Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek mennyire hatásos ez a mozgásforma? fórum

Szerintetek mennyire hatásos ez a mozgásforma? (tudásbázis kérdés)


10. SweetDelight (válaszként erre: 9. - Toulouse)
2012. aug. 24. 14:08
Az az igazság, hogy a lakásban nem is tudnám hova tenni... talán ha a garázs szigeteltetnénk... hmm.. milyen jó lenne konditeremnek..fel is dobom a páromnak:)))))
9. Toulouse (válaszként erre: 8. - SweetDelight)
2012. aug. 24. 10:25
Én is sokáig spóroltam, hogy tudjak venni egy ilyen gépet. :) Mindig más-más intenzitással csinálom, mert én is azt olvastam, hogy úgy sokkal hatásosabb. :)
2012. aug. 24. 07:57

Zsírégetésre jó, de inkább intervall edzést csinálj vele, hatásosabb. Ha ugyan olyan intenzitással edzel mindig hamar megszokja a szervezet, esetleg iktass be más edzést is, insanity, Réka, ugrókötél, futás.

Nagyon fontos hogy sok féle képpen átmozgassuk az izmokat így folyamatosan fejlődik.


Egyébként irigyellek:)))) de jó lenne itthonra egy ilyen masina:)

Nekem csak 2x 10 kg tárcsás súlyzom van, meg 1-2 kiegészítő:)

2012. aug. 24. 06:23
Szerintem elég az edzés mennyisége az elliptikussal. De én még a helyedben hozzáraknék legalább 20 perc Rubint Réka tornát. Így tuti meglesz az eredmény. Viszonylag gyorsan. Én bringa mellé kezdtem el tornázni. Mondjuk 90 perces torna naponta, de nagyon látványos a változás.
2012. aug. 24. 05:39
Szerintem tuti lesz a hatàsa,nekem is volt és nagyon jó diéta mellett fogyásra és utána szépen formálja a testet. :) Más gépet nem is tudok mondani,amivel úgy meg lennék elégedve,mint ezzel. :)
5. timycat (válaszként erre: 4. - Toulouse)
2012. aug. 23. 23:51
Szerintem tökéletes lesz feszesítésre. Az elliptikus totálisan átmozgat. Mondjuk hogy mikorra várhatsz eredményt, meg hogy mennyi edzéssel lövésem sincs, de hogy hamarosan látható nyomai lesznek rajtad az tuti. Hajrá!
4. Toulouse (válaszként erre: 3. - 537e413e9f)
2012. aug. 23. 23:05
Éppen ezért, nem is igazán fogyni, hanem inkább átformálni, feszesíteni szeretném magam. A combom elléggé hurkás, a fenekem már kevésbé. A csípőmön is van egy pici, ezért azt is szeretném picit ledolgozni. :) Kicsit olyan aránytalan :D
2012. aug. 23. 23:01

Nem tudom, hogy mi a szöcske az, de tudom, hogy létezik gugli!:-)))


Szerintem sétálj le egy konditerembe, ahol vannak női edzők és mond el nekik, hogy mit szeretnél és ők meg fogják mondani neked, hogy mennyi idő kell mindehhez és olyan gyakorlatokat fognak végeztetni veled!:-))

..de szerintem 169 cm-hez egyáltalán nem gázos a 65 kiló!:-)))

2012. aug. 23. 22:46
Jelenleg 169 cm és 65 kg vagyok. A múlt héten vettem egy elliptikus trénert. Arra gondoltam, hogy heti 5 alkalommal fogok edzeni rajta, kezdetben heti 3 nap 40 perc és heti 2 nap pedig 20 percet. Nem is elsősorban fogyni, hanem feszesíteni, átformálni szeretnék. Leginkább a combomból és a fenekemből szeretnék fogyni egy kicsit. Szerintetek hatásos lehet ez így? Illetve mennyi idő elteltével fog látszódni az eredménye?
2012. aug. 23. 22:43
Szerintetek mennyire hatásos ez a mozgásforma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook