Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


2260. Reny84 (válaszként erre: 2256. - Sziscsi)
2009. júl. 2. 09:46

Szia! A varrat felett nekem is duzzadt a nyakam, főleg reggelre.

A tarkófájás normális? meddig? Nyilal de főleg a bal oldal irányában, ahonnan nyirokcsomót is vettek ki.Vizesruházom....

2259. e76e8f01ad (válaszként erre: 2256. - Sziscsi)
2009. júl. 2. 09:36

szia Sziscsi

Szombaton kezdessz dolgozni? mit dolgozol?Vigyazz magadra,szerintem kicsit korai.Puszillak

2258. Sziscsi (válaszként erre: 2257. - Accb6cf2da)
2009. júl. 2. 09:19
Dolgoznom kell, mert a főnöknőmnek büdös a munka. Egyébként jól érzem magam, csak kicsit fáradékonyabb vagyok, bár, ha belegondolok, napi 10 óra munka...
2257. accb6cf2da (válaszként erre: 2256. - Sziscsi)
2009. júl. 2. 08:46

Szia!


Lehet, hogy korai még a munka, de Te érzed.

A varrat feletti duzzanatot inkább masszirozni kell.

Minden rendben lesz nálad is.

Írd majd meg az eredményt!

2256. Sziscsi
2009. júl. 2. 08:32

Sziasztok!

Olvasgattalak benneteket. Kitartás, meggyógyultok/meggyógyulunk!

Én ma megyek vissza a dokihoz, ma mondja meg a szövettan eredményét. Egész máig nem izgultam miatta, de most...

A varratom felett még mindig ödémás a nyakam, és be van keményedve. Remélem ez nem gond, ez így természetes. Igaz, nem nagyon borogattam.

Én szombaton már dolgozni akarok. Szerintetek korai?

Jobbulást midnenkinek!

2009. júl. 1. 22:04
Szorítok, hogy jó legyen!
2254. tünkány (válaszként erre: 2251. - MsMonk)
2009. júl. 1. 21:33
Én is szorítok! Puszi!
2253. e76e8f01ad (válaszként erre: 2251. - MsMonk)
2009. júl. 1. 20:54

Szia MsMonk

en nagyon de nagyon szoritok,de semmitol ne felj mert minden okes nalad,megcsak ne is gondolj masra.Varlak vissza holnap,mert sokat fogok rad gondolni.Puszillak ...Szeretunk :))Angi

2009. júl. 1. 20:46

Nem kell kérni! Ezt magunktól is megtesszük:) Ne izgulj, minden rendben lesz!

Hány órára kell menned?

2251. MsMonk
2009. júl. 1. 20:35

holnap megyek vissza a dokimhoz a műtét utáni szövettan eredményért....nagyon izgulok:(

Kérhetlek titeket hogy szurkoljatok!!!!

köszike!

2250. eri75
2009. júl. 1. 18:12

Rbarso!

Irtam privátba!!!!

2249. mangiare
2009. júl. 1. 16:11
10év ezt mondta? Bár eltudom képzelni. Még jó hogy a babámnak nincs baja.Nekünk itt egy dokinő azt mondta hogy 1hónap.
2248. mangiare
2009. júl. 1. 16:09
Így így fegukám, tuti van benne vmi, a párom is enyhén erős szteroidokat szedett. És mi si arra gondolunk hogy attól lett. De hát kellett.
2247. MsMonk (válaszként erre: 2246. - Accb6cf2da)
2009. júl. 1. 10:12

hát igen mondjuk nekem a lépes betegség vizsgálatánál találták meg a göböt de ugye növekedett és rosszindulatú lett:s:s szerintem a szteroid felfokozta...tuti biztos vagyok benne!

Jah és a pesti dokim azt mondta, hogy a szteroid kb 10 év mire kiürül a szervezetből elég jó mi????:s:(:(:(

Nekem ez a pm. műtét volt a HETEDIK és ezek a szteroid óta..(kivéve a mandula)szóval tuti vagyok benne!!!!!!Meg én egy évig kaptam egyfolytában tehát...:s:s:s:s

2246. accb6cf2da (válaszként erre: 2245. - MsMonk)
2009. júl. 1. 10:04

Valaki azt kérdezte itt a fórumon, talán Zsozo, hogy lehet e ez a betegség a szteroidos gyógyszertől....

Hát kezdek egyre biztosabb lenni, hogy az esetlegesen meglévő hajlamot a szteroid felfokozza.

Ő is szedett a térdére valami, én is a derekamra, és most kiderült, hogy Te is MsMonk.

2245. MsMonk (válaszként erre: 2237. - Stileto)
2009. júl. 1. 09:59

én konkrétan tótkomlósi vagyok Csabától 40km!!!Elég sokáig melóztam CSabán a Molingnál:):):Csak akkor odajártam iskolába és így kerültem a Csabai kórházba!!!

hát igen elég szörnyű ami ezen a környéken megy!!

Amugy képzeld, volt még egy afférom a Csabai kórházzal!!

15 évesen kiderült hogy nem működik a lépem ott Csabán a kórház egy éven keresztül injekciózott szteroid gyógyszerekkel állandó kórház stb...szenvedés!!! Aztán egy ismerősünk beprotezsált PEstre és ott egy hét múlva meg is operáltak mert azt mondták kb még 2-3 hónapig bírtam volna és felfal a gyógyszer és mivel a vérem nem alvadt....hátt...nem kell ragoznom:(:(:(:(

Úgyhogy nekem nincsenek túl jó tapasztalataim sajnos:(

De biztos ott is vannak jó orvosok:)

Szép napot!

Jah most Szegedre járok:):)

2244. MsMonk
2009. júl. 1. 09:49

Szia!!!

Köszi, hogy még egyszer válaszoltál:):):)

És feltűnt vmi a Cigi....én is dohányoztam de amikor kijött a szövettan annyira megijedtem hogy leraktam ma a 23. nap de most kezdek jobban lenni eléggé kívánom:s...lehet ettől is eszegetek könnyebben!!!


nah de akkor tényleg odafigyelek és azért az megnyugtató, hogy a gyógyszertől nem fogok hízni:9

Szép napot!!!!

2243. e76e8f01ad (válaszként erre: 2223. - Stileto)
2009. júl. 1. 09:40
Szio En majd most fogom kapni Juli 6 -an,leirok majd mindent.
2242. e76e8f01ad (válaszként erre: 2225. - 7529edede9)
2009. júl. 1. 09:36
Egem is:))) sokat segit nekem is:)) annyira kedves aranyos lany.
2241. 7529edede9 (válaszként erre: 2234. - Stileto)
2009. jún. 30. 23:15
Most még az onkológián jó kezekben vagyok de én is valószínű lecserélem majd vele az endokin dokit mert az semmit sem ér és időpontot 4-5 hónapra ad, inkább kifizetem azt a pénzt de szaktekintély vizsgál.
2240. 7529edede9 (válaszként erre: 2239. - Tünkány)
2009. jún. 30. 23:12
Ez nagyon jó hír, vigyázzon magára.
2239. tünkány
2009. jún. 30. 23:05

Sziasztok! A fiam szövettana rendben van. Onkológiai kezelést nem igényel. Fél évente kell MRI-t csináltatnia, meg rendszeresen járni endokrinológushoz.

Gyógyuljatok! Puszi!

2238. accb6cf2da (válaszként erre: 2236. - MsMonk)
2009. jún. 30. 22:33

Én már leírtam ezzel kapcsolatban a tapasztalatomat, de na még egyszer:)

Azért óvatosan a kajával! Amíg nem szeded a PM. hormon gyógyszert, addí mindenképp! Az anyagcsere lassúbb, így szinte minden lerakódik. Amikor már bírod, kezdj el tornázni. Elsőre keveset, majd emelgesd az adagot.

Aztán ha megkapod a gyógyszert, akkor rendeződik majd minden. A gyógyszerztől nem hízhatsz. Ez ugyanaz, amit egyébként a PM termelne. A gyógyszertől lehet, hogy nem fogysz majd le, de legalább nem hízol tovább.

Én műtét után felkapkodtam jónéhány kilót, ennek fele kb. június elejére lement. Kicsi torna, és gyógyszer.

Bennem valamit elrontottak:) A műtét óta nem kell a csoki, pedig csoki függő voltam, sokáig nem kellet a cigi sem.

Figyelj a kajára észre sem veszed és rakódnak le a kilók!

2237. stileto
2009. jún. 30. 22:28

Szia MsMonk!

Te is Csabai vagy? Szőrnyü ami itt nálunk folyik.Pedig nagyon jóban vagyok a dokinömmel.Egy társaságba járunk.Ma rendesen odapirítottam neki telefonon,azt mondta,hogy holnap menjek be hozzá,majd megbeszéljük.Ezen nincs mit megbeszélni.Gyula most nagyon jó,nemtudják a sugarazást elrontani a dokim Pestről fog irányítani.

2236. MsMonk
2009. jún. 30. 22:23

elfelejtettem vmit:)

A műtét óta olyan vagyok mint egy két lábon járó zabagép...elég telt vagyok így nagyon félek hogy elhízok még jobban(meg majd a gyógyszerektől is ha beállítják) de egyszerűen egyfolytában enni akarok igyekszem gyümit de ma is csokiztam...a műtéttől van vagy csak azért mert uncsizom itthon táppénzen:)

Tapasztalatok??:):):)

2235. MsMonk (válaszként erre: 2223. - Stileto)
2009. jún. 30. 22:18

szia!!

Még csak két napja vagyok itt:)

Képzeld nekem Békéscsabán 10 éve(akkor voltam 16 éves)akkor találták meg a göböt és azt mondták nem kell foglalkozni vele mert elvan meszesedve és nem lehet semmi baj:s:s:s

Semmi gyógyszert nem kaptam semmit....

Most a szövettan rosszindulatúságot mutatott ki már túl vagyok a műtéten:)

Szegeden műtöttek...azt mondta a Szegedi dokim hogy sok beteg van CSabáról!!

Akkor nem csak én vagyok aki ott negatív "élményekkel" van tele!!!

De most már jó kezekben vagy!!

Minden jót!!!!:):):)

2234. stileto
2009. jún. 30. 21:46
Reny84! P.hd. Dr.Solymosi Tamás Budapest,Bartók Béla út.16.Tel.számot nézd meg légyszi a honlapján,vagy konsiliu.hu,saját weboldala.Múlthét csütörtökön hívtam és ma fogadott.Tízezer ft a konzilium nála,de többet is adnék neki ha kérné,mert nagyon jó.Iszonyatos pénzeket fizettem már ki kokler dokikra feleslegesen.Ahogy bemész a kisugárzásától megnyuszol és tudod,hogy jó helyen jársz.
2233. accb6cf2da (válaszként erre: 2230. - Reny84)
2009. jún. 30. 21:17

Szia Reni!


Nem az a fontos, mekkora! Az a lényeg, hogy eltávolítsák!

Stileto, amit most leírtál meglepett. Azt tudtam, hogy az orvosokban nem lehet megbízni de, hogy ennyire.....

Azt hiszem én is váltok. Nekem az elmúlt 20 évben többszőr működött túl a PM-em. Igaz az első 2 alkalommal nem is tudták mitől fogytam, stb. Aztán a 3. alkalommal rájöttek. Gyógyszert csak 1 hónapig szedtem, mert az orvos azt mondta a tüneteomre, hogy nem túlműködős tünet, így felesleges gyógyszert szednem:) De múlt évben szinte végig beteg voltam és gyógyszereztek. Júniusban nézték a szívemet, akkor minden rendben volt. Igaz nem orvos küldött el kardiológiára, hanem én mondtam, hogy el akarok menni:) Július 9-én megint megyek, mert az üzemorvos az EKG-n látott valamit. Ezek után nagyon kiváncsi vagyok....

Most, hogy így az izületeket is említed, lehet, hogy ettől van nekem is minden ilyen nyűgöm?

Döbbenetesek az orvosok!

2232. 7529edede9 (válaszként erre: 2228. - Stileto)
2009. jún. 30. 21:05

Hát reméljük tudsz majd pihizni nem gyengülsz el és utána még otthon is tudsz maradni egy kicsit.

Hamar fogadott, mennyit kellett várni, gondolom időpontra kellett menni?

2231. Reny84 (válaszként erre: 2223. - Stileto)
2009. jún. 30. 20:58
Írd le légyszi a teljes nevét és az elérhetőségét...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook