Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? fórum

Pajzsmirigyműtét előtt állok; volt valakinek ilyen problémája mostanában? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
18550. Szviola
2017. márc. 31. 17:18
Na mizujs csajok, kitört a nyár?
18549. Cicmarek (válaszként erre: 18545. - Kőnig Claudia)
2017. márc. 28. 13:19

De jó,hogy minden rendben ment!

Majd kicsit rèszletesebben is ird meg,hogy volt😀

Neked amúgy nagy volt a pajzsmirigyed?Nekem bazi nagy.

Holnap màr mehetsz is haza?

18548. nagyhelga (válaszként erre: 18545. - Kőnig Claudia)
2017. márc. 28. 10:28
Gyógyulást :) Remélem minden jól ment :)
18547. Dorci5$ (válaszként erre: 18546. - Kőnig Claudia)
2017. márc. 28. 09:55
Jaj de jó hogy bejelentkeztél :) nagyon szurkolt mindenki! Gyors felépülést kívánok!
2017. márc. 28. 07:28
Dorci, köszönöm a szurkolást! Örülök, hogy máris csengő a hangod. Az enyém tegnap egy kicsit fátyolos volt, de az Apukám hangja, akinek torokgyulladása van éppen, sokkal rosszabb. Még egyszer köszönöm Nektek, hogy gondoltatok rám
2017. márc. 28. 07:17

Sziasztok Lányok!


Tegnap műtöttek. Eddig minden rendben ment.Szviola! Jó, hogy túl vagy a kezelésen.

Kisgizuska! Nagyon biztató, hogy ilyen gyorsan felgyógyultál.

Cicmarek! Köszönöm a szurkolást, meglátod, Nálad is minden jól fog menni.

18544. Dorci5$ (válaszként erre: 18541. - Cicmarek)
2017. márc. 27. 10:53

Igen ahogy vissza toltak a helyemre, magamhoz tértem és már jeleztem is a nővérnek, hogy baj lesz.. De nem mindenki van így. Hát a hangom csak akkor csillingel ha sokat pihen, utána még erőtlen, nem az igazi, de alakul legalábbis azt mondják a körülöttem lévők. :))) 2 hét múlva kontrollra kell mennem a fül-orr-gégészhez, addig szedem a vitamint, ha van még valakinek bevált praktikája, tapasztalata szívesen fogadom.

Igén Claudia is gyorsan túl lesz rajta úgy ahogy majd te is. Drukkolok ezerrel!!!

18543. Szviola (válaszként erre: 18541. - Cicmarek)
2017. márc. 27. 09:06
Claudia, mire olvasod, már kész is vagy! Gyors felépülést!!
18542. Szviola (válaszként erre: 18539. - Kisgizuska)
2017. márc. 27. 09:05

Köszönöm, aranyos vagy! Lehet jót is tett a nagy alvás a regenerálódáshoz.


Nem vagyok benne biztos, hogy jók az eredmények, az tuti, hogy amit tudtam, hogy van ott egy ciszta, amit mostmár inkább kint szeretnék tudni mint bent. Nagyon sokára kell még menni ellenőrzésre. A fogaim sajna egyre csak törnek azóta is.

Más ami aggaszt: kb a műtétem óta heti 4 alkalommal biztos hogy rémálmaim vannak. Szerintetek mitől? Soha nem függ össze ezekkel a dolgokkal, csak más jellegűe, sokszor háború van benne.


Na nem fárasztok senki, inkább elmegyek a nyeremény szolibérletemért.

18541. Cicmarek (válaszként erre: 18538. - Dorci5$)
2017. márc. 27. 08:11

Az mit jelent jogy hànytàl,rögtön ahogy magadhoz tèrtèl vagy kèsöbb?

Nagyon jó hogy ilyen gyorsan gyógyulgatsz!

Nagyon izgulok,nekem is màr csak 10 nap.


Claudiàt ma műtik.DrukkoloK!😀

18540. Cicmarek (válaszként erre: 18534. - Szviola)
2017. márc. 27. 08:04

Biztosan nagyon örült,ès te lelkednek is erőt ad hogy màr otthon vagy.Szívből kívànom hogy most màr minden rendben legyen!

Nem tudom milyen ez a kezelès,biztos nagyon brutàl.

18539. Kisgizuska
2017. márc. 26. 19:35
Sziasztok lányok! Végre egy kisidőm van, hogyjelentkezzek nektek. Nagyon köszönöm, hogyrám gondoltatok a műtétkor. Minden simán ment. Sokkal rosszabbra számítottam. Mútételőtt nem kaptam semmit, az ápoló fiú hibájából, de nem is hiányzott, mert nagyon jól aludtam. A műtét rendben megvolt, csak sajnos nem lehetett a közben vett mintából megállapítani, hogy milyen indulatú. Egyharmad részt hagytak meg. Teljesen jól voltam ébredés után, csak kicsit sokat aludtam. Az ápoló fiú az előző esti nyugtatót is csatolta a fájdalomcsillapító mellé. Mivel még soha nem ittam nyugtatót, ez a kettő jól kiütött. Egyáltalán nem volt fájdalmam, pedig több gyógyszert nem kértem. Harmadnap haza jöhettem. Csak kálciumot kell szednem egy hónapig. Utána lesz hormonszint ellenőrzés. Szörnyű volt az egy hét várakozás az eredményre,jól ki is akasztottam magam. És JÓÓÓÓÓ!!El sem akartam hinni, és nagyon boldog vagyok. Teljesen jól érzem magam, már dolgozom, bármégnem ártana néha pihengetni, de nem vagyok az az ülős tipus. A hangom, hamondhatom mégjobb lett, mint eddig. Nagyon jó, hogy végre hanyatt is tudok feküdni. Dorci örülök, hogy túlvagy rajt. És a csilingelő hangodnak is. Szviola nagyon sokat gondoltam rád. Nálunk van egy olyan díj, hogy Hétköznapi hőseink. Hát én ezt most neked szere tném ítélni!!Meg mindannyiotoknak, mert aki ebben nincs benne, meg sem érti a sok lelki gyötrődést, amit mind mosoly páncél mögött viseltek, a szeretteitekért, a családotokért. Dehát mi erősek vagyunk és bátrak!!!
18538. Dorci5$ (válaszként erre: 18537. - Kőnig Claudia)
2017. márc. 24. 05:51
Igen, tegnap már magamnak adtam, mert ugye otthon folytatni kell. Ja és én hánytam műtét után. És már csillingel a hangom:) reggel kérdezett valamit a nővérke és amikor válaszoltam már a régi hangomat hallottam :))))) de a torokfájás még van
18537. Kőnig Claudia (válaszként erre: 18535. - Dorci5$)
2017. márc. 23. 17:34
Hát,eleg hamar kiengednek, de nobb is lesz otthon. Dorci, nam kaptál verhigito injekciot?
18536. Dorci5$ (válaszként erre: 18531. - Cicmarek)
2017. márc. 23. 16:06
Szia Cicmarek! Gyöngyösön műtöttek.
18535. Dorci5$ (válaszként erre: 18530. - Kőnig Claudia)
2017. márc. 23. 16:04
Kőnig Claudia, nem kell izgulni minden rendben lesz. Persze én is teljesen beparáztam.... Műtét előtt kaptam egy nyugtató bogyót és infúziót, befáslizták a lábam. Jöttek is értem, ágyastól vittek és át raktak a másik ágyra. Altatásról csak annyira emlékszek hogy mondta az altató orvos hogy lélegezem be a maszkból az anyagot.. gondoltam magamba ok de nem érzem hogy álmos lennék és már aludtam is, mert csak arra emlékszek, hogy tolnak a helyemre. Tegnap nagyon vacakul éreztem magam, nem fájt csak a nyelés volt kellemetlen. A cső egy kicsit kellemetlen, nem tudtam hogy helyezkedjek, féltem alvásnál hogy esetleg leesik. Beszéd nehézkes és rekedt. A torikfertötlenítőt a nővérke mondta, mert az altatásnál a tubus vagy mi megsérthette a nyálkahártyát. B1 vitamint pedig ma reggel mondták a gégészeten mert nem úgy mozog a bal oldali hangszálam. De megnyugtatlak tapasztalni fogod te is hogy percről-percre jobban fogod magad érezni. A beszéd is egyre könnyebb. Tegnap a vízet is alig bírtam kortyolgatni, de ma már ettem is. Reggel tusoltam, igaz a csővel/tartályal egy külön élmény. Ma kivették a kapcsokat holnap pedig a csővet és már mehetek is haza. Hétvén már víz is érheti ( tusolás) és a kötés is le jöhet róla. Igaz a látványra még nem készültem fel, de olvastam a jó tapaszokról. Calciumot nem kellett szednem, pedig felkészültem. Hirtelen ennyi...
18534. Szviola (válaszként erre: 18532. - Cicmarek)
2017. márc. 23. 12:26

Én is kiváncsi vagyok, hogy mit szól majd, megyek érte fél4 körül.

Lelkileg érzem úgy hogy most kimerültem, vagy belefáradtam. Ráadásul azt híresztelték a házban, hogy azért vagyok kórházban mert szülök. Na ja, az meg csak úgy megy.

Több kezelést szerintem nincs az az épeszű ember, aki bevállalna, a kockázatok tudatában.

Még majd egy műtét lehet, van egy ciszta az államnál, az nem kell oda.

18533. Szviola (válaszként erre: 18529. - Dorci5$)
2017. márc. 23. 12:24

Azokat mire? Mindenhol más a protokoll, én calcimuscot kaptam, köptetőt, és inhalálást.

Jobbulást, biztos hamat felépülsz?

18532. Cicmarek (válaszként erre: 18528. - Szviola)
2017. márc. 23. 11:40

Nem lehetett könnyű,de nehezèn màr túl vagy!Drukkolok hogy ne kelljen több kezelès!

Nagyon izgulok,hogy lesz itthon a gyerekkel.

18531. Cicmarek (válaszként erre: 18529. - Dorci5$)
2017. márc. 23. 11:36

Szia Dorci!


Szuper hogy túl vagy rajta😀Hol mütöttek?Hogy vagy,mik a tapasztalataid?Gyors felèpülèst kívànok!😀

18530. Kőnig Claudia (válaszként erre: 18529. - Dorci5$)
2017. márc. 23. 11:12

Szia Dorci5& !



Akkor túl vagy rajta! Remélem, minden jól ment!! Majd ha engedi az állapotod,elmesélnéd részletesebben a tapasztalataidat?


Mielőbbi jobbulást, felépülést!!

18529. Dorci5$ (válaszként erre: 18512. - Kőnig Claudia)
2017. márc. 23. 10:35
Engem tegnap műtöttek, bugyit mondták hogy maradhat. Érdemes vinni Strepsilst és B1 vitamint.
18528. Szviola (válaszként erre: 18526. - Cicmarek)
2017. márc. 22. 18:10

Nekem ez már 5 éves sztori, 2 műtét, 3 kezelés, a gyerek 2 éves lesz.

Már szóba sem állt ma velem a videocseten. Ezvan. Holnap haza kell mennem, nem tudjuk tovább megoldani.

18527. nagyhelga (válaszként erre: 18521. - Szviola)
2017. márc. 22. 12:05

Hazaértem végre, olyan jó :)

A ct-nél mondta az assisztens, hogy a nyálmirigy felveheti, de gondolhatod, mennyire megijedtem. Azt se tudtam, most újabb kezelés vagy mi jön, de szerencsére kiürül magától :) Szerencsére én mindennap tudtam végezni a dolgomat, így nem mondtak a belekről meg húgyhólyagról semmit, de a zárón az van, hogy maradt 2 db 1,5x1,5 cm-es maradványszövet, azt az előző nem irtotta ki. Gondolom ez már ki fogja, mert egy betű nincs arról, hogy kéne következő kezelés, csak a kontroll időpontja van ráírva.

A pizza nagyon jólesett, mert a kaja elképesztően rossz volt, alig ettem, mondjuk kedvem se volt enni.

A lényeg, hogy már itthon vagyok :) Remélem veled is minden rendben lesz :)

18526. Cicmarek (válaszként erre: 18525. - Szviola)
2017. márc. 22. 09:07
Remèlem most màr minden rendben lesz veled/veletek!Làtom neked is van egy kismanód,lelkiekben nagyon nehèz lehetett neked is.Az egèszet kivettèk?A daganat a műtèt utàn a szövettanból derült ki?
18525. Szviola (válaszként erre: 18524. - Cicmarek)
2017. márc. 22. 08:30

Nem, nem mindenki, csak akinek rosszindulatú daganata volt.

Mensi: ahol engem műtöttek, mondták hogy abban az esetben persze maradhat a bugyi, betéttel.

Bár amilyen állapotban voltam az első után, kb mindegy is lett volna, mert ki cseréli ki, stb. Másnap reggelig az őrzőben voltam, vagy aznap estig, de szerintem megoldják, nem ti lesztek az elsők, akik így járhatnak.

18524. Cicmarek (válaszként erre: 18520. - Nagyhelga)
2017. márc. 21. 23:02
Műtèt utàn mindenki megy ilyen kezelèsre,nektek mièrt kellett menni?
18523. Cicmarek (válaszként erre: 18512. - Kőnig Claudia)
2017. márc. 21. 23:01

Pont ezen gondolkoztam,hogy mi van ha akkor menstruàlok.Ezek szerint akkor is műtenek.

Nekem elvileg addigra elmúlik.

18522. Cicmarek (válaszként erre: 18511. - Kőnig Claudia)
2017. márc. 21. 22:46

De jó,örülök😀Elöbb túl leszel mint èn.Gyorsan itt lesz a hètfő.

Nekem beutalót kellett kèrnem a hàziorvostól,hétfőn megyek vèrvètelre,ekg-ra,mellkasröngenre.Ezekkel a leletekkel megyek be 4.-èn a dokihoz.Aztàn elvileg 6.műtèt ami sajna csúszhat is.

18521. Szviola
2017. márc. 21. 21:24

Nem mondták, mikor befeküdtetek, hogy a nyálmirogy kiválasztja a jódot? Nállunk ezzel kezdték, még ott, ahol most vagy. Nah de amugy hogy lement a keresztes az nagy szó! Engem úgy küldött haza hogy üzent. Én meg felmentem, hogy mégis mik az eredmények, a válaszát nem ecsetelném.

Itt most a vizsgálati lapon láttam is hogy a nyálmirigyeimben ott a cucc, meg ugye a gyomorban. Onnan pestről azt hiszem a második kezelésemről az egyik csaj azért nem mehetett haza, mert hiába választotta ki a gyomra, szegény nem volt wc-n mig ott voltunk. Mondták neki, ha lesz produktum, mehet. Meg is mutatták neki a beleit, hogy milyen szépen ott virit benne. Másnap reggel hazaengedték.

Pizzázzatok csak!!!

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook