Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


2740. Reny84
2009. júl. 9. 22:15
Most nagyon nehéznek érzem az életem...ppffff. Rossz látni, hogy anyumék kihajtják a belüket is és még miattam is aggódnak.Néha muszáj tartanom magam,nem akarom, hogy még jobban izguljanak. Most nekem kell lelkileg támogatnom őket. Most én nyugatgatok mindenkit:-)))
2009. júl. 9. 22:15

Elég érdekesen írtam le néhány szót:)


Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok:))


Kérdezzetek nyugodtan, itt senki nem haragszik meg ezért!


puszi mindenkinek!

2738. Reny84
2009. júl. 9. 22:11

Na folytatom :-). Tehát én a Szekeres Edithez járok. De átfogok menni egy másikhoz...Ha érdekel majd megírom a nevét...

remélem jól vagytok. Én ma egy kicsit elfáradtam, vagy fáradtabb vagyok. Lehet a pm gyógyszer miatt.

2009. júl. 9. 22:11

Annyit írtatok, amióta nem voltam itt, hogy mire végig olvastam elfelejtettem. Lehet, hogy még is van feledékenység tünetem.))

Az én műtétem a jó alvókám miatt 6 órásra sikeredett. Ennyi idő után vittek vissza a szobámba.

2,5 kellett a teljes felépülésre, de 1 hónappal és 1 héttel a műtét után visszamentem dolgozni.


Angi, a gyengeség a hormon hiányát jelzi. Majd ha rendeződik a gyógyszertől ez is megszűnik. Én is nevetgéltem ezen és még a hangomon is:)


A gyógyszertől akkor vagyunk rosszul ha sokat szedünk, egyébként nem.

2736. Reny84
2009. júl. 9. 22:09
Na ez érdekes...elküldte mikor még nem is fejeztem be....
2735. Reny84 (válaszként erre: 2729. - MsMonk)
2009. júl. 9. 22:08
Szia!Anyumék ismerik. Először oda akartunk menni,de mondták, hogy a szülei sokkal alaposabbak voltak, de ő annyira nem. Én most pillanatnyilag a szekeres
2009. júl. 9. 22:01

Sziasztok Lányok!


Kicsit hosszú volt a napom:)

A szívem teljesen jó:))) Az üzemorvos valamit nagyon elnézett, a kardiológus azt mondta, hogy el sem tudja képzelni mit látott az EKG-n, mert minden jó rajta.

Bőrgyógyász: Allergia (nap, víz, fény). Az arcomra adott egy kutyulékot, már 20 éve ilyet kenek magamra, de az utóbbi 1 évben nem kellett, ezért nem ismertem fel.

A hátamonn, dekoltázsomon, karomon, nyakamon a naptól van. Ha kimegyek az utcára, akkor 20 faktoros naptejjel be kellene kennem magam, de én attól is kiütéses leszek, így marad a hosszúujjú ing.Hát erre is valami kevert krémet írt fel (Locoid és Refrigerantis).

Mutattam neki a műtét helyét és a dréncső helyét. Azt mondta, hogy a ősz végére nem múlik el a krémtől, amit felírt (dermatix), akkor injekcióval eltünteti:) Most még nagyon friss, azért nem nyúlt hozzá.

Én megnyugodtam:)) A szívem rendben, a bőröm pedig néhány napon belül OK lesz:)

2733. tünkány (válaszként erre: 2725. - E76e8f01ad)
2009. júl. 9. 21:14

Biztosan hamarosan visszanyered az erődet is! Most pihenj, kényeztesd magad kicsit!


Fegu! Várunk!


Puszi mindannyiótoknak!

2732. stileto
2009. júl. 9. 20:26

Szia Angi!

Nem volt műtétem,mert nincs göböm.20 éve pörög a pajzsmirigyem és mostmár a szívizmomat támadta meg.Muszály megszüntetni a működését,mert mostmár az életemmel játszom.Sugárzással próbálják először,mert 41 éves vagyok és már nem steretnék babákat.3 szép gyermekem van.18,14,4 évesek.Ha ez nem sikerűl még egy sugár kezelés,ha ez sem segít akkor jön a műtét.A doki szerint sikerülni fog elsőre.Nagyon bízom benne.Örülök,hogy ennyi a kezelés,mert be vagyok tojva.Ha beáll a pm-m hormonszintje akkor kapom a sugár kezelés.Pusz Ildi

2731. e76e8f01ad (válaszként erre: 2727. - Stileto)
2009. júl. 9. 19:52

Szia Stileto

Semmi bajom a gyogyszertol sott akkor van baj ha nem szedem.Mi volt a szovettan eredmenye?

A kezeles semmi kicsit emelygessel jar,es mumszom nott mind 2 ldalra az elso eszaka utan.

De egyebkent ennyi.

szoritok ne felj semmi baj nem lessz.Pusz angi

2730. MsMonk (válaszként erre: 2727. - Stileto)
2009. júl. 9. 19:47

Szia Drága!!!

Nagyon sajnálom, hogy nem lettek jók az eredményeid:(:( de a múltkor olvastam, hogy csupa jókat beszéltetek erről a dokiról..biztosan tudja mit csinál jó kezekben vagy:):)

vigyázz magadra nagyon!!!!

2729. MsMonk
2009. júl. 9. 19:41
jól van akkor majd beszámolsz ha már van szövettan:):): Akkor ne is beszéljünk az eredményről....nem voltam ott fül-orr-gégén is ott voltam azon az oldalon a klinika mögött van:):) Én azon vagyok meglepve hogy ott is meg a klinikán is rengeteg a fiatal orvos rengeteg a orvos tanhallgató és türelmesek kedvesek!! Ki az Endós dokid nekem Magony volt először de most szabin van és a Csajbók Évához mentem be mert ki kellett hogy írja vki a kezelést és a Prof. beküldött hozzá:) Ismered őket???
2728. stileto
2009. júl. 9. 19:38

Fegu!

Mi ujság? Mi volt a dokiknák.Megírnád,hogy mit írt fel a bőrgyógyász.Mi volt a cardiologusnál?

2727. stileto
2009. júl. 9. 19:37

Szia Angi!

Örülök,hogy jól vagy.Mennyire kelletlen a kezelés?

Nagyon sok ismerősömtől hallottam,hogy roszzúl vannak a pajzsmirigy gyógyszertől amit a lassú pajzsmirigynél adnak.Nem tudod miért?Neked nincs bajod tőle.Képzeld a megjött Solymosi dokitól a vér eredményem és a rosszabbnál is rosszab.Muszály sugarazni az írta mert baj lesz ha nem.2X1 Propicilről ráállított3x2-re.Iszonyatosan nagy adag.Szedett már valaki ilyen mennyiséget.Vigyázz magadra ne erőltesd meg magad.

2726. sylb (válaszként erre: 2724. - MsMonk)
2009. júl. 9. 19:23

nem valószínű, hogy kapok izotópos kezelést, mert az enyémre nem hatna, ha az. ez egy kissé zagyva, tudom :-) de majd ha kezemben a szövettan eredménye, akkor részletezem, de addig tényleg nem akarok ezzel foglalkozni: most "dagadt nyelvezek" :-D

Rovó doki adjunktus a fül-orr-gége, fej és nyaksebészeti klinikán. az a másik oldalon van, szintén a parthoz közel, az árvízi emlékmű közelében.

2009. júl. 9. 19:21
Fegum...a izmaimban elig van ero most keszitem a vacsorat,es alig tudom felverni a tojast:)nevetek de nem nevetos....remelem nem maradok igy,szerinted ez is a gyogyszer mar mint hogy vagy 2 hetig nem szedtem?meg ha szedtem is keves volt.
2724. MsMonk
2009. júl. 9. 19:11
Az I. számú klinikán ami a rakpart mellett van:) Én nem szegedi vagyok hanem tótkomlósi Szegedtől kb olyan 60km:):)de itt nálunk sajnos hagy némi kívánni valót maga után az orvosi ellátás és rengeteg ember jár hozzátok orvosokhoz:):) Izotóp kezelést fogsz kapni tudod már??? én már hallottam ennek a dokinak a nevét azt hiszem az egyik ismerősömet valami mással műtötte de tuti hallottam már róla de sose voltam nála:):) az én dokim egy angyal volt rengetegszer bejárt hozzám mindig mosolygott és kedves volt bármit kérdeztem készségesen válaszolt!!! Örülök, hogy hozzá kerültem!!!
2723. sylb (válaszként erre: 2722. - MsMonk)
2009. júl. 9. 19:05

igen, szegedi :-D engem múlt pénteken (07.03-án) műtöttek, Rovó doki.

Prof. Farkas Gyula neve nem ismerős; melyik klinikán voltál?

2722. MsMonk (válaszként erre: 2719. - Sylb)
2009. júl. 9. 19:00
Téged is Szegeden műtöttek??????? Engem 06. 22-én téged mikor??? Engem Prof. Dr. Farkas Gyula és a fia:):) Szegedi vagy?? Pusz
2721. sylb (válaszként erre: 2720. - E76e8f01ad)
2009. júl. 9. 18:58

tudod ennek a dokinak én nagyon szívesen adnék, akár egyiket, akár másikat, sőt mindkettőt, ha telne rá. eszméletlenül lelkiismeretes; amellett, hogy futószalagon műt (na nem csak ő; az egész társaság, ahogy a forgalmat elnéztem; a műtősegédnek sztem több 10 km is benne van a lábában egy-egy nap végére) törődik, ránéz a betegeire, bejön hétvégén is, ha kell és mindemellett (nem mintha ez lenne a legfontosabb) mindenkihez volt egy-egy jó szava is.

plusz total strummectomia után van egy 3,5 cm-s (lemértem :-D) seb a nyakamon (kapcsozás nem is volt). persze még nem tudom milyen lesz, ha leesik a seb, de ennél sokkal rosszabbra számítottam :-)

2720. e76e8f01ad (válaszként erre: 2715. - MsMonk)
2009. júl. 9. 18:38

itt meg azt sem lehet.Itt annyira mas minden itt az orvos ecceruen nem fogadhatja el a penzt.mert kulomben nagyon megutne a bokajat.Azert sajnalom hogy otthon nem igy van.

Slb tanacsolom hogy 1 kis csomag eleg.

2719. sylb (válaszként erre: 2715. - MsMonk)
2009. júl. 9. 18:17

MsMonk köszi szépen; ez sem hangzik rosszul :-)

én meg persze a nagy kérdéslistám közepén úgy felejtettem el a borítékot, mint a pinty. sebaj, a nyelvem miatt szerintem úgyis megyek vissza jövő héten, majd akkor odaadom.

mellesleg az asszisztensnő előtt nem ciki odaadni? mert ezt a dokit egyedül elkapni lehetetlen földi halandók számára.


nem is tudtam, hogy Szegeden műtöttek :-) dettó:-) kinél voltál?

2718. MsMonk (válaszként erre: 2717. - E76e8f01ad)
2009. júl. 9. 17:55
úgy ahogy mondod együtt fogjuk ropni KOMOLYAN de neked tesómmal is táncolni kell:):):):)
2717. e76e8f01ad (válaszként erre: 2716. - MsMonk)
2009. júl. 9. 17:44
nem is olyan sokara szivem.... es en is ott leszek.:)csak legyunk ezen tul.:)
2716. MsMonk (válaszként erre: 2702. - Alexa7201)
2009. júl. 9. 17:16

jaaaj hát akkor nagyon nagyon gratulálok és nagyon de nagyon hosszú boldog életet kívánok nektek!!! De jóó!!!

Remélem hamar meggyógyulok és én is végre beállok a sorba!!!:):):)

2715. MsMonk (válaszként erre: 2701. - Sylb)
2009. júl. 9. 17:14
Engem egy Prof műtött Szegeden neki csináltunk egy ajándék csomagot amiben volt ital és bombonok és kávé és ilyesmi majd 20. ezer forint értékben meg a nővéreknek meg csináltattunk egy kisebbet ez 5000 ft volt pénzt nem adtunk mert nem tudtuk igazán, hogy mennyit illik így a csomaggal megoldottuk:):)
2009. júl. 9. 16:48
Fegu nem irtad mi volt a dokinal?
2713. somodibea
2009. júl. 9. 16:08
Akkor végülis majdnem úgyanaz , de nekem még csak egy-két sejt volt, a szövettan szerint
2009. júl. 9. 15:55
remeljuk idoben.
2009. júl. 9. 15:52
aztan a tobbit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook