept. 6. 16:31

Gratulálok az elért eredményhez és kitartást a súlymegtartáshoz.Én is 40kilót fogytam,de az életmódváltásnak egy életre kell,hogy szóljon nálam,mert tartani akarom a súlyomat.



kitartást

2012. szept. 6. 14:56
nézetm a képeidet..Tényleg megszépültél a fogyás után. Gretulálok!!!
2012. szept. 5. 23:26

Köszönöm szépen ezt a cikket!

Én is erősen gondolkodom az életmódváltáson, elsősorban magam, másodsorban férjem miatt. Lassan kezd kirajzolódni előttem, mi az, amit rosszul csinálunk, és amin változtatnunk kell: a gyorskajákon :P És itt nem csak a mekiről beszélek, hanem úgy általában.

Végig szeretném olvasni a naplódat, és példát venni rólad!

Azokkal meg nem kell foglalkozni, akik mindenáron fogást akarnak találni rajtad. Nem lehet mindenki Rubintréka (hál' Istennek) :D

36. Bekacomb (válaszként erre: 35. - Melinda032)
2012. szept. 5. 15:38
Köszi a biztatást és a kedves szavakat! :-)
35. melinda032 (válaszként erre: 34. - Bekacomb)
2012. szept. 5. 14:11
Köszönöm!:)Én sok sikert kívánok neked, és kitartást!Én is itt kezdtem..:)Szép a babud!
34. Bekacomb (válaszként erre: 32. - Melinda032)
2012. szept. 5. 12:35
De ügyes vagy te is! Én tegnap kezdtem el az életmódváltást. Nagyon jó igazi sikertörténeteket olvasni, hihetetlenül motivál! :-)
2012. szept. 4. 18:28
Gratulálok!
2012. szept. 4. 09:14
Nagyon szuper a cikk!!!:)És gratulálok az elért eredményedhez is!Nekem is már csak 3 kiló van a 65-ig, 92-ről indultam...és örülök, hogy ennyien vagyunk itt, és tudjuk egymást biztatni!
31. Fuoco
2012. szept. 4. 08:19

Mar a cimbol tudtam, hogy Te vagy az! :)


Gratulalok, nagyon jo lett, mint mindig! :))) es koszonom a segitseget!

2012. szept. 4. 07:52
Elolvastam a cikked. Nagyon gratulálok. Ha én lennék ilyen kitartó! :-((
29. Zenza
2012. szept. 4. 05:46
Nagyon tetszik a cikk! Szívből gratulálok! Jól írsz, ezért kérdem, nem gondolkodtál azon,hogy a fogyásodról, a fogyásról való gondolataidról, és főként a súlytartásról könyvet írjál???
2012. szept. 4. 03:26

Nagyon jó cikk, minden mondatoddal egyetértek:) én is lefogytam huszonkilót, és kb november-december óta tartom. Ez sem könnyebb, mint a fogyás, de motivál, hogy nem akarok olyan lenni, mint voltam. A naponta mérlegreállásról én se tudok lemondani:)))

Gratulálok az eredményedhez:)

27. viva70
2012. szept. 3. 22:03
Nagyon jó a cikked. Mindenben egyetértek veled. Én is ezt az elvet követem már fél éve. Látszik is az eredmény. További sikert kívánok Neked!
2012. szept. 3. 22:02
Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat:) Már ezért megérte megint cikket írnom :D De ahogy Newgirl is elérte az álomsúlyát, és tartan is tudja,úgy bárki más is képes rá:) Csak hinni kell benne és kicsit odafigyelni mit eszünk,mikor és mennyit.
2012. szept. 3. 21:49
Ez a cikk teljesen Te vagy! Nagyon jól sikerült!!! Gratulálok!
2012. szept. 3. 20:03

Szia! Nagyon tetszett amit írtál és gratulálok az eredményeidhez! Megnéztem a képeket és.. ámulok és bámulok! :)

További sok sikert a súly tartásban!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook