Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogászati asszisztensnek tanulnék....... fórum

Fogászati asszisztensnek tanulnék....... (beszélgetős fórum)

2012. szept. 8. 13:53
Na,végül is találtam itt a városomban egy sulit,ami két éves,de nem támogatott,viszont biztosítják a gyakorlati helyet is,ami nekem hatalmas segítség,ugyanis nincs igazából olyan fogorvos ismerősöm,aki maga mellé venne tanulónak.Így viszont ez is megoldódott......
8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - GabCSIGAbcsi)
2012. aug. 28. 12:18
Húúú,nagyon köszönöm,ezt feltétlenül megnézem!
7. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2012. aug. 27. 19:58

[link]


Ez például 2 éves, államilag támogatott képzés! :)

6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - GabCSIGAbcsi)
2012. aug. 27. 19:52
Ez is okj-s képzés és olyan paírt ad mint a többi,utánanéztem,de általában 4-5 félévesek ezek a képzések.Én meg már ennyi időt nem tudok tanulásra szánni sajnos 30 évesen.3 iskolát végeztem már,de nem találok tartós munkát,legalábbis itt a lakóhelyemen,csak amolyan alkalmi vackokat....úgyhogy választhatok:vagy tanulok tovább,vagy elköltözök,és az utóbbira biz nem nagyon tudok vállalkozni....
5. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2012. aug. 27. 19:43
Szerintem nézz utána az OKJ-s képzéseknek, azok nem 1 évesek, tuti jó papírt adnak és ha minden igaz ingyenesek is! Érdemes utánajárni! :)
2012. aug. 27. 19:43

Ha nincs orvos, aki mellé el tudj helyezkedni... :)

Egyszer jelentkeztem orvos mellé, 5 évet kellett volna lehúzni "hűség" gyanánt :(

3. Miss Angel (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. aug. 27. 19:38
szia,természetesen nem,drága lenne,azért se ugranék fejest ebbe az egészbe,többek közöttt.....
2012. aug. 27. 19:36
Ingyen van?
2012. aug. 27. 19:34

Sziasztok.

Most elég nagy dilemmában vagyok.

Lenne egy suli,ahol most szeptembertől indulna képzés,ami egy éves.De nem tudom,merjek e belevágni,annyi kérdés van bennem.....

Az első és legfontosabb:meg lehet-e ezt a szakmát tanulni egy év alatt úgy,hogy nincs egészségügyi előképzettségem és általános asszisztensi sem????????

Jártam ugyan gyógyszertári asszisztensi suliba,de azt abszolut nem szerettem,nehéznek találtam+az a szakma teljesen telített.

Azért szánom ezt első kérdésnek,mert ha elvégzem ezt az egy éves iskolát,akkor ebben is szeretnék dolgozni,nyilván-láttok-e erre esélyt erre lennék kiváncsi.

köszi mindenkinek.....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook