Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csinált már valaki közületek esküvőszervező tanfolyamot? Milyen volt? fórum

Csinált már valaki közületek esküvőszervező tanfolyamot? Milyen volt? (beszélgetős fórum)

3. tiramisú86 (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2012. szept. 1. 16:42

Hu most nagyon megnyugtattal!Nagyon szepen koszonom!Azt hiszem ezek utan nem marad mas, mint az elso reszlet befizetese.

Gratulalok a sikeresen megszervezett eskuvodhoz!Nagyon ugyesek voltatok ha csak egy konyv alapjan mindent le tudtatok szervezni az utolso reszletig. Remelem nekem is menni fog (masok es sajat eskuvon is :-) )!

2012. aug. 31. 18:23

A tanfolyamot sajnmos nem ismerem, de ha Rátkai Tímea csinálja, akkor szerintem csakis jó lehet! Én egy könyvét vettem meg az esküvőnk szervezése előtt, annyira alapos, tapasztalt, mindenre kitérő és abszolút hasznos tanácsokat tudott adni benne a legváratlanabb helyzetekre is, hogy abszolút szervezési analfabétaként a segítségével - szerénytelenség nélkül - a számunkra tökéletes esküvőt meg tudtuk szervezni a legkisebb hiba nélkül. A könyve segített abban, hogy olyan dolgokra is gondoljunk és figyeljünk, amikre sokan nem szoktak, és ezrt a mai napig hálás vagyok neki, és ami még fontosabb, még három év után is hálásak a vendégeink is sokan.


Ha egy kb. 2000 Ft-os könyvben ilyen szakmai részleteket elárul, akkor akit tanfolyamon tanít, szerintem a legjobb kezekben van.

2012. aug. 31. 17:54
Csinalt mar valaki kozuletek eskuvoszerezo tanfolyamot? Milyen volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook