Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Széklettenyésztés kérése. Mi a teendő? fórum

Széklettenyésztés kérése. Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


18. last
2012. aug. 30. 19:00

Hát,reggel beszéltem a házidokimmal azt mondta holnap hívjam,megpróbálja megoldani.

Nem tudom igazán hogy ha nem megy akkor mi lesz velem...

Bár,annak is mire meglesz az eredménye....ÁÁÁÁ.nem tudom mi van a hasamban.

17. globus (válaszként erre: 1. - Last)
2012. aug. 30. 18:43

Ha munkaalkalmasságihoz kell az eü. könyvbe, akkor csak kérsz egy tartályt az ántsz-ben, kitöltöd a benne lévő papírt, és kifizeted a vizsgálatot.

Amennyiben beteg vagy, akkor a háziorvos kérheti (ezt nem kell kifizetni), de valóban csak indokolt esetben szoktak leoltásra mintát küldeni.

16. last
2012. aug. 30. 18:40

Ha megnézed a régebbi kiírt fórumaim,az üzemdokim még egy injekciót sem akart adni,nem hogy ilyet megtegyen.Nem is szól neki senki,a fönökeim úgy csinálnak mintha semmi baj sem lenne.

Én már elneveztem Zitának az úk kis "barátom" aki ezt teszi velem hetek óta.Kicsi parazita,de nem vagyok fertőző mégmindig!!

2012. aug. 29. 20:27

ha boltban dolgozol, akkor ez kötelező vizsgálat (mert gondolom élelmiszerekkel érintkezel)


ebben az esetben a cég munkaorvosához kellene elmenned,aki az alkalmassági vizsgálathoz kéri a széklettenyésztést

14. last
2012. aug. 29. 20:24
Nem tudom!!! :(
2012. aug. 29. 20:23

a patikában fillérekért adnak tégelyt


a háziorvos meg simán kérvényezheti a vizsgálatot

vagy a munkaorvos is (nálunk ő kérte)

12. youlcsi (válaszként erre: 10. - Last)
2012. aug. 29. 20:23
komolyan nem értem, ha már a belgyógyásznál voltál, minek küldött a háziorvoshoz. ő ugyanúgy kérheti a vizsgálatot.
11. youlcsi (válaszként erre: 1. - Last)
2012. aug. 29. 20:21

de miért nem csináltatja a belgyógyász?

mindkettő csináltathat, csak papírt kell kitölteni hozzá, majd kis kezedbe kapod a csomagot, és a reggeli termést belekanalazod :)

majd a labor küldi az ántsz-hez (vagy te postán :))

10. last
2012. aug. 29. 19:06

Én ezt már tényleg nem értem,ha nektek mind ilyen egyszreű volt,nekem miért nem.

Azt mondta alkalmasságira lehet,de nekem nem arra kell.

Majd lehet meg kell kennem valakit hogy megjen a dolog...?!?!?

2012. aug. 29. 18:59

simán küldhet a háziorvos széklettenyésztésre.

Aki orvosi alkalmasságira megy azt is ő küldi,sőt tartós hasmanés esetén is küldhet nem is kell belgyógyászati javaslat hozzá.Érdekes háziorvosod lehet.

Nálunk: háziorvos -beutaló

gyógyszertár-tégely és ezt be kell vinni az ántsz-e és onnan jön eredmény


Most csináltuk igy vagy 2 hónapja...bocs a hibákért csak a gyerek rángat közben

8. last
2012. aug. 29. 18:36

Hát a dokim próbálta de nem vették fel.

Ez csak szerdánként rendel,holnap reggel felhívja a másik belgyógyászt és azt mondta ha nem találnak ki vmit akkor BEPERELI MÉG A NŐGYÓGYÁSZOKAT IS OTT! :)

2012. aug. 29. 18:36

Nem tudom, ugyanarról a vizsgálatról van-e szó, de amikor én anyatejet szerettem volna leadni, simán lehetett. Annyi, hogy 3000 ft volt, mert tejleadásra nem támogatja a tb.

Egyébként simán ráírható a papírra, hogy a fertőző betegség kizárása miatt. Ebbe a bolt sem kithet bele.

2012. aug. 29. 18:33
nekem ez fura.. hivd fel a belgyogyaszt és mond el neki h mi a helyzet
5. last
2012. aug. 29. 18:32

Hát azt írta a lapomba,amin a diagnózisaim vannak,hogy kéri a Tisztelet Háziorvos kollégát(tudta ő hogy nem lesz könnyű és kedvesnek kell lenni)hogy végeztesse el.


A házidokim azt mondta ő ilyet nem kérvényezhet csak úgy.Se tégelyt,se vizsgálatot.

Most itt állok gyógyszer nélkül,tudatlanul.

Én sem értem!

2012. aug. 29. 18:22

en pesti vagyok, és nekem ugy volt h kaptam egy tégelyt és el kellett szambáznom vele az ulászló utcába :D


a belgyógyászod mire gondolt h a haziorvos vegezze el a vizsgalatot? vagy hogy ő irjon erre beutalot es magat a szekletmintat vidd el oda ahol megvizsgaljak?

3. last
2012. aug. 29. 18:19
Hát,nem tudom.Azt mondták max. tartályt kaphatok,de nem tudom hova küldeni.
2012. aug. 29. 18:16

a háziorvosod nem komplett.


engem csomószor küldött a háziorvosom is széklettenyésztésre, mikor vírusos betegségeim voltak és ment a hasam..

1. last
2012. aug. 29. 18:14

Ma a belgyógyászom "kérte" a háziorvosom hogy "csináljunk" nekem széklettenyésztést.

Az ki kelve önmagából kiabálta hogy hülye a belgy. mert ő se tehet ilyet csak járvány,..stb fertőzés esetén.

Azt mondta holnap hívjam fel hogy mit intézett nekem.

De most komolyan ilyen nehéz ezt megcsinálni??

Nem vagyok fertőző,de nem is hazudhatjuk mert boltban dolgozom...

Mit tudtok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook