Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs kedvem a szexhez. Mi lehet ennek az oka? fórum

Nincs kedvem a szexhez. Mi lehet ennek az oka? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 1. 20:44

Nézd, nekem pontosan ez volt a problémám a párommal. Hiába vagyok férfi, hiába kívánom én is a szexet, végighallgattam.


Megoldottuk a gondjainkat, de nyilván ez két emberes feladat és nem egy ilyen fórumra való a magánélet kiteregetése.


Egyetlen probléma volt, de végül is én engedtem, pontosabban a józan eszem meggyőzött.

2012. szept. 1. 19:10
:(
56. 74f8c12b8e (válaszként erre: 52. - Vikkkky)
2012. szept. 1. 11:25

Hogyan tervezel vele,ha egy ennyire fontos dologban meg se hallgatja,hogy mit érzel???

ez nem jó alap!

Az lesz a vele tervezésből,hogy ő fog tervezni és megszabni mindent,és te megszoksz vagy megszöksz.

Ha nem tudod elérni nála,hogy ezt megbeszéljétek,akkor nem sok jóra számíthatsz.

2012. szept. 1. 08:30
:) és hogyan tudnál segíteni?
54. f543259233 (válaszként erre: 53. - 3c9417b31b)
2012. aug. 31. 18:44
:D
53. 3c9417b31b (válaszként erre: 52. - Vikkkky)
2012. aug. 31. 17:03

Na, rohadtul figyelj rám!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beszéljétek meg! Nektek van jövőtök.

Ha nagyon nem megy, hívjatok fel!

Sokat tudok segíteni.

2012. aug. 31. 16:59
De nagyon szeretem és vele tervezek, nem szeretném ha emiatt esetleg tönkre menne a kapcsolatunk!Ezért is irtam ide, a jó tanácsok mindig jól jönnek, föleg ha más is élt már át hasonlót!Most mennem kell főzőcskézni de majd még vissza nézek:)hátha jönnek még tippek:)
2012. aug. 31. 15:50
A fogamzásgátló váltást mindenképp megpróbálom. És igen az is baj, hogy nem hallgat meg és erőlteti, és emiatt kényszernek érzem:(
50. 3c9417b31b (válaszként erre: 27. - Vikkkky)
2012. aug. 31. 15:36

27 éves vagy, 27-es hozzászólás: szerintem neuro-immunológiai oka van.

Magyarul: túl feszült vagy. Szerintem.

49. 74f8c12b8e (válaszként erre: 22. - Vikkkky)
2012. aug. 31. 15:24
Az a nagyobb probléma,hogy nem hajlandó végighallgatni.El tudom képzelni,hogy ez tovább csökkenti benned a vágyat,mert olyan érzésed lehet,hogy csak a saját kielégülésére akar használni,a te érzéseid meg nem érdeklik.
48. syria (válaszként erre: 20. - Vikkkky)
2012. aug. 31. 15:10

Akkor örülj, mert nem reménytelen a helyzeted.

Szerintem a napi gondok okozzák a problémáidat, esetleg a fogamzásgátló. A gondjaidat csak te tudod megoldani, ha máshogy nem úgy, hogy a párkapcsolatod érdekében bizonyos időre tudatosan félretolod őket. A fogamzásgátló váltása is lehet megoldás.

Vagy a kettő együtt. :)

2012. aug. 31. 15:06
Bár csak nekem ne lenne! De örülnék neki! :(
2012. aug. 31. 14:54

Szerintem kezdetnek kérj másik fogamzásgátlót. Vagy ha nem jelent gondot, egy fél évig ne szedj semmilyet.


Ha nem segít a dolog, lehet pszichomókust megkérdezni, vagy szexológust.

Lehet lelki oka, stressz, kialvatlanság.

45. Tücke
2012. aug. 31. 14:49
próbálj meg kevesebbet agyalni... nálam az beveállt tudatosan kikapcsolatam az agyamban azokat a dolgokat akkor amik a mindennapi gondjaim forrásai volak.... ismerős a helyzet nén is eléggé rosszul alszom vagy h napi 3órát max azt is részletekben ha már 5órát sikerül aludnom tök boldog vagyok
2012. aug. 31. 14:45

Mióta vagytok együtt?

Nekem is volt ilyen, az exemmel a vége felé. nem akartam, de közben megjött az étvágyam. Rutin szex volt már csak sajna.

A tesi tüneteket is azért produkálod, az agyad nem akarja, ezért lesz "fizikai" bajod is.....

2012. aug. 31. 14:29
Félre értés ne essék, én nem hibáztatom ezért a párom, itt nem vele van a gond! Férfi, kívánja a szexet, szeret, ez teljesen rendben van. Tudom h elem an a gond csak a megoldást nem tudom, hogy min kellene változtatnom....
2012. aug. 31. 14:26
Lehet épp a sok agyalás az oka ennek is, csak épp nem tudom mi a megoldás, nem tudom kizökkenteni magam ebből
2012. aug. 31. 14:24
én magam változtam, mert az egyetemen mindig optimista voltam, jó kedvű hogy majd minden jól alakul, hát azóta változtak a dolgok, mert ah nem volt szakmai gyakorlatom nehezen találtam melot, most a fizetés elmegy az albira és nem is igazán azt csinálom amit szeretnék, lakásra gyűjteni is nehéz, hónapok óta nem alszok rendesen, megy az agyalás hülyeségeken, de nem tudom "kikapcsolni a fejem":( Viszont a kapcsolattal nincs gond. 2év után sikerült összeköltözni végre, jól megvagyunk. valami mégis van.
2012. aug. 31. 14:21
Azon még nem gondolkodtál, hogy esetleg benned van a hiba? Mi változott az életedben azóta és előtte kb fél évvel, hogy ezt észrevetted?
2012. aug. 31. 14:18

JA de, látom, yadine-t..

a fogamzásgátló befolyásolhatja..

Gyógyszere és szervezete is válogatja kinek melyik hogyan hat..

hagyd abba pár hónapig,de jobb ha fél évig,és nagy eséllyel javulni fog a dolog..

2012. aug. 31. 14:17
Yadine-t szedek, meg L-thiroxint a pajzsmirigy alulműködésemre, mást nem
37. timycat (válaszként erre: 34. - Vikkkky)
2012. aug. 31. 14:16

Nekem is volt pár hónapja ilyen "fájdalmas" időszakaom, baromi elvette a kedvemet az egésztől; mondjuk én nem is "erőszakoltam meg" magam, akkor megbeszéltük, hogy inkább hagyjuk, majd csak alakul (persze dokinál voltam, minden rendben volt) stressz, kialvatlanság, téli depi, ezerfele járt az agyam így nem hangolódtam eléggé a szexre és fájt. Most egy picit könnyebb az élet, így már semmi probléma, de egy darabig bennem is bennem volt a félsz, hogy majd megint fájni fog :S


Ami a foggátlót illeti, én Gracialt szedek, nálam fokozta az "étvágyat"

36. d6fd5940b1 (válaszként erre: 1. - Vikkkky)
2012. aug. 31. 14:15
Nem szedsz vmi új fogamzásgátlót? az is befolyásolhatja
2012. aug. 31. 14:14
és van esetleg olyan aki pszichológushoz vagy pszichiáterhez vagy háziorvoshoz fordult hasonló problémával??
2012. aug. 31. 14:10
Hát tudott róla, amikor fájt, mert jeleztem, hogy óvatosabban, de hát attól nem mondta hogy hagyjuk abba, én pedig nem akartam ugymond hogy emiatt neki ne legyen jó.
33. mothertiger (válaszként erre: 27. - Vikkkky)
2012. aug. 31. 14:09
Hagyd abba a Yadine-t, és érezd a különbséget!
2012. aug. 31. 14:08
upsz valamiért duplázódott az üzenetem, bocsi
2012. aug. 31. 14:07
Dorry hallottál esetleg olyan fogamzásgátlóról aminél nem jelentkezik ilyen hatás? ismerőseidnek mi vált be?
30. Lona55 (válaszként erre: 22. - Vikkkky)
2012. aug. 31. 14:07
Pedig jobban tenné a párod, ha jobban figyelne a problémára, mert ha hosszú távon is fájdalmat okoz a dolog akkor még kevesebb lesz belőle.Feltétlen megbeszélést javaslok. Lehet nem is tudja hogy Neked fájdalmas az együttlét?
2012. aug. 31. 14:07
Köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok, nem egyszerű ezt megbeszélni, vagy legalábbis nekem nehezen megy, így itt könnyebb ismeretlenül:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook