Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan lehet a babának frissen tartani a lereszelt gyümölcsöt pl. utazás közben? Mennyi ideig marad fogysztható? fórum

Hogyan lehet a babának frissen tartani a lereszelt gyümölcsöt pl. utazás közben? Mennyi ideig marad fogysztható? (tudásbázis kérdés)


2008. jan. 28. 21:14
En 24 orat szoktam a frissen reszelt gyumolcsoknek adni. Persze nem nyari melegben. Ilyen idoben 1 napig szerintem kenyelmesen elall. Reggeltol estig akar hutes nelkul is. Szerintem a friss gyumolcs mindig egeszsegesebb mint a hokezelt bebikajak.
8. M_Marcsa (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2008. jan. 26. 21:23

Nem tudom, de utazáskor megteszi.

Elvileg egészséges. Mi ettünk, mikor muszáj volt, utazáskor.

7. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 6. - Kolibri)
2008. jan. 26. 17:29

nem tudom.Elviekben azt mondanám hogy nem,a gyümölcs,mármint a friss egészégesebb,de jöhet a következő gondolat,honnan származik,vegyszerezték e stb.A bébiétel pedig ugye elviekben szigoruan ellenörzött.Szóval jöhetnének érvek,ellenérvek...


Ha utazáskor üveges ételt kap,nem hiszem hogy bármi kárt okoznál vele,mindenesetre kényelmesebb megoldás,főként ha a baba el is fogadja...

2008. jan. 26. 16:37
Koszi az otletet. Buta kerdes, de az uveges dolgok olyan egeszsegesek, mint amit en reszelnek?
5. M_Marcsa (válaszként erre: 2. - Kolibri)
2008. jan. 26. 14:52

Mekkora a baba?

Vihetsz esetleg üveges almapépet, vagy egyebet. Ha eszik banánt, azt is, egy villával könnyű összetörni.

4. dindin19 (válaszként erre: 3. - M_Marcsa)
2008. jan. 25. 19:51
szerintem is ez a legegyszerűbb megoldás. Kis helyen elfér, s az biztos nem romlik meg. Esetleg még a tupper edényekben tudod tárolni, de inkább maradj a friss reszelésnél.
2008. jan. 25. 19:49
Én vittem a reszelőt és ott készítettem el., ahol kellett. Még egy kés kell csak.
2008. jan. 25. 14:40
Nincs otlet? :( Akkor legalabb arra, hogy mennyi ideig lehet elfogyasztani a lereszelt almat? (Nem teszek hozza semmit.)
2008. jan. 25. 11:57
Hogyan lehet a babának frissen tartani a lereszelt gyümölcsöt pl. utazás közben? Mennyi ideig marad fogysztható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook