Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fisher price tanuló wc vélemények fórum

Fisher price tanuló wc vélemények (beszélgetős fórum)


2012. dec. 4. 12:48

Szia köszi hogy írtál.Mi is megvettük már a és hamarosan meg is kapja a drágám.Igaz már mutattuk neki de mikulásra vagy karácsonyra akarom adni.Nekünk tetszik mégsem az a snassz bili virít.

Majd megírom én is a fejleményeket.Igaz még csak 16hós de egyre ügyesebb okosabb:-D

2012. dec. 3. 07:31
szia! mi most vettünk ilyen tanuló wc-t,nekünk úgy néz ki beválik.Tegnap egész du. abba pisilt a kislányom,eddig mindenfelé ;-) tetszik neki,hogy zenél,mikor pisil.nem beszélve arról,hogy nem csúszkál a kövön mindenfelé.
26. andi6020 (válaszként erre: 25. - Bea0124)
2012. szept. 18. 10:37
Vajon miért?
2012. szept. 18. 10:30
hát úgy látszik senki nem használ ilyet pedig kíváncsi lettem volna hogy ők mit mondanak
2012. szept. 6. 09:56

Nagyon gondolkodóba vagyok:-D

Nem akarok szart venni.

2012. szept. 3. 14:00
Senki:-(
2012. szept. 3. 10:35

Köszönöm szépen biztos gyerekfüggő is,na meg kor és magasság is.


Hátha lesz aki majd erről a wc-ről is ír tapasztalatot.

21. homern
2012. szept. 3. 10:21

ez érdekes,úgy látszik szerencsénk van,soha nem ment félre még se pisi se semmi más.pedig 98%-ban wc-t használ a gyerek, ha van kedve felrakja magának a szűkítőt,ha nincs akkor anélkül ül rá. egy időben felhajtotta az ülőkét és állva pisilt,de erről itthon le lett szoktatva.közwc-n tartom,ott nem nyúlhat semmihez. (2,5 éves most)

a dupla ülőke tényleg nagyon jó,csak olyan hirtelen lett szobatiszta a gyerek és olyan szépen megold mindent nélküle,hogy felesleges lenne .

2012. szept. 2. 19:36
Szia már láttam többféle szűkítőt van gyerek bőven a családba de azért köszi a kedvességed:-D
2012. szept. 2. 12:22
És ez az ülőke, szuper egy találmány. Ha nem tudod milyen lefotózom neked szívesen, és felrakom.
18. b8103f009a (válaszként erre: 17. - Bea0124)
2012. szept. 2. 12:16
Szerintem a bilibe sem egyszerűbb állva pisilni, mint a wc-be. Azt meg fel kell emelni hozzá. Azért írtam a fellépőt, mert ráülni is egyszerű a wc-ra, ha arra lép fel, és állva pisilésre is alkalmas, magasítóként. Mint írtam, én olyat vettem, hogy alul körbe is van rajt csúszásgátló, hogy ne csússzon el a kövön, és a lapján is, hogy a gyerek lába sem csússzon meg rajta. Persze ettől még vehettek csini modern bilit is, biztosan tetszik a gyerkőcnek. Én feleslegesnek tartottam, és egyszerűbbnek a wc-zést. Nem kell borogatni, mosogatni sem mint a bilit.
2012. szept. 2. 07:40

Köszönöm a kedves hozzászólásokat ilyeneket vártam inkább:-D


Persze értem én a szűkítős dolgot de van ellenérv mellette...Tesóm kisfia a pl.hogy ugye wc-re szoktatás volt de ugye még magas volt a wc neki így a pisi hiba volt ügyes szinte mindig sikerült mellé is pisilnie.A lányoknál más azt tudom.

Ezért gondoltam hogy egy ilyet vagy hasonlót vennék.Mert ugye a bilik azért kisebbek.

Most persze lehet mondani hogy ülve pisiljon de ugye még ha úgy van szerintem érdekesebbnek fogja tartani ha foghatja majd.


Amúgy nem fog rajta enni,inni,játszani még a sima bilin sem!

Ez meg csak zenélne ha sikerül neki.


Megnézem ezt a baby byörn ös bilit is.

Amúgy ne hogy azt gondoljatok nagyzolni akarok csak karácsonyra valami hasznosat is szeretnék és ezért infórmálódom:-D



Még egyszer köszi mindenkinek!És természetesen várom még további emberek tanácsait ötleteit:-D

16. b8103f009a (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2012. szept. 1. 22:34
Mi ehelyett olyan wc ülőkét vettünk, amibe már bent van a gyerek szűkítő. A rátehető szűkítőkön félt a középső lányom, mert ha ráült, leszállt, vagy csak fészkelődött, mozgott alatta. Fellépőt meg vettünk az ikeában, sima csúszásgátlóval ellátottat. A mi gyerkőceink amikor kezdtek szobatisztává válni, mindig kísérgettek engem a wc-re Ha csak kisdolgom volt, be szoktam engedni őket. Valahogy a bili nem nagyon jött be, csak a kicsinél kakilásra. Ő meg még 2,5 évesen pelenkát kért hozzá, pedig egyéb ment a wc-be. Aztán anyám vett neki egy figurás bilit, és abba hajlandó volt. Szerencsére csak átmenetileg, pár hónapig kellett. Sokkal praktikusabb szerintem egyből a wc-re szoktatni őket. Én is feleslegesnek tartottam fp biliét, mert szerintem sem azt kell megtanulja a gyerkőc, hogy milyen jó rajt játszogatni. Ha érett a dologra, megy az gyorsan is, ha meg nem, akkor úgyis csak véletlenül sikerül bele, ha elég ideig ül rajt, vagy épp elkapja a szülő jó időben.
15. homern (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2012. szept. 1. 18:21

szerintem hagyd,hogy a kicsi válassza ki,szívesebben fogja használni,mintha elétennél egy olyat amit te szerettél volna :))

szerintem a legkényelmesebb a baby björn karosszékes bilije,nem nyomorodik össze rajta a gyerek,kellően magas,könnyen kiönthető,ez is kivehető "tartályos".

én is jól megnéztem magamnak ezt az fp bilit anno,tudják mit kell mutatni a szülőnek :D de a szobatisztaság nem játék,nem kell bilin tv-t nézni,olvasni,enni stb, a bilinek nem kell tanulójátéknak lennie,csak egy egyszerű átmeneti eszköz amit 2-3 hónapig használ a gyerek a pelus és a wc-szűkítő között.

14. andi6020 (válaszként erre: 13. - Bea0124)
2012. szept. 1. 18:13
Hanem? Nekem?
13. Bea0124 (válaszként erre: 12. - D6fd5940b1)
2012. szept. 1. 17:29
Nyilván ez nem neked szólt:-D
12. d6fd5940b1 (válaszként erre: 11. - Bea0124)
2012. szept. 1. 17:22

a tapasztalatlan anyukát vehetném magamra is,hisz az 1 hete biliző gyerkőccel még nem vagyok szuperanyu.. :))

de nem veszem :)

2012. szept. 1. 17:06

Miért legyek hozzá kedves ha ilyen stílusba ír?

Te legalább leírtad normálisan a véleményed!

Bocs ha számodra bántó volt.

2012. szept. 1. 16:59
sztem meg legyél kicsit kedvesebb,mert így a kutya se fog ide írni, ha ilyen stílusban válaszolsz a hozzászólásokra ;) :D
2012. szept. 1. 14:52

Nem tapasztalatlan anyuka véleményére vagyok kíváncsi ez meg az én véleményem.Had döntsem már el hogy az általam kiírt fórumra mire vagyok kíváncsi!

Nem bonyolult a kérdés.


Nem sima biliről kérdeztem azt ismerem stb.ezt nem,ezért kértem infót róla.


De azért köszi nektek.

Amúgy Andi azt hogy sértő-e és hogy ütközik-e a szavak használata miatt nem biztos hogy itt maradna...

8. andi6020 (válaszként erre: 5. - Bea0124)
2012. szept. 1. 14:43

Bocs, hogy van véleményem. Nem fogok engedélyt kérni ahhoz, hogy leírjam. Még tőled sem.

Ez egy fórum, és az szól hozzá aki akar.

Az írásom nem volt sértő, és nem ütközött a fórumszabályzatba sem.

Jó lenne, ha nem szabnád meg, hogy ki írhat, és ki nem.

7. d6fd5940b1 (válaszként erre: 5. - Bea0124)
2012. szept. 1. 13:41

ne várd,hogy csak használók írnak majd... aki meglátja a témát, és felkelti a figyelmét, tuti írni fog,akár használja,akár nem! :)

ez a hoxa! nem kívánság műsor :D

2012. szept. 1. 13:40

Sima bili tökéletes... :D

Nem tudom mi a különbség a sima és a tanuló közt(az árán kívül, mert hogy ezekért a tanuló bigyókért minimum egy 10essel többet kérnek mindig.. :D)

de ha a gyerek meg akar tanulni bilizni,akkor a simába is fog.. ha nem,akkor a tanuló bilivel sem! :D


mondja ezt neked egy friss biliztetős anyuka ;)

5. Bea0124 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2012. szept. 1. 13:39

A hozzászólásomban leírtam hogy használok véleményét kérem így gondolom ilyen hsz.szel nem vagy használó szóval kérlek ne írj ide.Köszi:-D


Még mindig várom a kedves Használok véleményét!

2012. szept. 1. 13:31

Baromság.

Mondjuk amíg lószar van, veréb is van, így nyilván van aki megveszi.

2012. szept. 1. 12:24
Erre én is kíváncsi lennék.
2012. szept. 1. 09:59
érdekelne-e elirtam csak simán érdekel:-D
2012. szept. 1. 09:57

Sziasztok véleményeket szeretnék kérni Fisher price tanuló wc HASZNÁLÓKTÓL!Érdekelne-e hogy érdemes-e megvenni?

Vagy inkább a tanuló bilit amit később tudunk fellépőként wc szűkítőként használni.

Ezt mennyire lehet kihasználni?-mit gondoltok max meddig lehet használni?

Előre is köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook