Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől függ hogy egy weboldal mennyire van elől a google-ban? fórum

Mitől függ hogy egy weboldal mennyire van elől a google-ban? (tudásbázis kérdés)

10. M0ncsa (válaszként erre: 9. - M0ncsa)
2012. aug. 30. 08:53
Ja, bocsi, ez csak egy reklam :D Nade, nezz szet, van egy valag link hozza. Az egesz anyag 112 oldal.
9. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2012. aug. 30. 08:51

Hali!


Murila jokat ir; ezen kivul van errol egy nagyon jo kis konyv (jo hosszu :)), cime "Google Secrets - How to get a top 10 ranking". Keress ra, egy csomo helyrol le tudod tolteni, pl. innet:

[link]

8. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - Kacsa118)
2012. aug. 30. 08:06
meg még egy halom mindentől is függ.
2012. aug. 30. 07:41
a google listázás az oldal látogatottságától függ. minél többen nézik meg, annál előrébb van.
6. Beautykiss (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2012. aug. 30. 01:25
Igen megkaptam köszi. Tényleg jól le van írva minden.
5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Beautykiss)
2012. aug. 30. 01:04
írtam neked privit.
4. Beautykiss (válaszként erre: 3. - 57aa4ea1e8)
2012. aug. 30. 01:03

Köszönöm!

én olyan lista elején szeretnék ott lenni akik tudatosan ezt a dolgot szeretnék megtalálni.

2012. aug. 30. 00:56

A jól optimalizált weboldal ismérvei:


Felépítése nem ötletelésen, hanem szakszerű előzetes elemzésen alapul

Keresőbarát technológiát alkalmaz

Teljes tartalma indexelhető és látható a keresőkben

Gyors a betöltési sebessége

Hibamentes W3C Valid kóddal rendelkezik

Beszédes, kulcsszógazdag URL-eket és egyedi metainformációkat tartalmaz

Böngészőfüggetlen a megjelenése

Egyedi, igényes, látogatóbarát, kulcsszógazdag tartalommal rendelkezik

Számos link mutat rá a tartalmával releváns magas pagerank értékű oldalakról

Kulcsszavai a metategben relevánsak maximalizáltan a tartalommal, és ezek többségére jó helyezéseket ér el a keresőkben

Könnyen navigálható



Azonban nem elég hogy ott vagyunk a találati lista elején, olyan lista elején kell ott lenni, amit azok néznek, akik számára a honlap érdekes. A honlapkészítés során figyelembe kell venni a potenciális látogatók milyen célból keresik majd fel honlapját


Azokat a módszereket, technikákat, melyek segítségével növelhető a keresőoldalak felől bejövő forgalom, keresőmarketing (search engine marketing = SEM) néven emlegetik: ennek egyik leghatékonyabb , fajtája a keresőoptimalizálás (search engine optimization = SEO). A honlapkészítés során erre kell a legnagyobb figyelmet fordítani.

2012. aug. 30. 00:50

Sziasztok!

Weboldalt szeretnék készítettni csak nem tudom,hogy ha csak jól van címkézve akkor is lehetek a keresőben az első helyeken vagy ehhez a google felé kell még pluszban fizetni?köszi a válaszokat előre is.

2012. aug. 30. 00:45
Mitől függ hogy egy weboldal mennyire van elől a google-ban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook