Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


2680. e76e8f01ad (válaszként erre: 2679. - Sylb)
2009. júl. 9. 11:35

szia Kedves sylb

volt hogy nem tudtam hangosan beszelni ,dehogy a nyelvem dagadt volna,olyan azert nem volt.

Mondjuk most elment a hangom rendesen.

De soha nem dagadt a nyelvem .

Sztem mond meg a dokinak hogy te igen is aggodsz,es csinaljon vele vmit,mivan ha tovabb dagad????.

Remelem segitettem vmit.

2679. sylb
2009. júl. 9. 11:26

Sziasztok!


mivel kissé sok már a hozzászólás ebben a témában, ezért bogarászás helyett inkább a regisztráció és a kérdezés mellett döntöttem :-)


a már műtéten átesettektől kérdezném, hogy közületek volt-e valakinek gondja a beszéddel? konkrétan nekem be van dagadva a nyelvem fele hosszanti irányban és ez igen érdekes beszédet eredményez; valamiféle pösze-sejpítést... nem mondom, a családnak napi szinten nyújtom az ingyenes szórakozást, de engem azért már kezd zavarni, főleg mert a munkámhoz szükségem lesz tiszta artikulációra :-)

az altató doki azt mondta, hogy 1-2 hét alatt rendbe jön, de egy hete műtöttek és eddig még semmi javulás.

szóval, nálatok hogy volt? volt-e vki akinek pl egyáltalán nem volt ilyen gondja vagy akinek volt hasonló?

bocs, ha hosszú voltam, de már kezdek idegeskedni miatta :-(

2009. júl. 9. 11:18
Fegum minden rendben lessz,vigyazz magadra a melegben.
2009. júl. 9. 10:38

Sziasztok!

Ma keveset leszek, mert orvosos napom van.

Elmegyek nem sokára a sebészhez, bár nem tudom minek. Amikor kijöttem a kórházból azt mondta menjek vissza, hát most megteszem.)

Aztán kardiológia, és utána bőrgyógyász.

Utána mindenképp jelentkezek.


én is dolgoztam volna a műtét után előbb is, de 1 hónap múlva is még vonszoltam magam:)


Vigyázzon mindenki magára!

2009. júl. 9. 10:02

alexa remelem hogy igy is marad,es csak ennyi bajod legyen az eletben csak.

Szivbol remelem;)

2675. alexa7201
2009. júl. 9. 09:00

Jó reggelt mindenkinek. Remélem mindenki tele optimizmussal, és jövőképpel.

Angi megértelek, hogy dolgozni akarsz. Annó, amikor a mellemet műtötték, csütörtökön műtöttek és hétfőn már dolgoztam. Úgy látszik engem ezek a jóindulatú daganatok el fognak kisérni életem végéig. De nem panaszkodom. Ennél nagyobb gondom soha se legyen.

Szép napot nektek

2009. júl. 8. 21:32

Vigyazzatok magatokra.

Jo ejt

2673. e76e8f01ad (válaszként erre: 2669. - MsMonk)
2009. júl. 8. 21:30

Vegyel olyat ami termeszetes,tahat gyogynovenyboldbol,a Neve organic green tea.

Nekem azt mondta a doki jo mindenre.



Koszonom hogy biztatsz.:)

Jol esik:)

2672. accb6cf2da (válaszként erre: 2671. - MsMonk)
2009. júl. 8. 21:12

Igen a hangod miatt!

Gégészhez nem fogsz elmenni?

2671. MsMonk (válaszként erre: 2670. - Accb6cf2da)
2009. júl. 8. 20:58
a hangom miatt?? vagy mire gondolsz???:):) nem értem:p:D:D
2670. accb6cf2da (válaszként erre: 2669. - MsMonk)
2009. júl. 8. 20:48
Neked mézet és kamilla teát kell fogyasztanod:)
2669. MsMonk
2009. júl. 8. 20:29

Szép estét lányok!!!

Angikám jó korán munkába állsz...vigyázz magadra!!!

Ahogy te is mondtad nekem mikor aggódtam és ideges voltam..nem lesz semmi baj nem terjedt az sehova minden jó lesz megkaptad a kezelést semmi baj nem lesz!! És a zöld teát amugy mondták hogy igyad vagy magadtól kezdted szerinted én is igyam?? Milyen fajta amit iszol sima filteres vagy valami drogériába vetted???

Puszcsika

2009. júl. 8. 19:41

Angi, hogy felejtenélek el????

Sok volt ma a munkám, nem rég értem haza, tornáztam, tusoltam, és most értem ide:)


Nem írtad, hogy vagy!

Munkával kapcsolatban, megértelek, én is unatkozom, ha sokat vagyok itthon:)


Tünkány, Te is vigyázz magadra, jó szórakozást:))


Pihenj Angi, puszi

2667. tünkány
2009. júl. 8. 19:36
Ma este nem vagyok otthon, azért szereztem egy gépet, hogy megnézzem, mi van veletek! Örülök, hogy megvagytok, vigyázzatok magatokra! Puszi mindenkinek!
2009. júl. 8. 19:26

Fegu koszonom:)Mar azt hittem nem irsz:(



Koszonom:)

A munkaba menes ugy gondolom nem korai,sott ugy erzem mar hogy sok volt itthon,de meg nincs vege,tudod a nagy pentek hoooh az kemeny lessz.


Koszonom hogy nem felejtessz el.

Angi puszilok mindenkit:)

2009. júl. 8. 19:14

Már július 14-én dolgozol? Nem korai ez még?

A hányingeren kívül, jól vagy?

Ne félj a péntektől, minden rendben lesz:)))

Vigyázz magadra!

2009. júl. 8. 17:50

Sziasztok


Ujra itthon,uristen a Penteki napom felelmetes lessz,mert ott az ultrahang eredmenyre nem kell m,ajd varni megtudom az nap hogy terjedt e tovabb vagy sem,ki sem merem mondani.Meg az hatra van,egyebkent meg kivagyok irva dolgozni 14 -evel.Egyebkent orulok hogy tul vagyok,a terapian ,kicsit honyingerem van,de mar bevettem a gyogyszerem:)) a pm re.ami tok jo.Es iszom a Zold team.Puszilok mindenkit,Vigyazzatok magatokra.angi

2663. accb6cf2da (válaszként erre: 2662. - Alexa7201)
2009. júl. 8. 15:40
A pihenés nem biztos, hogy jó. A lényeg a gerinc melletti izmok megerősítése!
2662. alexa7201 (válaszként erre: 2652. - Accb6cf2da)
2009. júl. 8. 15:38

Igen jól számolod. A gyógytornával csak az a baj, hogy nincs semmire időm.


De tudom, hogy vigyáznom kell magamra. A gyerekeknek anya kell. Elég nehéz igazi családot összehozni, de tudom, hogy a férjemmel közösen képesek vagyunk erre.


Jó vásárlást, pihenést mindenkinek

2661. MsMonk
2009. júl. 8. 13:35
Nah elindulok TURCSIZNI:):):)::):) mindenkinek legyen szép napja egy két óra és jövök:) Puszikállak titeket!!!!
2660. Reny84 (válaszként erre: 2656. - Accb6cf2da)
2009. júl. 8. 13:14
Na ez vicces. Pasik. Erre csak ennyit tudok mondani, mert már tőlem is megkérdezte a párom, hogy tulajdonképp hány gyógyszert kell szednem minden nap?? Hát igen. antibébi, allergia elleni, most meg ez... ez van. Csak el ne felejtsem valamelyiket :-)
2659. Erika8
2009. júl. 8. 13:12
Az igazság az, hogy nekik is éppolyan nehéz elfogadni mint nekunk, de úgy látom mindenki párja igyekszik :))), és ez nagyon jo !!!
2658. Reny84
2009. júl. 8. 13:12
Köszi mindenkinek! Megy ám a pihi ezerrel. Ma kertészkedtem is, ez a hobbym.
2009. júl. 8. 13:03
Hat ez jo:))))gyogyszer,igen mig elunk szednunk kell.
2656. accb6cf2da (válaszként erre: 2655. - E76e8f01ad)
2009. júl. 8. 12:55

Na ez jó hír (gyógyszer szedés)!

majd meglátod egyre jobban leszel. És igen szedd Te is reggel:)

Én tornázok majdnem minden nap, csak most lusta vagyok ebben a melegben:)

Én tegnap reggel elfelejtettem bevenni:) Lehet, hogy mégis feledékeny vagyok?

Minden este kiteszem egy kis tálra a gyógyszert, hogy reggel csak bekapom és iszom rá egy kis vizet. Tegnap este is így tettem volna, de ott volt a reggelre kitett gyógyszerem. Úgy tűnik átaludtam a gyógyszer szedés időpontot:)


Lányok, tegnap megkérdezte a férjem, hogy meddig kell még gyógyszert szednem. Azt a képet látnotok kellett volna:) Most jött rá, hogy a műtétem valami véglegeset csinált velem:(

Remélem nem viszi túlzásba az aggódást a jövőben:)

2009. júl. 8. 12:48

sziasztok:)

Jol vagyok 2 ora fele hagyom el a szobam,csak almos vagyok mindig.

Ma mar szedhetem otthon a gyogyszerem,mar 60 mg,es kesobb 100mg az tok jo ,de ugy fogom szedni mint,ti reggel az egeszet kora reggel.penteken meg vissza a screen-re,ultrahang.es a vervetel,ami 2 het.



Reny orulok hogy minden ok,fegum tornazz,msMonk jol vagy? pusz mindenkinek.Angi

2654. Erika8
2009. júl. 8. 12:43
Jo hallani hogy van aki rendbe jott, remélem mi is kozéjuk fogunk tartozni nemsokára :)))
2653. accb6cf2da (válaszként erre: 2651. - Betty-Győr)
2009. júl. 8. 12:17
Jó tudni, hogy van aki rendbe jött teljesen:)
2009. júl. 8. 12:17

Én is jól vagyok:)

Holnap kardiológia és bőrgyógyász:(


Alexa, jól számolom? 5 gyereke?

Hát az nem lehet mindegy:) Gratulálok!

De azért vigyázz magadra! A nyitott gerincről nem tudok semmit, de a porckorong sérvről tudnék mesélni:( A tüneteid tipikusan erre utalnak. A gyógytorna a legjobb! Ha van időd akkor az orvostól kérj beutalót gyógytornára. 10 alkalom után már otthon is fogod tudni csinálni, napi 15-20 csodákra képes:)Vigyázz a szteroidos tablettákkal.


Lányok, jó pihenést, csavargást, készülődést:)

2651. Betty-Győr (válaszként erre: 2640. - Accb6cf2da)
2009. júl. 8. 12:03

Nem beszéltem velük, de szerintem jól vannak, és ők is néha feljönnek ide olvasgatni, csak annyira már nem foglalkoztatja őket a dolog, mert rendbe jöttek. :)

Üdv mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook