Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbefogadás külföldről - tud valaki segíteni? fórum

Örökbefogadás külföldről - tud valaki segíteni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
73. Eva58
2022. jan. 28. 23:12
Sziasztok, nem tudom bárki olvassa e még ezt a fórumot, úgy látom nagyon régen volt a legutóbbi bejegyzés. Nehéz írni bármit is az érzéseimről, mivel hosszú évek vannak a hátam mögött ami sok sok küzdelemmel telt hogy babánk lehessen. Nem lett. Úgy érzem mindent megtettünk. Bízom benne, van egy kis lélek valahol, aki hozzánk szeretne jönni, mi várunk rá.
2019. okt. 1. 18:08
Kedves Várandos kismamik és mindenki. Sziasztok! A férjem és en 17 eve élünk boldog házasságban mindenünk megvan ,kivéve a gyerköc amire nagyon vágyunk sok mindenen átmentünk már 3 babát elvesztetünk stb ...sajnos saját baba csak örökbefogadással lehet már 2 éve vagyunk várolistán a tegyesznèl .határozatumk van .irjon bárki aki tud segiteni .Ha tethes vagy vagy nem szeretnèd megtartani a babát szivesen örökbefogsdnánk .bárki bármit tud vagy segiteni tud irjon erre az email cimre .szabozoli0224@gmail.com Csongrád megyében élünk .de bárhová elutazunk.köszönöm
71. liza33
2018. febr. 22. 08:41

Kedves Kismama!

Ha úgy érzed, hogy anyagi okokból, vagy nem tervezett terhesség miatt születik meg a babád, akit egyedül vagy pároddal nem tudsz felnevelni, mi egy jobb életet biztosítanánk számára. Határozattal rendelkező házaspár vagyunk, és pár kudarc után úgy döntöttünk ,hogy szeretnék örökbefogadni egy kisbabát,nyílt örökbefogadással.

Kérek mindenkit, hogy ne ítélkezzen, mert sem az örökbeadó anyukának, sem pedig az örökbefogadó szülőnek nem könnyű.Ha átgondoltad, és a döntésed végleges, akkor kérlek keress meg a mehecske90@freemail.hu email címen.

2018. jan. 19. 12:46
Sziasztok! Szeretnénk örökbefogadni egy kisbabát. Évek óta várunk rá, alkalmassági határozatunk van, Vas megyei házaspár vagyunk. Ha úgy érzed, hogy tudnánk egymáson segíteni keress meg. Privát üzenetet várunk. Köszönöm
69. Mokix
2017. nov. 12. 16:08

Sziasztok,

Szeretnénk örökbe fogadni egy csöppséget, hogy végre igazi család lehessünk. 20 éve alkotunk egy párt és már csak egy babó hiányzik az életünkből. Valami oból kifolyólag eddig sajnos ez a boldogság nekünk nem adatott meg. Várjuk olyan anyuka jelentkezését, aki magánéleti problémái miatt le kell hogy mondjon születendő vagy már megszületett gyermekéről. Örökbefogadás

jeligére várom a privát üzeneteket.

Köszönöm előre is!

68. trikó
2017. ápr. 1. 10:04

Kedves Várandós Anyuka,

Ha gyermeked felnevelését bármilyen oknál fogva nem tudod vállalni nyílt örökbefogadással szeretnénk őt örökbe fogadni. Alkalmassági határozattal rendelkező budapesti házaspár vagyunk, akinek minden vágya, hogy egy kisbaba érkezzen hozzá és teljes családdá válhasson. 2 éve várakozunk örökbefogadásra, ha segítenél Kérlek keress meg: szamibabi@hotmail.com

2017. márc. 13. 09:36

Kedves Mindenki!

Mar egy eve megvan az orokbefogadashoz szukseges hatarozatunk, de meg semmi remenykelto visszajelzest vagy segitseget nem kaptunk, sem a Tegyesztol, sem az Alapitvanyoktol.

Sajnos elteltek az evek a vizsgalatok, probalkozasok, beultetesek es mindenfele egyeb teherbe esest segito kiserletezessel, azt hiszem ezzel sok nonek nem mondok ujat.

De a babarol nem mondtunk le. Teszunk egy probat ezen az oldalon is.


Kedves Kismama/Anyuka,

Segitsunk egymason!

Kerlek keress meg az alabbi cimen:

vadrozsa69@gmail.com

Koszonjuk elore is!

2017. febr. 4. 08:44

Kedves kismama!

Már Nyíltan fogadtunk örökbe egy kisbabát.Szeretnénk mégegy babát/ikreket/testvérpárt örökbefogadni.Ha olyan helyzetben vagy hogy nem tudod megtartani kérlek keress meg. orokbebabuka@gmail.com

2016. nov. 6. 15:49

Sziasztok


Nagyon örülök ennek a Forumnak. Mèg csak most talàltam ràtok annyi csalòdàs utàn. Fèrjemmel 14 ève vagyunk együtt, akivel nagyon szeretjük egymàst. 8 ève, hogy szeretnènk èletünket teljessè tenni egy kisgyermekkel. Mindketten mèg gyerekkènt kijelentettük szeretnènk örökbe fogadni ès lehetösèget adni egy gyermeknek is, aki csalàdban nöhet fel. Tisztelem azon kismamàkat, akik ha nem is tudjàk nevelni gyermeküket, de olyannyira szeretik, hogy csalàdot keresnek nekik, a legjobbat szeretnèk megadni nekik. Mi nem adtuk fel mèg a sajàt baba àlmàt sem, prdig nagyon csekèly az esèlyem. Ettöl független àlmunk közè tartozik, hogy örökbe fogadò szülök lehessünk! Írjon aki tudna segíteni! Köszönöm mindenkinek elöre is!

Zsoka.lizdavies@gmail.com

2016. szept. 5. 19:38

Kedves Várandós Anyuka!


Budapesti házaspár vagyunk, akik kisbabát szeretnének örökbe fogadni. Ha nem tudod vállalni babád felnevelését, vagy segíteni tudsz, kérlek jelentkezz a bountymaci@gmail.com email címen.


Köszönjük

63. Carrot (válaszként erre: 57. - 6379d8337b)
2016. aug. 25. 16:23

Kedves Rita,


Aktuális még az örökbefogadó szülő keresése?

2016. aug. 23. 07:41

Kedves Anita!

Küldtem neked üzeneteket de nem vagyok biztos, hogy olvashatò-e!

Az email címem:

krisztinaszovathy@gmail.com

Kèrlek írj ha mèg mindig aktuàlis!

Köszönöm szèpen!

Krisztina

61. janek87 (válaszként erre: 60. - Anita szep)
2016. aug. 22. 13:25

Kedves Anita!


Írtam Önnek privát üzenetet.

Ha itt nem tudja megtekinteni, a janek87ster@gmail.com e-mail címen tudunk beszélni.

Nagyon régóta várunk a mi pici babánkra, boldogok lennénk, ha tudnánk segíteni :)

60. Anita szep (válaszként erre: 58. - 61644bb1d6)
2016. aug. 19. 09:04
Szia. Èn nèmetorszàgba münchenbe tartozkodom. Jelenleg 6 hónapos terhes vagyok sajnos nem tudom felnevelni a babàt ezèrt egy csalàdhoz szeretnèm elhelyezni ahol szeretnèk ès sajàtjukkènt felnevelnèk. Kèrlek vàlaszolj hogy segithessünk egymàson.
59. babafeszek (válaszként erre: 57. - 6379d8337b)
2016. aug. 11. 20:17

Szia!Aktuális az örökbefogadás még?

bodnar.marta.70@gmail.com

2016. aug. 2. 10:59

Sziasztok!


Mi is szeretnénk gyermeket végre !

Szeretnénk örökbe fogadni egy csöppséget , hogy végre igazi család lehessünk.Németországban élünk , 19 éves házasok vagyunk .Várjuk olyan hölgy jelentkezését aki magánéleti gondjai miatt sajnos le kell, hogy mondjon születendő vagy már megszületett gyermekéről .

Nyílt örökbefogadás jeligére várom a privát üzeneteket.

Köszönöm előre is.

2016. júl. 30. 12:31

Sajnos örökbe kell adnom születendő babàmat. Anyagi segítségre lenne szükségem. Nagyon szerető csalàdot szeretnék keresni. Privátba irjatok légyszíves magatokrol. Köszönöm.

Egy nagyon elkeseredett kismama.

2016. ápr. 29. 09:12

Sziasztok! Babàra vàgyòk vagyunk mi is!

Mi Queenslandban èlö Ausztràl àlampolgàrok vagyunk. A fèrjemmel most töltöttük a hatodik èvfordulònkat. De sajnos nem lehet gyerekünk. Szeretnènk valakit talàlni aki tudna segíteni, vagy valaki aki ùgy gondolja hogy nem tudna gondoskodni a babàjàròl szèpen kèrem tudassa velünk!

55. Murmura (válaszként erre: 53. - Legyen baba)
2015. szept. 18. 23:27
Kérlek írj ha még nem találtál segítséget!!
2015. júl. 5. 18:12

Sziasztok, nem tudom ismeritek e ezt az oldalt illetve a szervezetet?! Ők elvileg nem pénzközpontú alapon működnek. Nincs semmi érdekeltségem, csak egy műsorban találkoztam velük. Arra gondoltam h.megosztom veletek, hátha valakinek tudok vele segíteni. Az Fb-n is megtalálhatóak. Sok sikert!


[link]

2015. jún. 22. 18:47
legyenbaba2015@citromail.hu
2015. jún. 22. 18:46

Kedves babára vágyó!nehéz döntést hoztam,születendő gyermekemet örökbe kell adnom,mert szeretném,ha a ígéretes jövő,gondtalan gyermekkor és szerető szülők várnának rá!Ha még

mindig kész a szíved hogy átadd egy csöppségnek,várom fényképes bemutatkozó leveletek.üdv egy kismama

2014. dec. 15. 11:19
Karácsonykor az ember végig gondolja, hogy kik azok az emberek, aki szeretik őt és milyen jó, ha az embernek van családja van kivel megosztani az élményeit, amik érték van mit megbeszélni és van unoka a családba. Sajnos ez nekünk nem adatott meg így örökbefogadással szeretnénk egy gyermeket. Jogerős határozatunk már van csak gyermekünk még nincs. Mi nagyon vágyunk rá, hogy tündéri gyermek kacajtól legyen hangos a lakás, de eddig sajnos csak az üres gyerekszaba és a néma falak várnak minket nap-mint nap haza. Olyan anyukát keresünk, aki nem tud saját gyermekéről gondoskodni és örökbe szeretné adni. Rendezett anyagi körülmények között élünk, a többi infot privátba telefonszámcserével.
2014. okt. 26. 12:38
Szeretnénk örokbefogadni egy gyereket 6 éves korig.Ha valaki tud segíteni írjon.
2014. szept. 30. 18:25

Gyõrmegyei gyermektelen pár vagyunk.

Ha nemtudod felnevelni gyermeked jelentkezz.

Nálunk adott minden.

2-èves korig.

48. aliga
2014. szept. 26. 17:26
Gyermektelen házaspárként mi is örökbefogadható kisbabára várunk... Ha valaki úgy gondolná, hogy örökbe szeretné adni a gyermekét, mi közvetlenül is szívesen kapcsolatba lépnénk az örökbeadó szülőkkel, illetve külföldről való örökbefogadás is érdekelne, ha valaki tudna segíteni...
2014. szept. 7. 07:08

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni abban a reményben, hogy hátha valaki tud segítséget nyújtani.

Történetünk 4 évre nyúlik vissza a férjemmel ugyanis ekkor döntöttük el, hogy kisbabát szeretnénk. Ahogy a nagy könyvben megvolt írva volt szép esküvőm,lett szép házam és persze saját szoba a kicsinek, de sajnos a várva várt gyermekáldás csak váratott magára és eltel majdnem egy év mire rájöttünk, hogy hát teherbe esni nem is olyan könnyű. Persze mondanom sem kell, hogy amikor erre rájöttünk nagyon nehezen tudtunk feldolgozni, mint szerintem annyi sok nő és férfi, akik kölcsönösen szeretik, tisztelik egymást nehezen tudják elfogadni, hogy nem lehetnek család márpedig amíg gyerek nincs addig ugye családról sem lehet beszélni. A lelki sokk után jött a fizikai sok, amit a magyarországi meddőségi kivizsgálás nyújthat. Nem szeretnék senkit sem untatni a sikertelen inszeminációink történetével és abba sem szeretnék belemenni, hogy milyen módon tudják az embert megalázni az orvosok, nővérek és ápolók a lényeg, hogy kimondták az ítéletet papír is született róla meddők vagyunk. Akármit is csinálhatok sajnos az is maradok. Mert persze utána jött a tagadás én nem vagyok meddő, jött az alternatív gyógyászat, talpmasszázs, egyél méhpempőt, fürödj hideg vízben és más egyéb népi babonák persze ez mit sem változtatott a dolgokon meddő maradtam. Ezután jött az elfogadás időszaka. Oké meddő vagyok ez van most mit lehet tenni hogyan tudnék gyereket szülni, ha nem lehet természetes úton és jött a másik út amin elindultunk több száz sorstársammal az örökbefogadás útja. Halottunk itt is különböző történeteket, sztorikat 4 és 8 év várakozási időkről, széthullott családokról és nem akartuk elhinni, mondván ilyen nincs ez nem lehet ez biztos nem így van. Aztán rájöttünk, hogy sajnos de így van. Ott tartunk, hogy van egy szép határozatunk arról, hogy örökbe fogadhatunk, persze várni kell és vagy lesz gyerek vagy nem, de te csak várjál szépen türelemmel. Hát sajnos nem tudok várni. Elnézést mindenkitől és tisztelet azoknak, akik tudnak várni 4 illetve további éveket, de mi nem. Sajnos felettünk is ketyeg a biológiai óra és én szeretném,ha az én gyermekeim még életünkben látnák a nagyszüleiket, nem úgy ahogy én és a férjem, hogy nem is ismertük őket, mert késői gyerekek voltunk mind a ketten.

Aztán innen kezd érdekes lenni a dolog. Az egyik ismerős mondta, hogy miért nem írok be ide hátha tud valaki segíteni, hogy keressünk olyan nőt, asszonyt, anyukát, aki lemondana vagy titkolja a terhességét és szeretné kisbabáját örökbe adni. Mondtam is az ismerősömnek, hogy ez biztos nem, de csak nem hagyott nyugodni a gondolat és hát mondván próba szerencse hát megnézzük ezt is magunknak.

Szóval, ha esetleg tudnátok segíteni vagy tudtok ilyen hölgyről vagy esetleg ti vagytok ilyen helyzetben kérlek írjatok nekem privátban hátha összeérnek a szálák és végre mi is boldog szülők lehetünk.

Ha nem tudtok ilyenről, akkor elnézést a zavarásért egy próbát megért.

46. Crossel (válaszként erre: 44. - Edinácska79)
2014. aug. 2. 17:45

Szia.


Mi szivesen orokbefogadnank!

2014. jún. 15. 01:42
Férjem és én külföldön élünk, ő amerikai, én magyar állampolgár vagyok. Nagyon szeretnénk egy kínai babát, de sajnos a megszorítások nem teszik lehetővé. Több évig dolgoztunk ott mindketten, és szoros kötődésünk van a kultúrához és az emberekhez. Ha tudsz olyan anyukáról, aki bármilyen okok miatt nem tudja vállalni gyermekét, mi nagyon szivesen örökbefogadnánk. Mindketten pedagógusok vagyunk, szerető otthonra találna.
2014. máj. 29. 21:45

Afrikai anyuka örökbeadná gyermekét.Anyagi okok miatt nem tudja nevelni a picit.Az örökbefogadás megoldható,de költséges.Aki esetleg tudná vállalni a

babát kérjen írjon privátban.Sajnos mi nem tudjuk,nekünk nem áll rendelkezésünkre az anyagi fedezet.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook