Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátomnak (fiú) rendszeres agresszív gondolatiai vannak. Akár oda nem illőbb helyzetben is. fórum

Barátomnak (fiú) rendszeres agresszív gondolatiai vannak. Akár oda nem illőbb helyzetben is. (beszélgetős fórum)


1 2
2016. ápr. 4. 15:26
Ez egy intő jel számodra,ismerösöm körében volt,hogy már akkor kimutatta,hogy agressziv és a házasságuk alatt is az volt.Jobb szabadulni töle.
2016. ápr. 4. 14:35
ott kell hagyni
31. szexuálpszichológus (válaszként erre: 26. - Grtm)
2012. szept. 4. 17:35
Egy box edzés nem arról szól, hogy szétverik egymás fejét:)... viszont ott már akár egy zsákolással levezetheti a felgyülemlett energiáját. Ha pedig a ringben akarja kipróbálni magát, tegye! Legalább szembesül a kijelentése súlyosságával. Én valószínűnek tartom, hogy azért ilyen "bátor", mert még életében nem verekedett élesben és nincs tisztában a következményekkel. A teremben legalább edzői felügyelettel szerezhetne tapasztalatokat és ők azért egyben egy kicsit "pszichológusok".
30. b1e131b6d7 (válaszként erre: 14. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 3. 11:14

"Sportolni edzeni szokott, hogy izmosodjon"


Nem kokszol? Magas tesztoszteron szinttől pont ilyen lesz az ember, olvass utána a témának. Az edzés amúgy önmagában is emeli a tesztoszteron szintet, bár nem hinném, hogy ennyire.

2012. szept. 3. 07:44
nem szed valami izomnövelőt?
28. Lysiantus (válaszként erre: 1. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 2. 22:44
Egy alapos kivizsgálásra és kezelésre van szüksége, mielőtt valami tragédia történne. A környezetének meg óvatosságra....
27. jstefan (válaszként erre: 1. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 2. 22:36

Legyen óvatos, és igyekezzen nagyon visszafogni magát mert könnyen a saját vesztét okozhatja az ilyen beteges fantázia hogy felken valakit a falra!

Egyszer az emberére akad úgy véletlenül , és a hátralévő életét tolókocsiban töltheti, mert nyomorékra veri valaki.Azok akik igazán veszélyt jelentenek a számára azok csendes visszafogott látszólag vidám pszichopaták akik támadás esetén hidegvérrel mosolyogva megölhetik.A legjobb ha sürgősen felkeres egy pszichiátert amíg valaki más nem "gyógyítja" ki végleg ebből az őrült betegségből!!!

26. grtm (válaszként erre: 25. - Szexuálpszichológus)
2012. szept. 2. 21:35
Pusztán azért boxolni, hogy ne élesben verjem szét valakinek a fejét szerintem rázós. De lehet, hogy tévedek.
25. szexuálpszichológus (válaszként erre: 24. - Grtm)
2012. szept. 2. 15:24
Ez a fiú 20éves. Félig férfi. Most lázong. Szerintem robbant nála a tesztoszteron bomba. Agressziót kíván tehát azt kell neki első körben megadni. Csak az a kérdés, hogy ő mire vevő. Végülis a számítógépes játékaiból ez könnyen kikövetkeztethető mi vonza inkább. Én tuti megmondanám neki, hogy semmi gáz apukám. Szeretnél szétverni valakit ok nélkül? Ott vannak a box edzőtermek. Nem kell hozzá túl sok pénz és máris verekedhetsz. Egy kis csihipuhi után kétlem, hogy maradna benne ilyen fajta késztetés az edzés után is. Viszont akkor már doki után kell nyúlni tényleg, ha ez sem járna nála eredménnyel. Vagy tévedek?
24. grtm (válaszként erre: 23. - Szexuálpszichológus)
2012. szept. 2. 14:08
Így van, az egész embert foglalkoztatja. Közbe persze nem árt felmérni ennek az egésznek az okát, hogy meg lehessen oldani. A Shaloin kung-fut inkább bemutatóra szánják, nem önvédelemre, a szépségen van a hangsúly. Sok olyan kung-fu van, ahol nem mennek bele a keleti kultúrába, csak maga a tevékenység gyógyít.
2012. szept. 2. 14:01
Belegondolva tényleg ez a lenne a számára a tökéletes megoldás. Minden benne van a kung-fu-ban. Megmozgatja az agyát, testét és megtanítja az önkontrollra.
22. spinneli (válaszként erre: 14. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 2. 14:01

Ha külső szemmel nincs különösebb oka ezeknek a dolgoknak, én is pszichiátert illetve pszichológust javaslok.

Mérje fel egy szakember, hogy kémiai, vagy egyéb oka van ezeknek a dolgoknak.

21. szexuálpszichológus (válaszként erre: 20. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 2. 13:56
:O Nem ismered????? Sosem hallottál róla???? Ez olyan shaolin-os adok-kapok verekedős sport. Ez tényleg jó lenne neki!
2012. szept. 2. 13:52

kung-fu?


ez milyen harcművészet?

19. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 2. 13:49
Lehet sok horrort néz vagy sok olyan játékot játszik, amelyekben az erőszak a főszereplő?
18. szexuálpszichológus (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2012. szept. 2. 13:47
Ha mentális problémája van akkor tényleg nyugtatót és dokit ajánlanék. Viszont szerintem itt "csak" megnövekedett tesztoszteron szintről van szó. Ettől lehetnek a rémálmok. A fórumindító nem írt traumáról ami kihozná az agressziót. Logikusan csak a hormonok tombolása szűrhető le. Én is gyorsan bepöccenek és néha órák alatt tudok csak lenyugodni, de volt már olyan is, hogy annyira felhúztak, hogy erőn felüli nyugalmat kellett magamra erőltetni, hogy neki ne menjek és addig verjem amíg le nem csillapodok. Úgyhogy kb. tudom, hogy miről van itt szó. Az agressziót bármi kiválthatja. Az a lényeg, hogy megtanulja kezelni......
2012. szept. 2. 13:42
...vagy esetleg valami hosszantartó mérgezése nem lehet? Nehézfém, vegyszerek, akármi...?
16. grtm
2012. szept. 2. 13:41
És pszichológus sem ártana mellé.
15. grtm (válaszként erre: 14. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 2. 13:40
Annyit megjegyzésként, hogy más a sport és más a küzdősport vagy még inkább a harcművészet. Természetesen mindegyik hasznos és szép, de erre az esetre a legutóbbit tanácsolnám nem az elvont, hanem a gyakorlatias, hasznos fajtából.
2012. szept. 2. 13:35

Igen, az életében minden rendben van. Szerintem nem történt vele semmi olyan meghatározó élmény, a gyerekkora (múlt) viszont nem volt túl fényes.

Sportolni edzeni szokott, hogy izmosodjon. Szóval semmi károsat nem tesz a szervezetével!

Rémálmai is vannak. Nem tudom honnan jön neki e z a rengeteg feszültség... Én csak tudni szeretném, hogy ennek mi lehet az oka!

2012. szept. 2. 13:30

Én is sportot ajánlanék, ami levezeti a feszültséget.

Dolgozik? Tanul? Van rendszer az életében?

12. spinneli (válaszként erre: 6. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 2. 13:24
Érte valami traumatikusabb élmény mostanában?
11. grtm
2012. szept. 2. 13:23
Egy időben én is jártam kung fuzni, nekem nagyon levezette a feszültségemet, sokkal magabiztosabb lettem, kiegyensúlyozottságot hozott az életembe. Itt most nem a magabiztosságért kéne, de a másik két ok biztató.
10. andi6020 (válaszként erre: 5. - Szexuálpszichológus)
2012. szept. 2. 13:22
Küzdősport? Inkább zárt osztály, és sportnak sakk.
9. kisj
2012. szept. 2. 13:22

Ki tudja meddig képes elfojtani az agresszív gondolatait?

Nem hangzik jól amit írtál.

2012. szept. 2. 13:20
Alapból agresszív embernek küzdősportot nem ajánlanék, inkább valami másfélét. Mióta ismered ezt a barátot? Én lehet, hogy óvatos lennék vele. Egy pszichológust, de akár pszichiátert is felkereshetne.
7. ésszel (válaszként erre: 1. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 2. 13:16

Huuuu, ez kemény...

Pszichológus esetleg?

2012. szept. 2. 13:12

Ő maga sem tudja, mi váltotta ezt ki nála. Pedig nem él szerekkel (néha alkohol), sőt próbál egészségesen élni.

Ezelőtt nagyon szeretettel teli ember volt.

5. szexuálpszichológus (válaszként erre: 1. - 4fe9dde37c)
2012. szept. 2. 13:11
Küzdősportot neki mindenképpen! Levezetheti a felgyülemlett energiát ill. feszültséget és önuralomra is megtanítja. Több ismerősöm is van aki karatézik, boxol stb. Mindegyikük a magánéletben főleg nők társaságában egy nyugodt, kiegyensúlyozott emberke.
2012. szept. 2. 13:10
Érdekes fórum.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook