Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elbaltázott állás fórum

Elbaltázott állás (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 3. 18:57
a volt párom is küldött engem olyan helyre,ahol azzal jöttem el,h:bocs,de szükségem van még a vesémre!!!!De a párom elnézte volna,h ilyen helyen vagyok pultos!
33. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. szept. 2. 19:27
Nekem is volt olyan munka, amire azt mondtam, hogy na neeeem! Már az első próbanap után kb zokogva mentem haza és teljesen kiidegeltek...
2012. szept. 1. 13:58
ha nem írtad meg gondolom nem vettek vissza. :((((
2012. szept. 1. 10:06
hat en csodalkoznek, ha visszavennenek ezek utan! tanulj a hibaidbol, legkozelebb maskepp csinalod! :)
2012. aug. 31. 15:55
Köszönöm, hogy írtatok.
29. 11010971f6 (válaszként erre: 28. - 11010971f6)
2012. aug. 31. 14:44
...a közép út az, ami 'profitálhat' folyamatosan...
28. 11010971f6 (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 14:32

Mondd el a Főnöködnek(!)

-hogy Te!!, bizonyára nem egy gép vagy; aki majd nem mond, avagy gondol ki akár 1-1 'saját' véleményt is..


...és örüljön(?) már annak i , hogy másféle megvilágosodást hozok az élet-ebében...


:)

2012. aug. 31. 14:15

Nem tudom, hogy miért gondoljátok, hogy hajszálnyi esélye is van, hogy visszamenjen oda dolgozni, ahol második nap hiába várták...


Egyszerűen csak odatelefonált, hogy ez a munka neki nem felel meg.Ha visszaveszik, akkor mire számíthatnak később?


Egyébként a napi 12 óra munka tényleg megterhelő. Nem való mindenkinek.

26. cirmoscicajaj (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 12:49
ja és ha van kedved szólj,h mi lett!!
25. cirmoscicajaj (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 12:49

ha átgondoltad és úgy látod mégis csak bírnád,hívd fel a nőt és ŐSZINTÉN mondd el,h elhamarkodtad a döntést,kérj egy második lehetőséget.hidd el szerintem idővel belejönnél,az első nap mindeg mindenkinek nehéz,aztán már meg sem kottyan az 5 nap.

engem kiközvetítettek egy helyi vállalkozóhoz,akinek az a szokása állítólag,h fogdossa az alkalmazottakat.Így méri fel a "munkához való hozzáállást"

24. spinneli (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 12:45
Hát, én adtam volna neki minimum 1 hónapot, ahogy tanul be az ember, egyre gyorsabban végzi el a dolgokat, de te tudod, hogy mennyit bírsz.
23. inta
2012. aug. 31. 12:43
Én nem vállalnék be minden héten 5*12-13 órát állandóra, hacsak nem lenne semmi más lehetőségem, amit nem nagyon tudok elképzelni. De a munkaidőt gondolom, közölték a feltételekben, legalábbis a szerződésedben benne kell lennie, és ha elvállaltad a munkát, akkor ezek szerint téged nem ez rántott vissza. Viszont egy-két nap alatt felmondani a pörgés és a főnök stílusa miatt, az elhamarkodottnak tűnik... A munkaidőt korábban kelltt volna megfontolnod. Viszont ilyen munkaidőbe én nem mennék vissza dolgozni, mondjuk, én el sem vállaltam volna.
22. 11010971f6 (válaszként erre: 21. - Nicole.)
2012. aug. 31. 12:22

Sohasem kavartam az érzéseimet az egészségem kárára.

Ez tálán sokaknak forditva működik-e?

Talán lehetne azt is feltételezni róluk, hogy balkezesek és fordítva van felforgatva a világuk?

DDD

2012. aug. 31. 11:53
azért vigyázz az egészségedre, egy barátnőm járt úgy hogy nagyon nem érezte jól magát a munkahelyén, de ment, csinálta, kellett a pénz, először csak kisebb apróbb egészségügyi problémái lettek, majd egyre súlyosabbak...a pszichoszomatikus betegségek utolérték, teljesen lerobbant :(
2012. aug. 31. 11:48

Más motivációt sem ártana felhozni.

Albérletben élsz, jön a tél, a fűtési szezon, stb.

Az első hónap ugyan sok napi 12 órában 5 napon keresztül, de meg lehet többé-kevésbé szokni.

Szóval kihúznád a telet...

Még mindig jobb lenne, ha visszamennél, és azt mondanád, hogy meggondoltad magad, vállalod.

Jobb a kicsi valami, mint a nagy semmi.

És ahogy írtad, a pénz jó. Nem szabad ilyen gyorsan feladni! (A fiam 10 napos turnusban dolgozik napi 12 órában évek óta!)

19. ujlany (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 11:42

Nezdd, most mar mindegy, hoztal egy dontest abban a pillanatban ez tunt a legjobbnak. Innen folytatodik az eleted es ennyi.


Napi 12-13 orakat szerintem csak akkor eri meg dolgozni, ha valamifele hosszutavu elonye van. Pl. az energia amit beleinvesztalsz segit abban, hogy felepitsd a karrieredet, megszerezd a tudast, amit kesobb hasznosithatsz magasabb pozicioban, joval tobb penzert.

2012. aug. 31. 11:37

Azért, a kitartás sem árt senkinek sem...

pl:

az, hogy nekem miért nem tetszett 'valami' az új munkahelyemen?: azt bizony, mindig csak 1 Idő eltelte után tudom majd összegezni...

17. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 11:37

Nem tudom megmondani Neked, hogy elhamarkodottan döntöttél-e, mert igazán ki sem próbáltad magad. Látatlanban talán azt mondnaám, hogy a második nap eldönteni, hogy nem fog menni, talán korai. ugyanakkor viszont, ha egészen biztos voltál benne, hogy ez nem a Te világod és nem a Te életcélod, amit meg tudok érteni, mert nekem sem lenne az a napi 12-13 órás munkaidő (szerintem azért dolgozunk, hogy a családunknak meglegyen, ami kell, és nem azért, hogy ne legyen családi életünk), akkor viszont jól döntöttél.


Én egyszer ugrottam fejest egy állásba, mert nem volt más válsztásom. Túl nagy áldozatot kellett hoznom, külön kellet élnem a férjemtől átmenetileg, stb. Az első hónap végén éjszaka zokogtam a telefonban, hogy felmondok. Addig nem is nagyon szóltak hozzám a munkahelyen. Éppen másnap egy kolléganőm meghívott hamburgerezni, és máris szebben sütött a nap. Pokoli szenvedés volt ettől függetlenül az első év, az egészségem látta kárát (hadd en soroljam), de a második évre egészen megszerettem. És nem is jártam végül rosszul. De sose fogom megtudni, hogy hogyan alakul az életem, ha feladom az elején. Lehet, hogy rosszabb lenne, lehet, hogy jobb.

16. Frezia1 (válaszként erre: 7. - Indra79)
2012. aug. 31. 11:21
teljesen egyet értek, akkor tényleg csak az alvásról szolnak a hétköznapok, semmi lelki élet nem fér bele, és itt nem arról van szó hogy minden nap el kellene járni ide oda de itt egyetlen hétköznap sem jut idő erre, akár sportolni vagy csak egy hétköznap összefutni valakivel, és ha még enni sincs időd napközben az elég gáz ilyen sok óraszám mellett,
2012. aug. 31. 11:17

Elhamarkodtad-e? Anyagi helyzet függő...


Amúgy én is belecsöppentem egy hasonló munkába, ugráltattak, flegmáztak, és az előre lebeszélt pénzt sem úgy kaptam meg, így másnap felhívtam őket hogy off... érdekes akkor már nagyon kedves volt a főnök, gondolom bajba volt, hogy gyorsan kell kerítenie valakit :) De nekem van főállásom, ez csak mellék lett volna, így nyugodt szívvel mondtam nemet!

2012. aug. 31. 11:14

Nem szeretem én sem azt sehol, ha csak filléreket érek!...

- és sokszor próbálják ezt a főnökeink lenyomni a torkunkon is- ,

mármint a saját fillérjeikeit...


Nyeljük-e le?


DDD

13. simple (válaszként erre: 10. - 5674644b5d)
2012. aug. 31. 11:13
Lehet, én évekig csináltam, heti hat napban, igaz "csak" 11 órát. Semmi bajom nem volt.
12. simple (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 11:12
Szerintem menj vissza, és próbáld még, hamar belejössz! Én dolgoztam heti hat napban 11 órát, és meg sem kottyant! Megszokja az ember!
11. aa84065182 (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 11:10
Utólag mindig könnyen okos az ember, de szerintem jól döntöttél. Nem csak a napi 12-13 óra munkaidő miatt, hanem mert én sem szívesen dolgoznék olyan ember mellett, aki azt várja, hogy én legyek superwoman, és azonnal mindent tudjak, és még le is tol, amiért nem így van. Ez azért rendesen stresszeli az embert, és mindent tudni sokszor még hónapok alatt sem lehet, bármikor adódhat egy új szituáció, amiben még nem voltál, ezért esetleg bizonytalan vagy, amiért letoltnak, stb. stb. Na ez az amit szerintem hosszú távon nem lehet csinálni, a stressz kikészít. Persze ma már elvárás, hogy mindenki profin bírja az ilyen presszionálást, de... Azt egyetlen dolog, amiért falba verheted a fejed, az, hogy 2 nap után jöttél el, mert így kétségeid lesznek. Ha mindezt két hónapig bírod, és nem változik semmi (mert miért is változna) akkor jöhettél volna el úgy, hogy "kapjátok be, én ezt nem csinálom".
2012. aug. 31. 11:07

Azért reggel 8-tól este 8-ig,9-ig...szerintem necces, nagyon sok ez, Hosszútávon hogy lehet ezt bírni?

De ha úgy érzed neked nem lenne így mégse olyan gáz hívd fel újra a főnököt, hogy csak megijedtél és kicsit elfáradtál, de most hogy már aludtál rá egyet, megpróbálnád újra:)

9. dbf191fd2d (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 11:04
szerintem is hívd vissza a nőt, hogy elhamarkodtad a döntést és kérj nagyobb támogatást a kezdetekhez. Ha elutasítja a kérést és úgy tűnik elvárja, hogy mindent tudj az első perctől kezdve, akkor csak örülj, hogy időben léptél onnan.
2012. aug. 31. 11:04

Igen, itt okosakat mondtak.

Elbaltáztad? Igen.

Vissza lehet csinálni? Ha lehet, próbáld meg.

Hány dolgot elbaltáztam én is!:)))

7. Indra79 (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 11:03

Jól értem, hogy reggel 8-tól este 8-9-ig kellett volna dolgozni????? Még jó, hogy nem vállaltad el!!! Élni, tessék mondani mikor lehet egy ilyen munkahely mellett???? Az az aljas, aki ezt elvárja a beosztottjaitól, ez már modernkori rabszolgatartás!!!

Szerintem nyugodj meg, és keress másik munkahelyet!

2012. aug. 31. 11:00
Nem kellett volna ilyen hamar feladnod!
5. da33d8ee16 (válaszként erre: 1. - C6fc3a0d5b)
2012. aug. 31. 11:00

Jajj, de elhamarkodtad!!! :((((



Második - harmadik hétre már meg sem érezted volna a tizenkét órát. Belejöttél volna, hogyan használd ki a legapróbb szüneteket evésre, bármire!


Szerintem csináld vissza valahogy, ha lehetséges még!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook