Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet manapság barátokat szerezni? Bulizni, barátkozni, ismerkedni? fórum

Hol lehet manapság barátokat szerezni? Bulizni, barátkozni, ismerkedni? (beszélgetős fórum)


12. 657cb515d9 (válaszként erre: 4. - Textilbaba)
2012. szept. 3. 22:46
Hát igen, ezt viszont sajnos így gondolják, hogy megáll az élet!
11. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2012. szept. 3. 22:46
Itt a Hoxán :)
10. revi11
2012. szept. 3. 20:52
Bárhol lehet,ha épp ott van egy olyan ember,aki alkalmas erre a szerepre.
2012. szept. 3. 09:59

Bulizni, ismerkedni lehet...

A barát egészen más kategória.

8. Kukacc (válaszként erre: 7. - Kukacc)
2012. szept. 3. 08:52
Babákkal lehet menni, nem babásokkal :D
7. Kukacc (válaszként erre: 6. - Textilbaba)
2012. szept. 3. 08:52

Értem :)

Akkor viszont neked millió lehetőséged van :)

Bp-i vagy? Ha igen, akkor rengeteg szabadtéri program van, akár egyedül, akár babával, ahol lehet ismerkedni. Vagy rendezvényeken.

Játszóház, könyvtár, uszoda, fitness, vagy aerobic óra(persze nem egy alkalommal)...Leginkább olyan helyeket emelnék ki a magam nevében, ahova babásokkal lehet menni, mert én nem szoktam nagyon kimozdulni a Kisfiam nélkül.


Én sosem ismerkedtem buliban, ott valahogy nem köttetnek igaz barátságok(szerintem), bár "bulihaverokat" lehet találni.

6. textilbaba (válaszként erre: 5. - Kukacc)
2012. szept. 3. 08:29

persze, a szüleimre és anyósomra rábízom.

:-)

csak rossz érzés hogy a barátnőim "elpártoltak" tőlem pedig sose voltam az az otthonülős típus. A gyerek születése óta se.. :-)

5. Kukacc (válaszként erre: 4. - Textilbaba)
2012. szept. 3. 08:09

Nekem is kisbabám van, nem azt mondtam, hogy megáll az élet, mert nem :)

Csak azért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy rábízod-e már másra, vagy sem :)

4. textilbaba (válaszként erre: 3. - Kukacc)
2012. szept. 3. 08:02

Attól h gyerekem van, még nem állt meg az élet. Szerencsés helyzetben vagyok, mert a szüleimre bármikor ráhagyhatom a gyereket, akkár több napra is, ha akarom.

Mivel nem nagyon van kivel, így nem nagyon járok sehova. A barátnőmmel havi 1 szer találkozok.

3. Kukacc (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2012. szept. 3. 07:44
Mivel kislányod van, így azért elég behatároltak a lehetőségeid... Merrefelé mozogsz? Hova jársz?
2012. szept. 3. 07:42
Hoxán xĐ
2012. szept. 3. 07:41
Kislányom születése óta gyakorlatilag alig van kivel eljárnom valahova, egyik ismerősöm se akar bulizni, vásárolgatni, nézelődni, stb járni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook