Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért nem szeretenek egyes emberek csókolózni? fórum

Mért nem szeretenek egyes emberek csókolózni? (tudásbázis kérdés)


1 2
44. Fiatal nő (válaszként erre: 2. - A7a90ace89)
2009. aug. 20. 20:35

Én is így gondolom. Szerintem ez lenne a normális, nem pedig az, hogy ész nélkül, mindenki szájába belemászni, mindenféle vonzalom nélkül. Ha nekem kéne megcsókolnom így valakit, akár csak egy havert, nem lennék rá képes, vagy ha kényszerítenének rá, utána egész biztosan elhánynám magam, függetlenül attól, hogy friss, üde a lehelete, vagy sem... :-S


Ez csak 2 emberre tartozik. Ha valakit nagyon szeretsz, csak azt engeded közel magadhoz, stb. Én például arra is allergiás vagyok, ha belémnek abba a bizonyos intim szférába. Korábban nagyon kényes voltam rá, most se annyira kevésbé, de már bizonyos helyzetekben elfogadom...


Én nagyon szeretem megcsókolni a párom, az olyan jó... :-) 2 éve vagyunk együtt, de az tény, hogy nálunk is megritkultak a korábbiakhoz képest. De azért nem panaszkodhatok. :-D


Tegnap voltunk egy egy napos kiránduláson a párommal. Anyám meg becsempészett egy üveg vizet a táskámba, jaj, nehogy egy üvegből kelljen innunk... :-S Szívesen megkérdeztem volna tőle, hogy akkor ez most hogy... :-P Na mindegy. X-D

2009. aug. 20. 19:00
Úgy szeretném, ha én is átélhetném az igazi csókolózás élményét! Ez még sosem sikerült senkivel :(
2009. ápr. 3. 09:40
én imádok a férjem jól csókol!!
41. SF
2009. ápr. 2. 20:21
A gondolatra is felfordul a gyomrom, hogy valaki a számban túrkáljon a nyelvével. Míg ezt a sort írom, kirázott a hideg is! Undorító!
40. Fiatal nő (válaszként erre: 36. - Huszandi)
2009. ápr. 2. 20:05
X-)))))))))))))))
2009. ápr. 2. 19:58

nem tudják, mi a jó


14 év házasság alatt napi minimum félórát csókolóztunk..szombaton többet is:)

38. coline
2009. márc. 31. 13:34
:DDDD
37. Banocska (válaszként erre: 36. - Huszandi)
2009. márc. 23. 15:08

szia!

bár ez nem az a topic, de mért is ne :)

felvágott: pulykamellsonka - van fokhagymás , paprikás ízesítéssel, és füstölt verzióban is ---

krém: ha szereti, avokádó , ill padlizsánkrém, ezekbe néha szoktak rakni egy kis kanál majonézt h krémesebb legyen, ezt kihagyhatod, úgy is jó lesz...

nem írtad sajna h mennyi idős a kislányod, így nehéz recepteket írni, nem mindegy hogy 2 éves vagy 6!

mindenképp egyetek sok tengeri halat, zöldségekkel, gyümölccsel, teljes kiőrlésű gabonát stb, ez életkortól független.

tízóraira egy kiadós turmix is jó lehet, ha szereti akár zöldségekből, ha nem akkor gyümölcs, alapja a banán,az laktat is, almát, körtét, idénygyümiket rakhatsz bele, szivószállal mégjobb inni (itt sem mindegy ugye h hány éves..)

rendes tésztát sem ehet? én durumtésztával főzök, ill teljes kiőrlésű tésztával, ez sós kajáknál jó, a mákostésztánál kevésbé... gyors megoldás lehet

paradicsomot felkockázni, olivaolajon megfonnyasztani a fokhagymát, rá a paradicsom, kevés olasz fűszerek (lehetőleg friss), só, bors, petrezselyem, rá a tésztára, a tetejére parmezán (ha ehet olyat) és már kész is a vacsi, de akár ebédnek is jó...

a lényeg sztem hogy kérdezd meg a dokit , hogy így hogy mellőznötök kell ezeket az ételeket, honnan pótolhatjátok az ezekből nyert fehérjét, vitaminokat stb...


de ajánlom keress rá a baba+mama fórumon a topicok között tuti találsz ilyesmit, ha nem, akkor nyiss magadnak egyet, és ott mindenki fog neked válaszolni,

a "nem szeret csókolózni" témába ritkán néz be olyan aki a te témád iránt érdeklődik, ill hasonló helyzetben lehet... :)

2009. márc. 23. 13:34
Sziasztok! Kislányommal szigorú tej-, tojás- és szójamentes diétát tartunk, továbbá csak baromfit ehet. Ránkférne néhány jó tanács, hogy mit lehet ilyen diétákban reggelire, vacsorára adni, pl. felvágott, krém stb. Továbbá receptötleteknek is nagyon örülnék. Nagyon hálásan köszönöm!
35. 3a35a2b906 (válaszként erre: 33. - Inesse)
2008. dec. 19. 11:21
közben simogathatod is és akkor már nem lesz olyan "snassz":D
2008. dec. 19. 10:53

Én csak akkor szeretek ha szerelmes vagyok :) De akkor nagyon :)


Még tini koromban az volt a "menő" hogy ki csókolózik több fiúval, mára már ez elmúlt :)


Nem akarok csókolózni ha nem vagyok szerelmes, ez egy bensőséges dolog, csak azzal osztom meg akit imádok :)

33. Inesse
2008. dec. 16. 00:25
Én ha szerelmes vagyok sem szeretek csókolózni. Nincsenek komplexusaim, nem taszít a dolog, de nem találok benne semmi izgalmasat. Egy símogatás sokkal jobban esik, de a csók olyan snassz. Lehet, hogy érzéketlen a nyelvem. :)))
32. coline (válaszként erre: 31. - 236fe2f68e)
2008. dec. 11. 12:35
Azt hiszem, ez a kérdésemre a válasz!
2008. júl. 18. 14:58
Én se szeretem...ahoz kell szeressek valakit , vagy legalább nagyoon vonzodjak hozzá...
2008. máj. 24. 23:55
Leginkább én is csak a kapcsolataim elején csókolóztam szívesen, a párjaim ki voltak akadva, hogy igyekeztem a csókolózást kerülni. És mostanában így harmincpárévesen rájöttem, hogy mit is tudhat egy csók. Ehhez nem kellett új pasi, és nem kellett új szerelem. 4 évig szoptattam a lánykám, és amikor leszállt rólam a manó, a testem újra kinyílt, jobban vágyta az érintést mint bármikor. Éreztem, hogy más kell mint előtte. Az előjátékokat megnyújtottuk, és minden-minden jobb lett. Ez olyan tantra-féle dolog, amibe már a csók is jobban belefér.
29. fe6fe7671f (válaszként erre: 26. - Nesseun Dorma)
2008. máj. 13. 12:28
:D :D :D
2008. máj. 13. 11:47

Én sem szeretek.

Csak,ha szerelmes vagyok.

Az pedig nagyon ritka:(( Sajna

27. coline
2008. máj. 13. 11:22
Vajon tényleg ez a helyzet? A pasik tényleg ezért csókolóznának csak?
2008. máj. 9. 23:41
Erről eszembejutott egy jelenet a Jóbarátokból. A szexről beszélgettek.. Valamelyik csaj mondta, h a pasik nem tudják megérteni, h a csókolózás nekünk nőknek legalább annyira fontos, mint az aktus többi része. Mindenre az első csókban rejlik a válasz. Erre a srácok: A Pasiknak pedig a csókolózás olyan, mint a koncert előtt az a bizonyos előzenekar, amit végig kell ülni, mondjuk a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Pink[{[{[/A]}]}] Floyd előtt. Ez nem azt jelenti, h nem tetszik az előzenekar, mindössze csak arról van szó, h nem azért vették a jegyet, de a probléma az, ha a koncertnek vége, mi nők megint az előzenekart akarjuk, akár milyen jó is volt a show. Jótanács pasiknak: Hozd vissza az előzenekart, mert legközelebb otthon találod magad a lemezjátszóddal, egyedül. :D:D:D
2008. ápr. 29. 19:36
Szerintem ez egy nagyon jó kérdés.Amíg "járuk" folyton egymás szájában vagyunk,aztán házasság és a napi rutin miatt csak egy puszira futja.Tenni kell ellene,de mindkét félnek.
24. 80ASIQ (válaszként erre: 10. - Coline)
2008. ápr. 16. 23:07
Akkor nagyon szivesen! De csak nővel! :D
2008. ápr. 16. 22:38

Látod ezt én sem tudom...

Még én indítottam egy olyan fórumot, hogy FONTOS CSOKOLÓZÁS EGY KAPCSOLATBAN??

22. a0365ec2ae (válaszként erre: 19. - Coline)
2008. márc. 14. 09:15
Na hááát ezaz!!!Nem tudom, tegnap mondtam is neki, hogy mi "milyen ritkán csókolózunk".És az volt a válasz hogy "Szívem akkor és annyiszor amennyit akarsz" na tehát nem elzárkózik tőle egyszerűen sztem a megszokás. "hello puszi" "jóéjt puszi" "szeretlek puszi" és egyiksem csók!!Tipikus példája vagyunk annak hogy észre sem vesszük ezt!!!
21. coline (válaszként erre: 20. - Ec63a7fc29)
2008. márc. 13. 20:21

Bhrrrrrrr banyek... Nem,de attól tartok neked van egy két rossz élményed! Nálunk más a probléma!

Nem egyszerű amit leírtál! :DDDD

Tény, hogy ebben az esetben én sem igényelném...

2008. márc. 13. 19:58

Van az úgy, hogy a férfi egész nap köpköd, krákog, aztán nem érti, ha egyszer csak csókolni akarná akit szeret, az ezt elhárítja...


Szerintem se mindig higiénikus a csókolózás. Próbáltátok már olyan társsal, aki SOSE mos fogat??? ( S teli van szuvas foggal a szája...)

19. coline (válaszként erre: 18. - A0365ec2ae)
2008. márc. 13. 19:49
DE MIÉRT?
2008. márc. 13. 19:26

hu mikor megtaláltam ezt a fórumot vagy mi ez kicsit elszégyelltem magam.Mi sem nagyon szoktunk a párommal csókolózni. Pedig minden rendben van köztünk szeretjük egymást a szexuális életünkkel sincs gond, valahogy mégsem.

Nem mondom hogy soha de nagyon ritkán, engem zavar őt nem annyira. Ez van nem tudok mit csinálni...

17. coline (válaszként erre: 16. - Denique)
2008. márc. 13. 17:57

Minden rendben van a sexuális életünkel, csak ép nem csókolózunk! Persze máig nagyon hiányzik a csókolózás,de ha egyszer nem akkor nem! Puszilkodni szoktunk, de ez azért nem ugyanaz!

Mindegyik kapcsolata ilyen volt! Egyik nővel sem csókolózott!

2008. márc. 13. 16:32

Nálunk nagyon fontos a csók.

Aki nem szeret csókolózni, az szerintem még nem próbálta az IGAZIVAL.

Ha ezzel kapcsolatban gátlások vannak a párkapcsolatban, akkor milyen lehet a szexuális életük? Remélem, azzal nincs gond.

15. coline (válaszként erre: 13. - 5bastya)
2008. márc. 13. 09:48
Nem egyszerű ez egy olyan nőnek aki imádta ezt a fajta sportot!!! :))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook