Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OKJ-ra jelentkezés fórum

OKJ-ra jelentkezés (beszélgetős fórum)

2012. aug. 26. 08:48
Okés köszönöm! :)
2012. aug. 25. 16:28

Simán lehet jelentkezni oda is ahol augusztus volt a határidő! Hidd el!

Én ahova jártam ott is augusztus 20volt a határidő, mégis voltak olyanok akik utána jelentkeztek sőt volt olyan aki hiába szept 1én kezdődött suli, csak szeptember közepén iratkozott be és simán megengedték neki.

Ingyenes képzésnél azért engedik, mert minél több a tanuló annál több lovét kap a suli az államtól, fizetősnél meg nem kell ragozni, hogy miért engedik. Ugyhogy nyugodtan próbálj oda jelentkezni ahol 20-án volt a hat.idő.

Én Oktávba jártam egyébként.

2012. aug. 25. 13:34
szia,a 11 kerben a Számalk suliban vannak ingyenes képzések,és azt írják,hogy szeptember a határidő a jelentkezésig :)
2012. aug. 25. 12:42

Sziasztok,

Valaki meg tudná mondani, hogy Budapesten van-e még olyan suli, ahol nem 20.-a volt a jelentkezési határidő? Ingyenes OKJ-s képzésre gondolok, és valami 1 évesre. Egyetemet váltok, és csak februárban tudok felvételizni, ezért van 1 szabad évem. Tudom, későn reagálok, de először úgy volt, dolgozni fogok, csak nincs nagyon munkalehetőség :(

Köszi, aki tud segíteni, üziben is várom a lehetőségeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook