Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mivel tudnám elérni, hogy nagyobb mellem legyen? fórum

Mivel tudnám elérni, hogy nagyobb mellem legyen? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 24. 12:28

Nem tudom ez a fórum mennyire valós mennyire nem.


Már csak azért is kételkedem, mert nem hiszem, hogy egy nőnek tényleg ez jelenti a legnagyobb problémát.


Ha én ránézek egy nőre, és tetszik az arca, majd utána beszédbe bonyolódom vele és a stílusa is bejön, egyáltalán nem érdekel, hogy mekkora a melle.


Ha pedig az első kettő kitételnek nem felel meg, lehet bármilyen szép is a melle nem fogok többet foglalkozni vele.

37. CsillagTM (válaszként erre: 33. - XXXT)
2012. aug. 24. 12:27
aha, és akkor esetleg nőnek a mellei PLUSZ tönkrevágja a hormonrendszerét.
36. puhapillecukor (válaszként erre: 26. - Ozike0501)
2012. aug. 24. 12:25
az mindegy, hogy hogyan van masszírozva?
2012. aug. 24. 12:25

Én szeretnék kisebb melleket....

tud valaki tanácsolni valamit? :D:D:D:D


amúgy meg puhapillecukor nincs rá mód műtét nélkül hogyan lehetne növelni a melleket de hát azért a pasik többsége se labdázni szeret szex közben :)

szerintem is inkább fogadd el magad, a masszírozás is csak addig használhat amíg növésben vagy, ha már megálltál a fejlődésben akkor az se használ....

2012. aug. 24. 12:25
Köszönöm a biztató válszokat, kedvesek vagytok :)
33. XXXT
2012. aug. 24. 12:24
Fogamzásgátló. Az egyik osztálytársamnak hatalmas mellei nőttek tőle. De ezért kár szedni, meg örükké sem tarthat. Egyelőre erre csak a műtét van. Nekem is van, nem nagyon látni, h mű, a többségnek nem tűnik fel. De pasi miatt kár mellet növeszteni, nem azzal kell pasit fogni :)
2012. aug. 24. 12:24
A pasiknak nincs bajuk a kis mellel, de a melltartoban szeretkezessel annal inkabb! Ne csinald!
31. CsillagTM (válaszként erre: 8. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:23
hát ha úgy gondolod, h amiatt nem lesz senkid, mert nem elég nagy a melled, akkor az régen rossz. vagy nagyon fiatal vagy, vagy még éretlen, vagy rossz pasikkal találkoztál eddig..
2012. aug. 24. 12:22
22 vagyok, 70A sat hordok
2012. aug. 24. 12:22
Mindig is kis mellem volt,de soha nem zavart.Inkább még örülök is neki.
28. >Indira< (válaszként erre: 26. - Ozike0501)
2012. aug. 24. 12:21
A masszírozás kellemes időtöltés lehet, de attól nem fog nőni.
27. Csicsi25 (válaszként erre: 22. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:20
Felejtsd el ezeket a krémeket, kapszulákat! Annak idején én is jópárat kipróbáltam és nem használt. Csak a pénzem ment el feleslegesen.
26. ozike0501 (válaszként erre: 1. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:19

Nagymamám leány korában kis mellű volt. Papa kezelésbe vette és nőtt neki nem is keveset.

Minden este 20 percet masszírozta érzéssel. Jelenleg nagy és korához képest (orvos mondta), hogy feszes és szép tartású.

Ez nem rövid távú folyamat, de szerintem érdemes kipróbálni.

Főleg, hogy melleidnek is megjár a kényeztetés.

Szerintem...

2012. aug. 24. 12:18
Kérdés, hogy mennyire kicsi az a kis mell? Mert abban is vannak fokozatok. Az enyém is kicsi, viszont formás - és tényleg nagyon sok pasi van, akinek ez tetszik. Sokáig én is szégyelltem, de aztán rájöttem, hogy sokkal jobb kis mellekkel - főleg ilyen melegben. A párom pedig ki is akadna, ha plasztikáztatnám - neki így tetszik.
24. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 12. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:17
Hányas méretű melltartót hordasz? Nekem is kicsi a mellem, de ez teljesen nézőpont kérdése. A kis mell nem a világ vége. Nem is értem, hogyan gondolhatsz arra, hogy ha kicsi a melled, akkor nem lesz senkid. Bocsi, de ez nekem magas :) Ha mindenki így állna hozzá, akkor a világon nők millióinak soha életében nem lenne pasija, mert kicsi a melle :) Ha valaki szeretni fog, akkor nem azt fogja nézni, hogy mekkora a melled. Amúgy meg nem minden lánynak látszik, ha mű melle van. Ha nem kosárlabdákat rakatsz be, akkor nem lesz rögtön egyértelmű. Természetes utat nem nagyon fogsz találni arra, hogy megnöveszd őket. Max hormonkezelés. Kérdezz meg egy nőgyógyászt :) vagy nem tudom.
23. f758a7200f (válaszként erre: 8. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:17

Edzéssel növeled valamennyire a szövetet ami alatta van, így mondjuk nem a melled nő, de az izom jobban kinyomja. Másrészt hízni kell kicsit (nem tudom hány kiló vagy), mindenki amikor hízik, oda is hízik egy picit. Van még egy dolog, bár nem természetes és én ellene vagyok a gyógyszereknek ha lehet, de pl. a legtöbb régi típusú fogamzásgátló kellemes mellékhatása ez volt (lánykoromból emlékszem:))), hogy szinte 1-2 hónapon belül egy picit bedurrantak a mellek, egy picit nagyobb melltartó kellett. Persze, ha abbahagyod, le is fog apadni ugyanúgy, szóval marad a hízás, és hordj melltartót. Szerintem szexi a melltartó, és a pasiknak is tetszik:) Ha kell, abban aludj, de a merevítőket vedd ki (nekem vannak alvós melltartóim, nem látok benne semmi kivetnivalót, megmarad a pasiban az a kép rólad, hogy mindig szépen összeszedetten lát és szép alsóneműben)


Mellesleg nem minden pasi cicifüggő, akkor is ha tetszik nekik, túl tudnak lépni rajta, ha neked nincs, hangsúlyozd ki más előnyeidet, tereld el a figyelmet arról ami nincs!

2012. aug. 24. 12:17

kapcsolatot már amúgyse keresek..

de akkor ezek a kapszulák ,krémek érnek valamit? nemtudtok valakit , akinek használtak? gondolkodtam, hogy vennék.

21. Ladybird12 (válaszként erre: 12. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:16
hány éves vagy? mekkora melltartót hordasz??
20. f1e23b97ee (válaszként erre: 12. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:13
Lehet ez a valakid már azért nincs meg. Mert Te problémát csináltál abból, ami egyáltalán nem volt probléma.
19. globus (válaszként erre: 12. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:13
Ez butaság, akinek jó szeme van hozzá, így is észrevenné. Ha megtetszettél ruhában, hidd el, hogy akkor már nyugodtan levetheted. Ne csinálj nagyobb problémát belőle szándékosan.
18. lucka (válaszként erre: 12. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:13

nyilván nincs olyan pasi akinek az jön be, ha a nő nem veszi le a melltartót szex közben.


olyat viszont ismerek, aki a kismellű barátnőjéről mondta nekem egyszer, hogy azért imád végre egy kismellű nővel lenni, mert iszonyatosan látszik rajta, ha felizgatják, és neki azóta is ez jön be.


nem leszel ettől pótlék, de amíg nem fogadod el magad addig tényleg ne várd mástól se hogy elfogadjon.

2012. aug. 24. 12:13
Műtéttel!!! :P
16. 7796ae808e (válaszként erre: 11. - Petra11)
2012. aug. 24. 12:11
:))
15. adfa0d8bdb (válaszként erre: 12. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:11
Akkor műttesd meg ha ennyire zavar!
14. >Indira< (válaszként erre: 12. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:10
Ha ennyire zavar, miért műtteted meg magad?
13. >Indira< (válaszként erre: 6. - F799cac10e)
2012. aug. 24. 12:09
A zsírszövetet, ami gyakkorlatilag a tömegét adja, nem lehet edzeni, max. alatta az izmokat.
2012. aug. 24. 12:08

én nem szeretnék valami pótlék lenni. tudom, hogy el kéne fogadni magam, de nem megy.iszonyatosan zavar.utálom.amíg volt valakim, nem is vettem le a melltartót szex közbe.

nem hiszem, hogy lenne olyan pasi akinek ez jönne be, max be kell érnie ennyivel...ez meg olyan szomorú.

11. Petra11 (válaszként erre: 8. - Puhapillecukor)
2012. aug. 24. 12:06
Hmmm.... nem minden pasinak a nagy mell a lényeg! De nézd a jó oldalát! Sosem kell majd a válladon a hátadra csapni...
10. lucka
2012. aug. 24. 12:06
ugyan már, van akinek a deszka nők tetszenek. inkább el kellene fogadni magad, mert ha téged ez frusztrál, azt mások is észreveszik és akkor már persze hogy senkinek nem fog tetszeni az alkatod. De ha elfogadod, megszereted magad így ahogy vagy, akkor hidd el lesz más is akinek pont így leszel jó.
2012. aug. 24. 12:04
Ha hízol vagy 20 kilót (optikai tuning) vagy késsel... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook